Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý Richard zdědil pohřební ústav po svém otci ve Skotsku. Zanedlouho by se měl oženit s Joy, dceru bohatého místního obchodníka, tajně však touží po něčem jiném. Poznává krásnou herečku Barbaru z Los Angeles, opouští jistotu a vybere se přes Atlantik do L.A. Již nápis v taxíku z letiště Vítejte v Kalifornii, přizpůsobte tomu Vaše chování ho varuje, že nemusí být všechno tak, jak by si to představoval on. Podaří se mu dosáhnout svůj cíl a získat lásku svého života? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (42)

hirnlego 

všechny recenze uživatele

Nebýt "špatné finální lokace" a hlavně (NE!)nutného klišé zvratu "ona ho najednou nechce, protože bla bla", bylo by to snad i za 5*. Velmi příjemná podívaná s rozkošným Johnnyho cameem, Vinceovým trochu jednodušším sympaťákem, nádhernou, třebaže občas trochu natvrdlou Vinessou a nakopnutými Leningrad Cowboys. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Nápad s cameo obsazením Johnnyho Deppa dobrý, ale jinak je to skrz naskrz průměrný materiál. Hlavní hrdina by taky potřeboval trochu citlivější obsazení - nejenom že je ta postava napsaná hrozně nesympaticky (žárlivý lůzr jak poleno), ale David Tennant se asi nehodí na nic jiného, než na roli pravověrného psychopata. 50% ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

První dvě třetiny filmu jsou hodně uvolněné. Stejná lehkost, se kterou hodí hlavní hrdina za hlavu svoji kariéru pohřebáka a odjíždí za dívkou do L.A., se prolíná všemi jeho drobnými peripetiemi, když se snaží získat její srdce. Chvilkami je to i vtipné. Jenomže v momentě, kdy vykoukne démon žárlivosti, se najednou hrdinův charakter dost nechutně promění. Najednou to už není ten lehce stydlivý a nepraktický kluk odněkud z Anglie, stává se z něj vlastně nepříjemný a hlavně nebezpečný týpek. A téhle proměně jsem neuvěřila, stejně jako tomu, jak ji vcelku s klidem přijalo jeho okolí. Škoda toho zlomu, jinak by to byl pohodově romantický film. /28. 5. 13./ ()

Rosana 

všechny recenze uživatele

Eh...co to mělo být? NUUUUDAAAAA to byla! Žádná myšlenka ani pointa, hlavní hrdinové naprosto nesympatičtí, děj nulový na klišétéma mnohokrát už natočené... Hvězdička patří Johnymu, ktarý jako jediný mě v této "komedii" přinutil aspoň k úšklebku... -> to jsem napsala 22. 7. 2009. A letos jsem to viděla znovu kvůli Davidovi Tennantovi a ani jsem nevěděla, že jsem ten film vlastně už viděla. Asi docela nicotné dílo. Jenom "Slizský sebevrah" ve mě vzbudil trochu zájmu :) ()

MartinNDL 

všechny recenze uživatele

Obrovský mínus v tom, že nezávislej režisér s britským hercem v hlavní roli, kočkoherečkou z Californie v hlavní ženský, s magorem Gallem a Leningradskejma kovbojema pro úlet scény a navíc mající Johnnyho Deppa ve výrazným cameu natočil nakonec jenom dost obyčejnej romantickej komediální film s neskutečně klišé koncem. Mělo to momenty a hlavně první půlka plus Gallo a Depp by nakonec asi měly vybejčit čtyři hvězďoury, ale za silně nenaplněný očekávání a ještě více promrdanej potenciál budu tvrdší. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Richarda Raynera. (Terva)

Reklama

Reklama