Pod vodou

• USA Underwater (více)

Je to možná nejhorší a nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí na jednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, svírána strašlivým tlakem, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení. Do této chvíle bezpečné prostory laboratoře se stávají smrtelnou pastí. Jednotlivé části vědeckého komplexu jsou extrémními tlaky vody drceny jako papírové krabice. Jedinou šancí pro přeživší členy posádky je evakuace pomocí hlubinných skafandrů. Jenže v okamžiku, kdy se ocitnou mimo zdevastovanou stanici, zjistí, že jejich zásahy do mořského dna a následné zemětřesení probudily něco, co do této chvíle zůstávalo ukryté pod mořským dnem. Něco neznámého. Něco děsivého. (Cinemart)

Branislav.Po

Na tento film som sa tesil. Mam rad podvodne filmy. Ale nakoniec sklamanie. Cele to bolo hrrr, potom pre mna cudne strihy, vsetci su v skafandroch a zrazu strih a vsetci su vyzleceni... 3/5 s prizmurenymi ocami ()

hori14

Celkem špatně natočený film. Režisér si nedal moc záležet alespoň já z toho mám takový dojem. Kristen Stewart si budu radši pamatovat ze Stmívání než z tohoto nepovedeného filmu. Celkově jsem už ze začátku filmu nevěděl která bije, protože zde nebil ani žádný úvod a hned začlo to nejhorší... Dávám dvě hvězdy alespoň za snahu. ()

tXtX

Slabota. Celému projektu chýbala nápaditosť a hlavne kreativita. Všetko sme už počuli a videli snáď tisíckrát... a vraj “Votrelec pod vodou”..no hovno makové. Prvých 20 minút ešte ušlo, keď človek poriadne nevie o čo ide, ale potom to padne do typicky otrepanej americkej klišé nezaujímavej rutiny, ktorá nudí až to bolí.. Cthulhu na konci ale pobavil, inač fakt bieda. 1* s odretými ušami. ()

zborja

Velice zřídka se mi poštěstí mít kinosál jen pro sebe. Nikdo mě nerušil hovory, pojídáním popcornu, srkáním, smíchem, pláčem, prostě ničím. Pohoda. Jen já a zlomek posádky podmořského vrtu, zničeného neznámou silou. Kolem nás temnota, neznámý, rozlehlý prostor skrývající "něco" nejspíš hladového a hlavně hmatatelného. Nemám nic proti duchařinám, ale přece jen mám raději Predátora než Kruh. A protože mě vždycky zajímalo, s jakými obludkami autoři přijdou, tak byl tento film pro mě povinností. A dostal jsem to, co jsem chtěl. Řádné mořské zmetky, snižující už tak malý počet přeživších. Postavy trosečníků mě zaujaly natolik, abych jim přál přežití, a to nejen kvůli fyzickým proporcím. Interiéry a exteriéry vytvořené dostatečně zajímavě. Závěrem jsem byl potěšen králíčkem, který se dostal mezi předměty doličné. Kdyby jen vedení společnosti a všichni ostatní věděli, že právě on stojí za hlubší zkoumání, když ochránil každého nositele, nehledě na poškození skafandru, stanice, přítomnost bestií a celkově špatnou situaci. Možná právě po něm šel GodzillaCthulu aby mohl bez potíží vládnout moři i dokonce souši? ()

megacik

Podľa popisu...sa okrem iného teplota vody blíži k nule, no a rovnako je na tom aj vizuálna zábava. Myšlienka je fajn, atmosféra ujde, no ale, aj keď som to pozeral v tme, mohol som si oči vyočiť, aj tak som väčšinou videl iba čierno-čiernu tmu. Príšerky vidíte len občas, a aj to len obrysy, takže niet sa čoho báť. Ale trochu pobavilo, to bezpochyby. Každopádne, aby som to zhrnul..."monštrá" sú nevýrazné a hlavní herci priemerní. Veľmi dúfam, že neurobia pokračovanie tohto príbehu. ()

majorzeman13

Podprůměrná jednohubka ! Neurazil ani mne nanadchl tento film. Jednou to fakt stačilo vidět. Mé hodnocení bych viděl někde mezi 40 až 45 %. Ještě ,že to má těch 92.minut....... ()

serbero

Úvod filmu bol skvelí bez akéhokoľvek zbytočného vysvetľovania začala hneď akcia. Do momentu pokiaľ sa všetci hlavný hrdinovia stretli na veliteľskom stanovišti to bolo ok, bol som v napätí čo bude ďalej. Pripomínalo mi to votrelca 2, no potom to nejako začalo upadať. Toho obrovského morského tvora na konci filmu si mohli odpustiť. ()

