Batman a Harley Quinn

• USA Batman and Harley Quinn (více)

Když se dvojice ničemů Poison Ivy a Jason Woodrue přezdívaný Floronic Man vloupá do laboratoří S.T.A.R. Labs a ukradne tajnou složku, zločin a anarchie jako by dostaly zelenou. Na případu sice pracují Dark Knight a Nightwing, jenže musí vsadit na jednu divokou kartu: Harley Quinn! A tak Harley, nedávno propuštěná z ústavu Arkham Asylum, která se snaží zbavit se nálepky superzločince, znovu oblékne kostým a spustí svou vyřídilku. (Magic Box)

GameboyNES

Zase další povedenej DC animáč, Bavil jsem se celou dobu. Tohle prostě warnerům jde, ještě aby zabrali trošku s těma hranejma, bo ty jsou tragický. ()

savatage

Animace je pěkná, jen je tady trochu zbytečná, a to se po celý film nic zásadního neděje. Dětinská až otravná Harley Quiin dělala z pokračování Batmana spíš nudnou podívanou a děj filmu se posouvá někde k tápání se louží, až k bořícím se bahnům močálu. ()

spoock

Neskutečně vtipná řachanda, která má blíže k filmům s Adamem Westem. Nadech erotiky se mi tam zamlouval, byť ne každý může souhlasit. ()

Optical

Bruce Timm se prý utrhnul ze řetězu a mnozí puritáni by ho za tu „sexuální revoluci“ v PG13 animáčích nejraději linčovali. Naštestí k nim nepatřím, tuhle sebeparodující jízdu jsem si užil parádně. Stačí jen trocha nadhledu. Po dlouhé době animák, který si plnou palbu zaslouží. ()

mr.twizta

DC animaky sleduju dlouho a do jednoho a vzdycky potesi, kdyz se dalsi prirustek lisi od jednolitosti starsich sourozencu. Batman and Harley Quinn na to jde jinak, a to hned nekolika zpusoby. Jednak se nehraje na budovani kanonu, tohle je spise takova rozpustila jednohubka. Taky je zde patrny formalni ukrok - vizual dava vzpomenout na Batman TAS (aby ne, Bruce Timm je spoluautorem scenare a namluvil Boostera Golda). Taky si nelze nevsimnout ladeni a humoru, protoze tenhle film je vlastne takova buddy road movie protkana jak dementnimi, tak lechtivymi fory. Proste podivny slepenec, ktery si clovek uzije v zavislosti na znalosti realii a sympatii k pokleslym frkum. Pro nekoho urcite ocistec, pro me sympaticka jednohubka. Jinak Bernadette z TBBT je pro dabing Harley sice pochopitelna, ale dost rusiva volba. ()

Tomko87

Taká mila retro jednohubka k večeru. Haley perfektná, aj napriek zmene hlasu, Batman dokonca vtipný. Dosť ma prekvapila tá ...no ako to nazvať ..erotika ? Sakra veď to je animák boha jeho :D ()

spawnxp

Musim dát 5 - Sam Liu předved "humor"! Už v uvodních titulkách! A pak: Batman co vodloží vopasek se svejma vychytávkama a rozdá si to na férovku v zapadlý hospodě za městem? Respekt... A "roztomilá" Harley Quinn - co dodat? Fakt dobrá zábava ()

Elleannor

Vesměs tak trochu překopaná a prodloužená verze epizody “Harlequinade” z roku 94. Na rozdíl od originálu je však tento pokus o poznání slabší a v porovnání s hromadou jiných batfilmů i dosti zapomenutelný. ()

lindanovak

Už dlouho jsem se tak u animáku nezasmála. Tohle volnější tempo mi sedlo naprosto dokonale do nálady. Navíc mě potěšil i návrat Lorena Lestera do role Nightwinga. Měla jsem celkem obavy s tím, jak si Melissa Rauch s Harley poradí, ale její dabing je perfektní. Batman and Harley Quinn se mi líbil mnohem víc, než poslední přírůstek do Animated rodinky Gods and Monsters. ()

Trunks

"Smells Like Discipline" :) Nečekal jsem tolik hlášek ani u filmu s Harley Quinn a rozhodně jsem nečekal druhý Mask of the Phantasm. Asi nebo i díky tomu jsem se skvěle bavil až do konce. ()

SNCIS

"Najdi spolupracovníky." - "Krucinál!" - "Správně najdi Harley Quinn." Po LEGO Batman 2017 další vtipný animák. Dialogy i animace na jedničku! "Co Nightswingu?" - "Wingu Night wingu." - "Jak nám ale chlapeček vyrostl." Je to cílené na starší publikum. Milovníci temného rytíře nebo sexy užvaněné doktorky Quinzelové si přijdou na své. "Zastav chce se mi na záchod" - "Fúúúj! proboha." - "Není to tak zlé, cítím z toho poslušnost." - 90%. ()

Welington

Batman a Harley Quinn, přestože jde o animák, je zezačátku těžce uchopitelný snímek, ze kterého jsem měl smíšené pocity a nevěděl jsem, nebyl jsem si jistý, jak jej mám brát. Nakonec, jak se ukázalo, jde o poctivě zábavný počin, od kterého jsem čekal něco odlišného, ale dostal jsem v podstatě dobře uhozenou blbinu, u které si tvůrci s námi prostě pohrávají a plní si své vytoužené choutky. A nám vlastně taktéž. ()

Dieman

Je tu asi řada remcalů, která by čekala, že to bude podívaná pro děti. Lidi probuď te se! (A teď nemyslí Vobeckýho a Jeho Vistu! ) Ten film je v ratingu PG-13. Batman dle mého soudu neměl být nikdy podívaná pro děti. Vždyť by to vypadalo komicky. Je to šedý hrdina, který dělá na hraně zákona. Ale teď k filmu. Zápletka jednoduchá, jak by se od animáče podle komiksu dalo čekat. Děj má spád a je místama i vtipný. Dokonce má i část poukazující na problematickou rehabilitaci lidí propuštěných z nápravného zařízení. Co mě překvapilo, byla potitulková scéna, která na to, že je od DC byla více než dobrá. ()

Xenthia

Batman the Animated Series je jeden z mych nejoblibenejsich serialu, Harley Quinn a Poison Ivy miluju, ale tenhle film se nevydaril. V prvni rade si je treba uvedomit, ze puvodni serial byl urceny pro deti. Tomu odpovida i jednoduchy design postav a celkovy dojem. V tomhle filmu se ale scenaristi snazi ukazat, jak jsou hrozne vyspeli, takze tam nacpali vulgarni vyrazy, krev, natrasajici se poprsi a zadky, a dokonce i sex. Nejsem zadna puritanka a nadavam v jednom kuse, ale sem se to proste nehodi, a nikdo mi to nevymluvi. 2 hvezdy za Kevina Conroye, ktery i po letech zustava tim nejlepsim Batmanem na svete, a za ucast meho idola Bruce Timma. Harley bez originalniho hlasu Arleen Sorkin ale nestoji za nic. Bida s nouzi! ()

AJensen

Hodně zábavné, lehce nemravné, kreslené v legendárním stylu původního Batman animated series. Nemám co dodat, snad jen, že mám hlad... Asi skočím do Superbabes😉 ()

drkaldj

Trošku dospělejší nota tomuhle animáku jen prospěla. Příběh s relativně aktuálním problémem (nejsem ekoaktivista, ale uznávám že spousta lidí jsou ohledně přírody, klimatu a podobně docela hovada). Abyste nebyly zklamaní (z konce), počkejte si na potitulkovou scénku (jsou dvě). ()

Megahead

Čakal som od toho viac. Batmanova rola tam bola skôr okrajová, Harley Quinn bola v pohode (ale čakal som, že bude šialenejšia) a Nightwing bol tiež v pohode. Avšak príbeh mohol mať o niečo lepší dej a hlavne koniec. Poison Ivy a Floronic man už skoro dosiahnú svojho cieľa a nakoniec Ivy to vzdá kvôli plačúcej kamarátke a Floráka len podpália. ()