Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu. Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné. (CinemArt)

Trailer 1

wooozie

Klasická americká buranská komedie o dospívání a problémech s ním spojených, ale až na pár přepálených scén je to překvapivě opravdu hodně vtipné a jako oddechový film na večer to poslouží dokonale a na závěr dojde k poznání sebe sama nejen u těch mladých, ale i u dospělých hrdinů, takže za mě určitě palec nahoru. Mimochodem, samozřejmě nelze srovnávat s nepřekonatelným Arnoldem, ale tady ta nablblá hora svalů Johnu Cenovi sedla fakt výborně. ()

Bobik9

Bohužel je to celkem průměrná komedie. Určitě se zasmějete, pobaví vás, snad neurazí. Je to pro mě trošku drsnější než jsem čekal, ale to je jen plusový bod. Smůlou je především nijak extra zajímavé obsazení. Jediný, kdo vyčnívá je WWE hrdina John Cena, ze kterého se zřejmě stává druhý, poněkud horší, ale řpesto zábavný The Rock. Klidně bych si dokázal představit pokračování, ale upřímně bych radši viděl na režisérském křesle někoho jiného. V podobném stylu komedií se ta chlapská "demence" ve vtipech projeví výrazněji. ()

iXtr3m3

Síce bejkovina, ale až na dve nechutné scény fajn bejkovina. John Cena je peckový, jeho je fakt škoda, že ho popri Rockovi nikto nikam nechce, vie zahrať komédie (Blockers), vie zahrať drámy (Legendary), vie zahrať akčňáky (12 Rounds, Marine). Vedel by som si ho predstaviť v nejakom komixe, napr. namiesto Leviho ako Shazama. ()

corpsy

Nieje to jav zvláštny a ani jedinečný, ale občas príde obdobie, keď americké buranské komédie majú punc kvality. Ide tam stále o to isté ( sex, drogy, parenie ), ale ak sa to zmieša dokopy tou správnou tvorcovskou partiou, výsledok stojí za to. Aj napriek násilne vbitých ( komerčne prospešných ), dnes módnych sociálnych problémov ( gender, feminizmus, LGBT... ). ()

oveckaoa

Nemám problém s tímto typem komedie, ale musí mě to bavit a stát to za to. Tady je problém v postavách jelikož jedna z dcer by si z fleku mohla po výšce stoupnout na e55 a vydělávat druhá skoro věčně bere drogy a různé takové sračky a třetí je lesba a líbí se jí jakási Asiatka v plášti Galadriel. Jejich nápadníci nejsou o nic lepší jeden je klasický hezounek s egem větší než Empire State Building, který navíc všechno co dělá píše rodičům na mobil (docela by mě zajímalo zda napsal, že i vystříkl?) druhý je místní feťák a smažka a třetí je tlustoprd s buřinkou z kterého mě bylo blbě kdykoliv jsem ho viděl(toho tam nejspíše dal Seth Rogen jelikož je mu hodně podobný a je to stejný ocas) . Samozřejmě nesmí chybět i feministická agitka (my ženy jsme něco více jelikož jsme naše děti porodily to je sice krásné, ale i díky tomu chlapovi to děcko má jo aha ona to točí ženská tak musí mít pindy) a fekální humor (to pití zadkem ještě přežiju, ale blicí scéna kdy všichni blijou v taxíku to už je na mě moc nemluvě o ošahávání varlat jakéhosi páprdy. O nějakém stupni reálnosti též silně pochybuji takže každé děcko v Usa jezdí na maturiťák limuzínou a v 18 už není panna nebo panic. 40 procent za hudbu (Taio Cruz potěšil) a za zhruba 3 vtipné scény (2 z nich jsou v podání rodičů toho kluka co psal věčně sms a třetí už si nevzpomenu). Pokud chcete něco z tohoto žánru pusťte si Prcičky 1-4. Do kina bych na to nešel ani zadarmo. ()

• V pokoji jedné z dívek si lze na dveřích všimnout plakátu k filmu Láska nebeská (2003). (Kudly4)
  • Názov filmu je skrátením názvu "Cock Blockers," ktorý sa kvôli vulgárnosti nepoužil, keďže by spôsoboval problémy s reklamou. Namiesto tohto slova je však na plagátoch použitý kohút (cock), ktorý tak dopĺňa názov. (Domineus)
  • Pôvodne mali byť hlavné postavy traja otcovia. (Astonko)