Clay Jensen má spoustu problémů (S03E07) (epizoda)

There Are a Number of Problems with Clay Jensen

Drama / Mysteriózní

USA, 2019, 49 min

• ALIENka_

Okay za celý 3 série jsem ještě nezažila, aby byla nějaká epizoda takhle o ničem a takhle otravná. Zbytečný kecy, romance Ani a Claye, ta feministka s brejlema a Bryce oprcal Ani? Co to kurva? Jo a pak je tady ještě scéna, kdy Clay místo Hanny vidí Bryce. Já už kurva nevím jestli jsem omylem nezapla nějakej americkej sitcom ze střední či co. Hodnocení: 2/10(31.8.2019)

Zatím nejslabší epizoda.. Bohužel.. Poprvé jsem se nudil a dost.. Přijde mi zbytečné, aby Clay viděl i Bryce.. U Hannah se to dalo pochopit, ale zde to nechápu. Ovšem v této epizodě mě pro změnu nesrala Ani, ale ta feministka s těmi brýlemi. Jako respekt za ten projev, ale nemám ji rád. Jediná postava, která je hrozně super je Clayův taťka.. Takový typický, hodný a pohodový týpek. Love him!(28.9.2019)

• ahateye

Proč já na to ještě vůbec koukám... nebo spíš: Kdo na tohle vůbec kouká (jako fanoušek)?? Jako pár postav je docela zajímavých, ale když se do každé epizody nacpou povinně všechny... Dramatické scény s deštěm, tři časové roviny rozlišené úrovní barevné sytosti, ve scénáři nutně zmínit skoro každý trending topic, udělat co nejvíce relatable postav a situací.. Ech.. Optimista by mohl říct, že skvěle vybraný soundtrack - ale at this point bych začal uvažovat, jestli se tím ty tracky nekazí(20.9.2019)