Reklama

Reklama

Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze

  • USA Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Sbalte si kufry a užijte si ještě více legrace, více smíchu a více "poseroutkovských" rošťáren! Ve snímku Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze rodina Heffleyových vyráží na oslavu 90. narozenin babičky, nikdo ale netuší, že skutečným Gregovým cílem je veletrh videoher. Film o dobrodružném výletu napříč zemí, který se pro rodinu Heffleyových změnil v nezapomenutelný zážitek, vznikl na motivy jedné z nejpopulárnějších knižních sérií všech dob! (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (37)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

A on to nebyl zase takový průšvih, jaký jsem očekával. Obsazení se logicky muselo obměnit, protože to staré za těch 5 let až příliš zestárlo (ono už ve 3. filmu působilo dost staře). Jinak - podklad pro děj dobrý, neustále se něco dělo, z celé čtveřice jde o ten vůbec nejfekálnější díl a zkrátka to byla zábava od začátku do konce. Jen by to místy nemuselo propadat snaze o humor a úpadek v trapnost, či se nevyžívat v až příliš nelogických situacích (auto nejede, cíl je nadohled, ale dojít po svých nepřipadá v úvahu). Ale jsem jinak docela spokojený a budu doufat v případná další pokračování. Přece jen, předlohy je víc než dost! 70% ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Už od malička přímo zbožňuji Kinneyho knižní sérii bestsellerů o věčném zmatkaři Gregu Heffleym. Na poličce nad postelí se mi vyjímá všech prozatimních 11 dílů a můžu s jistotou říci, že je budu s radostí číst klidně i ve 30ti. Když v roce 2010 přišla první filmová adaptace, kdysi jsem se na ni jako ještě pouhé 10leté dítě poměrně těšil. Vlastně celá původní trilogie nebyla žádným otřesem, v případě, že jste žákem základní školy a rodinné filmy jsou filmovou oblastí určenou hlavně vám. Když jsem v letošním létě zjistil, že se k nám žene po letech reboot série, zaměřující se na další části z knižních předloh, nemohl jsem být více skeptický než znechucený. Ve finále se ale, co se týče obsazení, v novém díle vyvedlo možná více než v těch minulých. Avšak příběh už prostě nejde člověku přes nos. Samotná 9. knížka a veškeré pasáže s prasetem mě ze všech Gregových dosavadních slastí i strastí bavily nejméně. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

V roce 1983 vznikla tahle komedie https://www.csfd.cz/film/7573-blazniva-dovolena/komentare/ o x let později vzniká tohle, které vypadá přesně jak přes kopírák jen jsou tam jiní herci a jiné přihody. Ze všech dílů Poseroutky co jsem viděl je tahle část nejslabší Potěší tak jen narážka na scénu z Psycha a cca 1-2 dobré vtipy jinak nic. Jinak Gregův starší brácha zde aspiruje na nejotravnější a nejzbytečnější postavu. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $22miliónovTržby USA $20,738,724Tržby Celosvetovo $40,120,144Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Úvod dosť otravný, suchý, prípadne prepálený, hlavne Gregov brat je otrasný v každom ohľade. Prvá polhodinka taká nijaké ale potom sa to konečne rozbehne ako putujú v aute a začnú pribúdať aj zábavnejšie scénky, ktoré slušne pobavia. Hlavne stret z druhou chlpatou rodinou vždy niečo urvane zábavné prinesie. /50%/ ()

juta 

všechny recenze uživatele

Sice původní filmová parta tu už není, čas je bohužel neúprosný a tak tu máme novou sestavu, se kterou se člověk ze začátku horkotěžko seznamuje, ale postupem času si k ní najde cestu a už mu ani původní týpci nechybí. Tentokrát se to nese v duchu road tripu, ale to vůbec nevadí a opět se tu najde dost bláznivých situací. Některé jsou sice trochu přehnané, ale ve výsledku je toto pokračování docela povedené. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (8)

  • Postavu Mannyho ztvárnili opět dva herci, dvojčata. (darthbane)
  • Scéna na konci filmu, kdy se Greg (Zachary Gordon) brání ve sprše pánovi, je odkaz na legendární scénu ve sprše z hororového filmu Psycho (1960). (Pichloza)
  • V 60. minúte si je možné všimnúť záber na iPhone s výrezom na Apple logo, ale v ďalšom zábere je zadný obal plný, bez loga. (zuzulatomas)

Reklama

Reklama