Matrix44

Úvod filmu bol nádejný, napriek krajne nesympatickej Kristen Stewart, ale čo sa dialo potom, tak neviem. Buď to bol otrasný scénar, alebo strih, alebo im len došli peniaze, a film nebol dotočený, fakt neviem. Po úvode keď sa divák dostáva do atmosféry a deja, tak potom nasleduje sled nezmyselných strihov, kde sa postavy posúvajú v deji ďalej, a je kompletne po atmosfére, a toto nezmyselné strihanie pokračuje až do konca. Takže to vyzerá tak, že vo filme chýba tak 30% z filmu. Premárnený potenciál :( ()

lword

Na tenhle film jsem se těšila více, než malé děcka na Vánoce. A možná proto mě film nakonec zklamal. Jasně, pořád měl to, proč jsem se na něj těšila nejvíce - spoře oděnou, sexy Stewartku, ale to bylo asi vše. Nic nového, nic šokujícího a bohužel ani nic vysvětlujícího - když už se nechtěli věnovat více příšerkám, mohli alespoň více zabřednout do mezilidských vztahů, které tam byly zobrazeny, částečně vysvětleny, ale pořád v sobě měly něco tajuplného, co bylo zbytečně pohřbeno spolu s celou posádkou. Prostě film by se dal shrnout jedním velkým NIC. Nechci říct, že to byl úplný odpad, film je fajn na jedno podívání, úplná pohroma to není, triky jsou dobré (i když musím přiznat, že úplně v nejlepší kvalitě jsem jej neviděla), ale chybělo mu něco, kvůli čeho na něj budete na druhý den vzpomínat. Přesněji, už při závěrečných titulcích vlastně nevíte, na co jste koukali a to je velká škoda, protože se z toho dalo vytěžit mnohem víc. Takže za mě 3*, ale jedna hvězda je jen kvůli Kristen, která je tady super sexy ()

Zravocado

Nejprve jsem očekával klasické americké heroické chování hlavní hrdinky. Avšak to se odložilo až na polovičku filmu, což mě mile překvapilo (1*). Příběh posádky operující pod hladinou na podmořském vrtů si zaslouží taky *. Herecké výkony *. Efekty*. Zhruba do poloviny se dá film dobře sledovat. Není nudný a není predpovidatelny. V polovině ale přichází klasické vyschnutí studánky umu a přichází typický americký low cost film, kdy se člověk uvědomí, kde vlastně je všechna ta posádka a že by neškodilo trochu ubrat na kapitánově demenci. Mimochodem v půlce filmu končí tak jak se dá předpokládat, po činech které se daly předpokládat. Závěr filmu upadá s ocekavatelnym výsledkem. Trochu zklamání na potenciálně dobrý námět, který se dal mírně rozvinout. PS: vodní tvorecci vypadali fakt dobře ()

Andrew88cz

Kristen v krátkých vlasech a jako tvrďačka v podmořském světě, kde si vede nad míru dobře, jako celek to ovšem působí tak trochu bez náboje a ač jsou tam zajímavé nestvůry a nápad jako takový není špatný, víc jak 3 hvězdy si podle mě film nezaslouží. Průměrný horor, který ovšem stojí za shlédnutí. (6/10) ()

spike.sg

Není to nejhorší, ale čekal jsem něco jinýho, protože jsem popis filmu nečetl. Kdyby byl děj o boji o holý život v hlubinách, kvůli nějaké technické závadě na stanici, bylo by to určitě lepší, než když je tam něco nahání. Za mě ty monstra to celý kazí. ()

podlet

Jako takhle, kdybych věděl, že si jdu pustit nepovedenou Propast bez herců a scénáře, tak si pustim večerníček a du chrápat. Hvězdička za dobrej vizuál... ()

panfilmu

Dávám pět hvězd vlastně jen za to, že jsem velice příjemně překvapen, že KIRSTEN umí hrát ! Z pro mě nepochopitelných důvodu, tuhle herečku prostě nesnáším, nevim proč v ničem jsem ji neviděl, tu stupidní ságu o upírech, kde hrála jsem schutí vynechal, ale tento snímek mi doporučila známá a já i když jsem viděl v titulcích, kdo tam hraje jsem tomu dal šanci...…….udělal jsem dobře, řekl jsem si proč ne ! snad aspoň Cassel, to trochu vytáhne. No ale o to větší pro mě bylo překvapení, že ta holka, nehraje, jako holka, ale jako Paní herečka, které drama tohoto typu sedí dokonale, dokonce se mi i líbil její outfit, celý film, byl díky hereckým výkonům dvou hlavních herců dost uvěřitelný a pěkný, někdy se rád podívám znovu. ()

Drama 1917 v kinech jede

Drama 1917 v kinech jede

13.01.2020

Nový válečný snímek 1917 režiséra Sama Mendese (Skyfall) čerstvě dokazuje, že k úspěchu v kinech nepotřebujete jen známou předlohu. Klidně totiž stačí před nasazením do širší distribuce vyhrát pár… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu