Reklama

Reklama

Batman a Harley Quinn

  • USA Batman and Harley Quinn (více)
Trailer

Když se dvojice ničemů Poison Ivy a Jason Woodrue přezdívaný Floronic Man vloupá do laboratoří S.T.A.R. Labs a ukradne tajnou složku, zločin a anarchie jako by dostaly zelenou. Na případu sice pracují Dark Knight a Nightwing, jenže musí vsadit na jednu divokou kartu: Harley Quinn! A tak Harley, nedávno propuštěná z ústavu Arkham Asylum, která se snaží zbavit se nálepky superzločince, znovu oblékne kostým a spustí svou vyřídilku. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (61)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Škoda, že se přiznaná skoro-až-parodie vyhnula tuctovému, trapnému příběhu – "zelení" superpadouši chtějí smrtelným virem vyhladit veškerou faunu, muhahaha! Zábavně pošahaná Harley Quinn, která pro sexuální narážky či kanálové vtípky nechodila daleko, se totiž v týmu s Batmanem a Nightwingem (s tím se rovnou hned vyspala) neztratila a pěkně rozproudila. Ovšem i kvůli slabé animaci (byť ve stylovém, "cartoonovém" designu Bruce Timma) jsem se celkově spíše nudil. 5/10 ()

joehot 

všechny recenze uživatele

Ježiš, tohle potěšilo. Na pozadí toho nejvíc klišovitého superhero příběhu (záporák chce virem zničit svět) se odehrává sebeparodie a dekonstrukce a můj nový oblíbený DC páreček. Animací to přitom navazuje spíše na populární devadesátkový seriál než na novější věci, ale to v tomhle příapdě rozhodně nevadí. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $3,5milióna║ Do kelu!!! To ako vážne tieto animáky s ľahkým nádychom erotiky sa točia ako ešte pre decká? No fúha. Troška silná káva. Osem ročná neter si pri to sama zakrývala oči. Ono sa na to pekne pozerá ale odtiaľ potiaľ :D kám to všetko smeruje? O tom bare kde mali medzi zástavku škoda hovoriť. /60%/ ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Tady se žádný zázrak nekoná. Spolupráce Batmana s notorickou záporačkou může na papíře vypadat fakticky dobře, tomu bych i věřil, ale výsledek teda nic moc. Líbí se mi ten dospělejší nádech těchto animáků, ale jen v těch akčních scénách. Tady to přehnali s těmi vtipy za hranou, a některé momenty na mě působily dokonce nádechem erotiky, což asi není v pohodě, když většina cílové skupiny jsou děti do 10 let. Ale hoďme toto za hlavu. Příběh to taktéž nikterak nevytrhne, Poison Ivy má z komiksů daleko vyšší potenciál, zde z ní vytvořili neschopnou postavu, která se vzdá v momentě, kdy vidí svou kamarádku Harley Quinn, jak ji o to prosí na kolenou a přitom brečí? Jako cože ? Ještě jednou, prosím ? Ne, logika šla fakticky stranou, ve srovnání se Suicide Squad Hell to pay to zaostává v hodně aspektech. Jen se mi zamlouval nesmlouvavý Batman, který párkrát prohodil chytlavou hlášku a pak zase zmlkl. Nejsem z toho odvařený, prostě šedavé vody průměrností. Za mě dávám 47 % ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Príjemná light variácia na klasickú Animated Series, ktorej vadou je vlastne len trápna prdiaca scéna a následná pasáž v bare. Inak je to priamočiara atmosférická jednohubka ako z čias pred refreshom so Superman: Doomsday. Vizuál je krásny, dabing presný, hlášky skvelé a príbeh je príjemne over-the top. Určite lepšie ako väčšina ultra-vážne sa tváriach akčných DCUAO filmov z posledných rokov. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (5)

  • O animaci se postaralo jihokorejské studio DR Movie. (fiLLthe3DD)
  • V baru, kde zpívá Harley karakoe, jsou dva chlapíci oblečení jako stoupenci Catwomen z filmu Batman (1966). (Puxina)
  • Po úspěchu filmu Batman vs. Joker (2016) bylo rozhodnuto, že bude tento snímek uveden v kinech. Projekce se ovšem konaly v limitovaném počtu kin a probíhaly pouze jednu noc. Dle serveru The Numbers film vydělal 39 091 amerických dolarů, stránka Box Office Mojo však uvádí částku 6 448 dolarů. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama