Lež je neodmyslitelnou součástí života (S03E02) (epizoda)

If You're Breathing, You're a Liar

Drama / Mysteriózní

USA, 2019, 57 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Ty konce jim jdou pěkně.(30.8.2019)

• stitch7

/// "Proto jsem viděla bolest Bryce tak jasně!" *tříská v pokoji vázami* Vskutku, toho by si nikdo jiný nevšiml.(4.9.2019)

• ALIENka_

Fakt lituju svýho rozhodnutí kouknout se na tenhle paskvil. Ani mě pořád přijde jako strašně zbytečná postava, ale aspoň tady už měla nějaký zajímavý scény s Brycem, což byly upřímně snad jediný části, který jsem si užila a zajímalo mě, co se stane dál. Z Jess se koukám stala zkurvená feministka, to mi tak chybělo, ale vážně ty kecy typu "všichni kluci jsou špatný a jsou násilníci" mně fakt neskutečně serou, jasně jasně byla znásilněná, ale do prdele, kvůli jednomu klukovi odsoudit všechny.. a prej, že dnešní společnost je už bez předsudků. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hodnocení: 3/10(28.8.2019)

• ahateye

Další dobrodružství mladých detektivů a sedmého kola u vozu (Ani)(6.9.2019)

V téhle epizodě už se mi Ani tolik nelíbila začíná mě dost iritovat. Chvílemi jsem se ztrácel v rozeznání minulosti od současnosti, ale na to si časem asi zvyknu. Zatím spíš průměr.. Ale doufal jsem v jednu věc. Že bude Bryce nakonec neživu.. Ale nestalo se.. Bohužel.(24.9.2019)

• Andulicicka

Ani je zatím naprosto zbytečná postava podle mého. Podle mě se to ani nemůže změnit. Každé sérii dám šanci, protože doufám, že tenhle seriál třeba už konečně za něco bude stát, ale zatím mě dokáže jen vytočit. Ať už mě vytočila Hannah svým neustálým kňouráním a nebo Ani tím jak o všem všechno ví a kdesi cosi. Jediný co je zatím zajímavý je Bryce a ten je mrtvej.(1.10.2019)