Anča a Pepík (TV seriál)

Annie and Joe

Annie and Joey

Anička a Janko

Animovaný / Dobrodružný / Krátkometrážní

Česko, 2017, 1 h 31 min (Minutáž: 7x13 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

7/7 Velmi příjemné. Lomová dokázala se svými myškami z Ušína skvělé věci už v 90. letech, kdy si pouze její seriál v konkurenci celé redakce Čtyřlístku udržel konstantní kvalitu. Přeju jí mnoho vydání sebraných dobrodružství a radostné reakce právě na tento seriál :) Nehledě na to, že je o průlomový moment, naposledy byl ze čtyřlístkovského seriálu převyprávěn seriál Kamarádi pana Semtamťuka (1998), který se nereprízuje a propadl se v čase. Bohužel, naši současní dramaturgové by se měli více začíst do české klasiky. Anča a Pepík původně vycházeli v letech 1991-2000 (Knihovnička 180-297).(17.4.2017)

Klasika mého dětství převedená do pohyblivých obrázků… a povedlo se to na výbornou!(18.7.2017)

Komiks nepamatuji, ale jednotlive dily se mi libi. Zajimave pribehy, pekna animace. Po delsi dobe vecernicek, ktery ma hlavu a patu.(27.3.2017)

Na komiks si hodně dobře pamatuju, nevím jestli kvůli těm fousům, ale záporné postavy byly hodně "nepříjemné". Na televizní zpracování jsem byl zvědavý a přes veskrze příjemnou animaci jsem byl lehce zklamán. Nejvíc asi dabingem, Anča i Pepík jsou nevýrazní... Jinak je to ale dobře sledovatelné.(20.3.2017)

Nem, trochu se někde vytratilo to kouzlo komiksů. Maxiána jsem schopen zkousnout, ale ta, co dabuje Anču? No, nevím a hlavně ta počítačová animace...(21.3.2017)

Anča a Pepík-moje nejoblíbenější část časopisu Čtyřlístek! Se sestrou jsme Anču a Pepíka milovaly. A vždycky když příběh o nich vynechali, byla jsem děsně naštvaná a netrpělivě čekala na další díl. Takže o to větší radost jsem měla při zjištění, že jejich příběhy převedli do televize. A vážně se jim to povedlo, bylo kouzelné na to koukat, i muj malý synovec byl, zdá se, nadšený.(12.3.2017)

Až tenhle seriál mi odhalil, že jsem dosud ve svém životě viděl pouze myši - samce. Né že by měly (všechny) motýlka, ale všechny měly fousy.(28.6.2018)

Myšky sem vždy rád ve Čtyřlístku četl, takže když jsem narazil na tento seriálek, tak jsem ho musel hned zkusit. Animace je pěkná, příběhy zajímavé a celkově je to povedené. Já jsem spokojený a budu doufat, že se třeba časem dočkáme i Rexíka.(30.3.2017)

Solidní animované zpracování toho lepšího ze Čtyřlístku.(27.3.2018)

Po prvním díle nejsem ohromen. Výtvarně bezva, postavy fajn, animace ujde, ale režie a scénář habrují, kde mohou. Uvidíme v dalších dílech.(12.3.2017)

Skvely!!!(12.3.2017)

Výborně převedený komix do animovaného filmu. Navíc bych řekl, že se podařilo dodat tomu jistou atmosféru, kterou původní komix neměl. Přitom to zůstává velmi komixové. DOufám, že budou další série. Třeba Vodopád přízraků...(18.5.2018)