Teonneol (TV seriál)

터널

Tunnel

Krimi / Fantasy / Thriller / Mysteriózní

Jižní Korea, 2017, 16x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Hodně solidní pilot.(29.3.2017)

Když se s někým cítíte dobře, tak vám je pár chyb ukradených a to samé jsem cítil u Tunnelu. Herce Jin-hyeok Choika mám hodně v oblibě a tady opět nezklamal. Sympatický herec, jehož postava je napsaná velmi dobře. Další kdo nezklamal je Hyeon-min Yoon, který zaujal i v mém oblíbeném seriálu Cruel City. I když on vlastně nezklamal nikdo :D. Kupodivu mě tady ani tolik neštvaly typické korejské rysy (např. brečím stylem, kleknu na zem a co nejhlasitěji vyřvávám do všech stran). Než jsem začal Tunnel sledovat, tak jsem si myslel, že bude kopírovat a vykrádat Signal, nicméně o proti němu se zde téměř vůbec nepracuje s ovlivňováním dvou časových linek, jelikož detektiv Park Gwang-ho se přesune o 30 let v budoucnosti a téměř do konce seriálu řeší vše jen tam. Komu se líbil zmíněný Signal, určitě nebude z Tunnelu vyloženě zklamaný. Vztahy mezi lidmi jsou fajn, samotné osoby víceméně sofistikované a nejen pouze vyprázdněné skořápky, a děj je po celou dobu v pohybu. Za mě velká spokojenost a po delší době seriál, kde jsem dokázal zhlédnout v kuse přes deset dílů.(11.9.2017)

paraaaada... na konci trocha rozvlacnejsie, hlavne posledna epi hra na city, ale celkovy dojem mi to nepokazilo... tento serial som zhltla za 2 dni, kedze som si odlezala doma chripku s nadchou :)... vyborna kombinacia thrilleru, krimi, stipka fantasy a mala stipka romatinky, nicoho prilis, vsetko akurat :)(19.11.2017)

Líbila se mi hlavní dvojka detektivů (i výběr herců), už míň mi sedla ta křehule, ale nakonec docela pěkně zapadla. Líbil se mi i propracovanej scénář, a i ten konec - SPOILER - jak to pěkně udělali, aby se dcerka potkala s Kimem i přesto, že budoucnost bude úplně jiná, než jak jsme jí viděli. :-) Jediný, co bych vytkla, je občas poněkud nelogický řešení problémů - například to s tou donáškou balíku a hledání pachatele při únosu v závěru bych prostě řešila mnohem jednodušeji, ovšem chápu, že to muselo být napínavý (a bylo).(28.5.2017)