Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze

• Austrálie

• Nový Zéland

Road movie / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 90 min

Je to sice v určitých ohledech úplně typický americký rodinný film, což je ten poslední filmový pojem, který bych měl rád. Ale předloha Jeffa Kennyho má prostě klady a i když se jí film zas tolik nedrží, už prostě nějaké své předem nastavené základy k humoru měl. A já se u něho dokázal párkrát vážně zasmát. Místy i trochu ze života. Jen tomu chybí ten cynismus knížky. Dopadne to opět tak hrozně nechutně americky, že jsou všichni šťastní. Na tohleto já nejsem a hlavně to popírá předlohu. Ale to se dalo asi tak nějak čekat, takže kritizovat to, nemá smysl. Pouze se to dá konstatovat.(19.11.2017)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $20,738,724Tržby Celosvetovo $40,120,144Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Úvod dosť otravný, suchý, prípadne prepálený, hlavne Gregov brat je otrasný v každom ohľade. Prvá polhodinka taká nijaké ale potom sa to konečne rozbehne ako putujú v aute a začnú pribúdať aj zábavnejšie scénky, ktoré slušne pobavia. Hlavne stret z druhou chlpatou rodinou vždy niečo urvane zábavné prinesie. /50%/(19.10.2017)

Sice původní filmová parta tu už není, čas je bohužel neúprosný a tak tu máme novou sestavu, se kterou se člověk ze začátku horkotěžko seznamuje, ale postupem času si k ní najde cestu a už mu ani původní týpci nechybí. Tentokrát se to nese v duchu road tripu, ale to vůbec nevadí a opět se tu najde dost bláznivých situací. Některé jsou sice trochu přehnané, ale ve výsledku je toto pokračování docela povedené.(20.2.2018)

• oveckaoa

V roce 1983 vznikla tahle komedie https://www.csfd.cz/film/7573-blazniva-dovolena/komentare/ o x let později vzniká tohle, které vypadá přesně jak přes kopírák jen jsou tam jiní herci a jiné přihody. Ze všech dílů Poseroutky co jsem viděl je tahle část nejslabší Potěší tak jen narážka na scénu z Psycha a cca 1-2 dobré vtipy jinak nic. Jinak Gregův starší brácha zde aspiruje na nejotravnější a nejzbytečnější postavu.(23.9.2017)

Aj keď som dospelý stále mám rád tieto filmy. Na začiatku sa to pomaly rozbieha, ale keď sú už na ceste k babičke tak má to šťavu a nechýba humor. Po celý film som sa parádne bavil. Pri scénke na paródiu filmu Psycha som sa skoro počúral od smiechu. Len trošku mi bolo zle pri scéne na kolotoči, keď sa ten chlap povracal.To už bolo moc nechutné a mohli si to odpustiť.Ale aj tak som sa kráľovský bavil.(27.12.2017)

• - V 11. minutě sedí Greg (Jason Drucker) nalevo a Rodrick (Charlie Wright) napravo. V dalším záběru sedí naopak. (darthbane)

• - Jedná se o čtvrtý díl filmové série, předlohou však byla již devátá kniha série literární. (darthbane)

• - Pri vstupe do reštaurácie má Frank Heffley (Tom Everett Scott) na sebe kravatu, pri stole ju už nemá. (TimWatcher)