• Karp
  **

  I v Babovřeskách se patrně něco děje, nevím, neviděl jsem. Ale to určitě samo o sobě na dobrý film či seriál nezakládá... Připomíná to spíše radost nad házením plastových pytlíků na ulici. Rána a bum = stejná úroveň a stejná hloupost. Bohužel aktuálně je největším problém značně nelogické až nesmyslné chování hlavních postav. Lukáš s Tomášem předvedli tragikomický výstup Pata a Mata a jejich počínání je v zásadě zbytečné jakkoliv komentovat. Lze souhlasit s tím, že P. Kříž zůstává posledním skomírajícím světýlkem celého seriálu.(3.12.2018)

 • eileen
  *

  Autoři si z nás snad dělají legraci, už dva díly koukáme na brutální zločiny v přímém přenosu a nikdo nevolá policii, továrna hoří a hasiči dlouho a dlouho nikde, všichni se dusí, ale Magda to asi zázračně přežije. A vrcholem všeho je, že Tomáš jde slepě zachraňovat, ať ho to stojí, co stojí. Tomu snad nemůže uvěřit vůbec nikdo. Jediné, na co se fakt dobře dívá je incest Pavla Kříže, to je opravdu ňamka - kreatury mu sedí taky dobře, ne jenom Š. Š.(3.12.2018)

 • sorrow
  odpad!

  Ne, to už stačí, musím se jen smát. Takže opravdu ten foťáček přilepený k zábradlí pod střechou továrny, který tam visí několik dnů zajistil takhle kvalitní obraz, dokonce i čistý zvuk, a navíc tam ještě Luky dokáže poslat zpět přes reprák nahrávku? V tom foťáku musí být nějaké mega výkonné baterie, asi nějaké Duracellky. Luky má vše propojené do notebooku, dokonce i do mobilu, vše stačil nainstalovat během minutky, to je opravdu tak trapné. Ale není to ani z desetiny tak trapné, jako chování všech postav v tomto nejhorším seriálu filmových dějin, zejména chování Lukáše a Tomáše, ty dva snad právě utekli z Jedličkova ústavu? Luky čumí na vraždy a mučení lidí v přímém přenosu, přitom jen koulí očima a situaci pouze glosuje slovy „do prdele, do prdele“. Každý normální člověk by v této situaci ihned volal policii, myslím tím ale 158 nebo 112, určitě ne toho místního břídila. Namísto toho se Luky s Tomášem nahánějí po městě a po lese, nejdříve běží k Janečkům, pak se běží schovat ke kamarádce a pak ve finále, opět k mému překvapení běží zpět k továrně, odkud předtím přece utekli, aby si zachránili život před zabijáky z Německa. Nad městem je hřib jak po svržení atomové bomby, ale než přijedou hasiči, všichni místní z centra města na ten ohňostroj koukají, úplně v klidu na místo přijede starostka, v dalším autě místostarosta, teprve pak asi po hodině hasiči a k mému překvapení, ještě dokáží zachránit lékárnici Magdu, která by musela být už dávno otrávená, udušená i uhořelá. Naprosto komicky vyznívá i postava Kodetové, která si sama už začne všímat přílišné náklonnosti Kříže k dceři a když jí dcera řekne pravdu, chová se jako hysterický blázen. Takovou trapárnu jsem opravdu ještě neviděl. Rada pro začínající scénáristy (pokud si mohu dovolit), okamžitě, ale opravdu okamžitě zahoďte pero z ruky a už prosím nikdy nic nepište a pokuste se vyniknout v jiné práci, snad Vám něco jiného půjde lépe. Za vše mluví aktuálních 40 %, kdy toto číslo ještě předpokládám po posledním dílu pofrčí dolů. Tohle není odpad, to je skládka toho největšího odpadu.(5.12.2018)

 • p8ja
  ****

  Zdá se že tenhle seriál má reakce blízké odpadu, nebo naopak 4*, nic mezi tím. Řemeslné zpracování, hudba, herecké výkony se mi líbí. Ale neumím najít hlavní poslání toho dílka. Má mě pobavit, nechat v napětí, poučit, přimět k zamyšlení? Spíš od každého trochu a nic pořádně. Škoda. Je z toho takový kočko-praso-kanárko-pes.(4.12.2018)

 • denbrough
  ***

  Skodaaa.. tenhle dil ma hodne dobre momenty.. viz.napr. posledni uveritelna scena matky s dcerou. Napeti taky solidni, ale jak uz tady mnozi psali - postavy casto nejednaji ale ani zbla racionalne.. kdo tohle vymyslel... scenar psal ocividne nekdo "na pocatku kariery". Ale nejvic me stejne dostava (depta?) JEDEN jediny policajt.. a to je na tuhle lokalitu rekl bych velice, velice malo :-)))(3.12.2018)