Kazišuci

• Kanada

Komedie

USA, 2018, 102 min

• oveckaoa

Nemám problém s tímto typem komedie, ale musí mě to bavit a stát to za to. Tady je problém v postavách jelikož jedna z dcer by si z fleku mohla po výšce stoupnout na e55 a vydělávat druhá skoro věčně bere drogy a různé takové sračky a třetí je lesba a líbí se jí jakási Asiatka v plášti Galadriel. Jejich nápadníci nejsou o nic lepší jeden je klasický hezounek s egem větší než Empire State Building, který navíc všechno co dělá píše rodičům na mobil (docela by mě zajímalo zda napsal, že i vystříkl?) druhý je místní feťák a smažka a třetí je tlustoprd s buřinkou z kterého mě bylo blbě kdykoliv jsem ho viděl(toho tam nejspíše dal Seth Rogen jelikož je mu hodně podobný a je to stejný ocas) . Samozřejmě nesmí chybět i feministická agitka (my ženy jsme něco více jelikož jsme naše děti porodily to je sice krásné, ale i díky tomu chlapovi to děcko má jo aha ona to točí ženská tak musí mít pindy) a fekální humor (to pití zadkem ještě přežiju, ale blicí scéna kdy všichni blijou v taxíku to už je na mě moc nemluvě o ošahávání varlat jakéhosi páprdy. O nějakém stupni reálnosti též silně pochybuji takže každé děcko v Usa jezdí na maturiťák limuzínou a v 18 už není panna nebo panic. 40 procent za hudbu (Taio Cruz potěšil) a za zhruba 3 vtipné scény (2 z nich jsou v podání rodičů toho kluka co psal věčně sms a třetí už si nevzpomenu). Pokud chcete něco z tohoto žánru pusťte si Prcičky 1-4. Do kina bych na to nešel ani zadarmo.(17.7.2018)

• Handle

Musím říct, že kritici v USA si asi museli něco šlehnout, jestli tenhle snímek hodnotili nadprůměrně... :) Já jsem čekal fajn přehnanou krávovinu, která bude tak trapná až bude vtipná a nakonec to nebylo ani to. Vlastně bylo všechno vtipné už v traileru, scénář bez nápadu, dialogy zdlouhavé. No ale hlavně ten humor prostě nějak moc nefungoval. Zbytečnost jak blázen... :)(6.5.2018)

Zo začiatku ma to moc neoslovilo, ale čím ďalej som mal pocit, že sa do toho dostávam a začína ma to baviť. Konkrétne od tej časti kedy sa rodičia pustili na záchranu svojich neodpanených dievčatok. Samotný film a príbeh je celkom strelený, ale produkovali to aj strelený ľudia (Goldberg a Rogen - This Is the End, Schlossberg a Hurwitz - Zahulíme, uvidíme, Prcičky: Stretávka). Obsadenie ma tiež celkom bavilo a po čase som sa vlastne aj celkom bavil. Čiže kto ma rád tento strelený typ komédie niečo čo ho bude baviť tu určite nájde. 65% - 3*(30.8.2018)

Škoda, že se nepodařilo potenciál námětu využít na plno. Kazišucí v týhle podobě působili dost nevyváženě, protože se evidentně snažili zavděčit odrostlýmu i dospívajícímu publiku. Jenže ani jedna dramaturgická poloha nakonec nebyla tak zajímavá. Kdyby tvůrci vynechali pokusy o vážnější scény a soustředili se plně na komediální stránku s vědomim, že točej Rkovej biják (trapný blicí scény však na mysli fakt nemám), mohla vznkout pořádná jízda a do budoucna možná i kultovní biják po vzoru Prciček. Třetí slabá hvězda za pár dobrejch nápadů (slepá bába nebo soutěž v konzumaci piva) a několik zábavnejch momentů, kdy jsem se upřímně zasmál.(11.11.2018)

Lehce nadprůměrná komedie, která bohužel nevybízí (alespoň u nás v Evropě) k záplavám smíchu a nabízí tradiční mišmaš přepálených gagů, které jsou celkově spíše fajn než trapné a v době ústupu klasických “áčkových” vyloženě nečernošských komedií jsem za tenhle kousek vlastně celkem rád. Dvojka samozřejmě bude a doufám, že to rodičové konečně rozjedou naplno. John Cena se s herectvím celkem sžil a klidně bych se i nebál tvrdit, že za pár let utáhne pár svých projektů jen přes své jméno (Duke Nukem mrk mrk 😉)..6/10(12.7.2018)

• - Celosvětová premiéra proběhla 10. března 2018 na filmovém festivalu South by Southwest v USA. (Stoka)

• - Pôvodne mali byť hlavné postavy traja otcovia. (Astonko)

• - Natáčelo se v Atlantě (Georgia, USA). (BMW12)