Po prvním díle takové rozpačité. Na jednu stranu jsem si říkal, že mne to nezaujalo natolik, že bych nadšeně vyhlížel další díl a chtěl to dále sledovat, na druhou stranu na mne díl pomrkával ve stylu "hele, bude tu rafinovaná zápletka (a snad to nedopadne podbízivou variantou skupinových viníků)". Neháži flintu do obilí a na další díl se ještě podívám.(23.10.2018)

• topi80

Bylo jednou jedno městečko. A žili tam skoro samí oškliví rasisti, xenofobové, náckové a další zavrženíhodné živly. Ale kromě nich žila v městečku i lepší část lidí, hodní spořádaní Romové. Do městečka přijel vyšetřovatel, který všem rasistům ukázal, jak strašně se v těch druhých mýlili. Na konci si tedy všichni podali ruce a společně si zatančili a svět se stal krásným místem, kde konečně mohly krásy multikulturalismu rozkvést.(25.10.2018)

• mh.mail

20% - Námět seriálu údajně vznikl na nějakém studentském workshopu. Výsledek tomu přesně odpovídá. Hlavní hrdina je nesympatický, vlezlý a arogantní, patrně v důsledku svého přesvědčení, že je lepší člověk ("S tebou jsem chtěl taky mluvit!"). Je zajímavé, že proti jedněm stereotypům se tu bojuje jinými stereotypy, jen s opačným znaménkem. A co policie? Ta tu smrt nevyšetřuje? Pouze jsme se dozvěděli, že po čtyřech měsících propustila údajného pachatele na svobodu. Proč? Jaký k tomu měla důvod? A to jako dál nepátrají? Tendenční a manipulativní, nicméně jsem zvědav, jak v tom budou autoři pokračovat a kam až dospějí (něco je průhledné už teď, ale třeba překvapí).(30.10.2018)

• Radek99

Koncept ,,Hořící Mississippi na českém maloměstě"? Asi by to bylo i zajímavé, kdyby to nebylo po formální stránce tak ,,provinční" a ve výsledku tak utahané a nudné...a že to jde jinak, to České televizi ukázala konkurenční HBO svou Pustinou, seriálem ze sociálně hodně podobného prostředí, kvalitativně ovšem o několik levelů výše...(22.10.2018)

• DonBraso

Tohle je masakr.Od odpadu mě dělí fakt,že jsem tenhle pilot dodíval.Když vezmu o čem je příběh a dám ho stranou,tak mě zajímá co je tady dalšího?No velký kulový.Přečetl jsem si o tom v časopise a na papíře to znělo přímo královsky.Ale stačí si pustit tento skvost a hned člověku přejdou roupy.Druhý díl ještě zkouknu,ale už teď je to příšerný.Seriál který jede pod ARTE ještě s ČT,je tu ten rádoby hvězdný muž Harold Apter,který pígloval Chucka Norrise ve Walker Texas Ranger.Ovoce ve stoje leda v zelenině někde na květáku.Doopravdy příšernou,ne PŘÍŠERNOU hudbu,kdy bych ten klavír vyhodil z okna nejradši a vkusně zakompovanou to chce fakt tu školu mít.To jestli se tohle učí na škole,tak bych se nechal sám vyhodit.Matěj Anděl nejhorší herec co jsem viděl zase za poslední dekádu a to jsem rád,když vidím konečně jiné tváře.Proč se tohle chce měřit s Pustinou nechápu.Prý nová vlna z ČT.Tak tam prsknem Zuzku Stivánovou a Jana Cinu a budem čekat,že to dopadne.Atmosféra je v prdeli hned jak uvidíte Buchnov a do toho toho vola,co dělá dokument a je vlastně obrazně vyšetřovatel.Tomáš Dastík na jednom posteru k seriálu a v pilotu se ukáže na pět sekund.Doopravdy si rád počkám na druhý díl,kdy ten odpad nejspíš cáknu s přehledem.(29.10.2018)