poster

Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze

 • USA

  Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

 • Slovensko

  Denník slabocha: Výlet za všetky peniaze

 • Nový Zéland

  Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

 • Austrálie

  Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

 • Velká Británie

  Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Road movie / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lachtaan
  **

  Už od malička přímo zbožňuji Kinneyho knižní sérii bestsellerů o věčném zmatkaři Gregu Heffleym. Na poličce nad postelí se mi vyjímá všech prozatimních 11 dílů a můžu s jistotou říci, že je budu s radostí číst klidně i ve 30ti. Když v roce 2010 přišla první filmová adaptace, kdysi jsem se na ni jako ještě pouhé 10leté dítě poměrně těšil. Vlastně celá původní trilogie nebyla žádným otřesem, v případě, že jste žákem základní školy a rodinné filmy jsou filmovou oblastí určenou hlavně vám. Když jsem v letošním létě zjistil, že se k nám žene po letech reboot série, zaměřující se na další části z knižních předloh, nemohl jsem být více skeptický než znechucený. Ve finále se ale, co se týče obsazení, v novém díle vyvedlo možná více než v těch minulých. Avšak příběh už prostě nejde člověku přes nos. Samotná 9. knížka a veškeré pasáže s prasetem mě ze všech Gregových dosavadních slastí i strastí bavily nejméně.(23.9.2017)

 • baiskon108
  **

  Moc jsem se na tuhle novou sérii netěšil, protože Rodrick je jen jeden a to Devon Bostick, který se do té role přímo narodil. Tady je Rodrick vážně k smíchu a k pláči zároveň. I Greg se herecky vůbec nevyvedl, vlastně téměř nikdo. Předešlá rodinka prostě neměla chybu a mnohem radši bych místo tohohle viděl čtvrtý díl navazující na podařenou trilogii.(25.2.2018)

 • oveckaoa
  **

  V roce 1983 vznikla tahle komedie https://www.csfd.cz/film/7573-blazniva-dovolena/komentare/ o x let později vzniká tohle, které vypadá přesně jak přes kopírák jen jsou tam jiní herci a jiné přihody. Ze všech dílů Poseroutky co jsem viděl je tahle část nejslabší Potěší tak jen narážka na scénu z Psycha a cca 1-2 dobré vtipy jinak nic. Jinak Gregův starší brácha zde aspiruje na nejotravnější a nejzbytečnější postavu.(23.9.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $20,738,724Tržby Celosvetovo $40,120,144Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Úvod dosť otravný, suchý, prípadne prepálený, hlavne Gregov brat je otrasný v každom ohľade. Prvá polhodinka taká nijaké ale potom sa to konečne rozbehne ako putujú v aute a začnú pribúdať aj zábavnejšie scénky, ktoré slušne pobavia. Hlavne stret z druhou chlpatou rodinou vždy niečo urvane zábavné prinesie. /50%/(19.10.2017)

 • Pierre
  ***

  Je to sice v určitých ohledech úplně typický americký rodinný film, což je ten poslední filmový pojem, který bych měl rád. Ale předloha Jeffa Kennyho má prostě klady a i když se jí film zas tolik nedrží, už prostě nějaké své předem nastavené základy k humoru měl. A já se u něho dokázal párkrát vážně zasmát. Místy i trochu ze života. Jen tomu chybí ten cynismus knížky. Dopadne to opět tak hrozně nechutně americky, že jsou všichni šťastní. Na tohleto já nejsem a hlavně to popírá předlohu. Ale to se dalo asi tak nějak čekat, takže kritizovat to, nemá smysl. Pouze se to dá konstatovat.(19.11.2017)

 • - Ve filmu od knižní předlohy lze najít několik rozdílů, např. postava Mac Digby se v knize nevyskytuje. (darthbane)

 • - Pri vstupe do reštaurácie má Frank Heffley (Tom Everett Scott) na sebe kravatu, pri stole ju už nemá. (TimWatcher)

 • - V 60. minúte si je možné všimnúť záber na iPhone s výrezom na Apple logo, ale v ďalšom zábere je zadný obal plný, bez loga. (xun)