• Crocuta
  **

  Amatérské rádoby gestapáky svojí nechtěnou komičností přebíjí dvojice Lukáš - Tomáš, která absurdní nečinností tváří v tvář vraždění, mučení a žhářství a neumělým opožděným pokusem něco zachránit posouvá celý tento seriál někam na úroveň ochotnického divadla. Ovšem ochotnická představení, která jsem letos zhlédl podivnost jménem "Lynč" převyšovala dramaturgií, režií i hereckými výkony :-(.(3.12.2018)

 • p8ja
  ****

  Zdá se že tenhle seriál má reakce blízké odpadu, nebo naopak 4*, nic mezi tím. Řemeslné zpracování, hudba, herecké výkony se mi líbí. Ale neumím najít hlavní poslání toho dílka. Má mě pobavit, nechat v napětí, poučit, přimět k zamyšlení? Spíš od každého trochu a nic pořádně. Škoda. Je z toho takový kočko-praso-kanárko-pes.(4.12.2018)

 • eileen
  *

  Autoři si z nás snad dělají legraci, už dva díly koukáme na brutální zločiny v přímém přenosu a nikdo nevolá policii, továrna hoří a hasiči dlouho a dlouho nikde, všichni se dusí, ale Magda to asi zázračně přežije. A vrcholem všeho je, že Tomáš jde slepě zachraňovat, ať ho to stojí, co stojí. Tomu snad nemůže uvěřit vůbec nikdo. Jediné, na co se fakt dobře dívá je incest Pavla Kříže, to je opravdu ňamka - kreatury mu sedí taky dobře, ne jenom Š. Š.(3.12.2018)

 • denbrough
  ***

  Skodaaa.. tenhle dil ma hodne dobre momenty.. viz.napr. posledni uveritelna scena matky s dcerou. Napeti taky solidni, ale jak uz tady mnozi psali - postavy casto nejednaji ale ani zbla racionalne.. kdo tohle vymyslel... scenar psal ocividne nekdo "na pocatku kariery". Ale nejvic me stejne dostava (depta?) JEDEN jediny policajt.. a to je na tuhle lokalitu rekl bych velice, velice malo :-)))(3.12.2018)

 • Karp
  **

  I v Babovřeskách se patrně něco děje, nevím, neviděl jsem. Ale to určitě samo o sobě na dobrý film či seriál nezakládá... Připomíná to spíše radost nad házením plastových pytlíků na ulici. Rána a bum = stejná úroveň a stejná hloupost. Bohužel aktuálně je největším problém značně nelogické až nesmyslné chování hlavních postav. Lukáš s Tomášem předvedli tragikomický výstup Pata a Mata a jejich počínání je v zásadě zbytečné jakkoliv komentovat. Lze souhlasit s tím, že P. Kříž zůstává posledním skomírajícím světýlkem celého seriálu.(3.12.2018)