Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý Richard zdědil pohřební ústav po svém otci ve Skotsku. Zanedlouho by se měl oženit s Joy, dceru bohatého místního obchodníka, tajně však touží po něčem jiném. Poznává krásnou herečku Barbaru z Los Angeles, opouští jistotu a vybere se přes Atlantik do L.A. Již nápis v taxíku z letiště Vítejte v Kalifornii, přizpůsobte tomu Vaše chování ho varuje, že nemusí být všechno tak, jak by si to představoval on. Podaří se mu dosáhnout svůj cíl a získat lásku svého života? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (42)

hirnlego 

všechny recenze uživatele

Nebýt "špatné finální lokace" a hlavně (NE!)nutného klišé zvratu "ona ho najednou nechce, protože bla bla", bylo by to snad i za 5*. Velmi příjemná podívaná s rozkošným Johnnyho cameem, Vinceovým trochu jednodušším sympaťákem, nádhernou, třebaže občas trochu natvrdlou Vinessou a nakopnutými Leningrad Cowboys. ()

Charlinka 

všechny recenze uživatele

Přestože jsem ten film našla díky Johnnymu, na Davida jsem se těšila. Znám ho už z Doctora Who a proto jsem věděla, že ten film bude dobrý. Trochu jsem se bála, že možná bude příliš depresivní ( viděla jsem pár filmů Akiho Kaurismäkiho, bratra Mikeho, a vždy mi přišly příliš drsné, jak tomu tak u severských filmů bývá), ale většinu času jsem se příjemně bavila. Jak naivní Skot do L.A. přišel. Jen ten konec mi přišel příliš hollywoodskej, ale tak asi to k tomu patří. ()

Reklama

Pharlap 

všechny recenze uživatele

Ač jsem se na tento snímek těšil.. a po úvodním slušném "ántré".. následovala nuda.. která se rozplynula až k závěru filmu.. třeba šíleně vtipný mi přišlo jak vyklopili toho chlapíka v rakvi do hrobu jako kus hnoje.. nechtíc samozřejmě.. ale dostalo mne to :-) Pěkná oddechovka, s originálním pojetím gagů.. skorem mi to připadalo jako suchá britská komedie, než film ve finské produkci :-) A super vsuvky s Johnym Deppem! Toho bych v tomhle snímku nečekal :-) ()

sona123 

všechny recenze uživatele

Ach ne! Tolik hvězd a hvězdiček a dá dohromady takovou slátaninu? Odlepil se od toho pouze J. Depp (mám na mysli krátký dialog, resp. spíš monolog na konci ohledně relaxace na hřbitovech a ve strip barech) a díky bohu za to, to by mi ho bylo samotného líto. O čem to proboha bylo? Pozor na pozlátko? Sny se ne vždy splní? Má nebo nemá smysl se pokoušet si je naplnit? No, skutečně hluboká myšlenka...A když už je špatná forma i samotný obsah, co potom zbývá? Jo ještě konec, a ten je na poblinkání... ()

jitrnic 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdina je od začátku do konce pěkný ťunťa, navíc celkem nesympatický, což mi celkem vadilo. Navíc mi není úplně jasné, je-li přítomna nějaká nadsázka (humor jako takový jsem tu téměř nezaznamenal). Ale něco do sebe to mělo, Vinessa Shaw je krásná a umí i hrát, Leningradští kovbojové jsou také skvělí a Johnny Depp tu zahrál patrně svojí nejbizarnější roli. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Richarda Raynera. (Terva)

Reklama

Reklama