Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příjezdem Magdiných nadřízených se vše výrazně zkomplikovalo. Lukáš má strach o Tomášův život a vydává se ho varovat. Ničím si nemůže být jistá ani Magda. Helena již dál nehodlá snášet, jak Alena přehlíží, co se v rodině ve skutečnosti celé roky děje. Problémy ve vlastní rodině nechce dál tolerovat ani Líba. Když se situace v továrně začne povážlivě zhoršovat, vychází najevo další důležité okolnosti Denisovy smrti. Petra si uvědomuje, že zásah policie je více než nutný. V Buchnově se schyluje k nadmíru nebezpečné události, která zcela zásadně ovlivní životy místních obyvatel. (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

eileen 

všechny recenze uživatele

Autoři si z nás snad dělají legraci, už dva díly koukáme na brutální zločiny v přímém přenosu a nikdo nevolá policii, továrna hoří a hasiči dlouho a dlouho nikde, všichni se dusí, ale Magda to asi zázračně přežije. A vrcholem všeho je, že Tomáš jde slepě zachraňovat, ať ho to stojí, co stojí. Tomu snad nemůže uvěřit vůbec nikdo. Jediné, na co se fakt dobře dívá je incest Pavla Kříže, to je opravdu ňamka - kreatury mu sedí taky dobře, ne jenom Š. Š. ()

Karp 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I v Babovřeskách se patrně něco děje, nevím, neviděl jsem. Ale to určitě samo o sobě na dobrý film či seriál nezakládá... Připomíná to spíše radost nad házením plastových pytlíků na ulici. Rána a bum = stejná úroveň a stejná hloupost. Bohužel aktuálně je největším problém značně nelogické až nesmyslné chování hlavních postav. Lukáš s Tomášem předvedli tragikomický výstup Pata a Mata a jejich počínání je v zásadě zbytečné jakkoliv komentovat. Lze souhlasit s tím, že P. Kříž zůstává posledním skomírajícím světýlkem celého seriálu. ()

Reklama

denbrough 

všechny recenze uživatele

Skodaaa.. tenhle dil ma hodne dobre momenty.. viz.napr. posledni uveritelna scena matky s dcerou. Napeti taky solidni, ale jak uz tady mnozi psali - postavy casto nejednaji ale ani zbla racionalne.. kdo tohle vymyslel... scenar psal ocividne nekdo "na pocatku kariery". Ale nejvic me stejne dostava (depta?) JEDEN jediny policajt.. a to je na tuhle lokalitu rekl bych velice, velice malo :-))) ()

Crocuta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Amatérské rádoby gestapáky svojí nechtěnou komičností přebíjí dvojice Lukáš - Tomáš, která absurdní nečinností tváří v tvář vraždění, mučení a žhářství a neumělým opožděným pokusem něco zachránit posouvá celý tento seriál někam na úroveň ochotnického divadla. Ovšem ochotnická představení, která jsem letos zhlédl podivnost jménem "Lynč" převyšovala dramaturgií, režií i hereckými výkony :-(. ()

Radek99 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tedy ten scénář, to je věc...kolektiv nadějných mladých scénáristů pod americkou supervizí :-) ... a jejich výsledkem je dílko, které Jiří Magnusek spíchne přes víkend... Tvůrci chtěli natočit veřejnoprávní Pustinu (toliko zřejmá ambice) a nedokázali napsat a natočit ani Bastardy 4...tolik nelogicky a nepochopitelně jednajících postav nebylo snad ani v oné Magnuskově kultovní béčkové sáze... ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama