poster

Batman a Harley Quinn

 • USA

  Batman and Harley Quinn

 • Slovensko

  Batman a Harley Quinnová

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2017, 74 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Bruce W. Timm (povídka), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Robert Kanigher (komiks), Gil Kane (komiks), Gardner Fox (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ***

  Batman se vrací animací zpět ke starším kouskům, za mě nepochopitelné, ale budiž. Tlačení Harley za každou cenu se mi příčí, nicméně v tomto filmu je určitým oživením. Vtípky, jakási komičnost kolem Harley vychází tak na půl a určitým způsobem ubírá na napětí, včetně slabé akce, které je velmi málo. Když fanoušci remcali nad mladičkým Robinem, mladými Titány, tak tato cesta vtipem, odlehčením moc nefunguje. Za mě průměr......5/10(30.9.2017)

 • joehot
  ****

  Ježiš, tohle potěšilo. Na pozadí toho nejvíc klišovitého superhero příběhu (záporák chce virem zničit svět) se odehrává sebeparodie a dekonstrukce a můj nový oblíbený DC páreček. Animací to přitom navazuje spíše na populární devadesátkový seriál než na novější věci, ale to v tomhle příapdě rozhodně nevadí.(9.9.2017)

 • filmmovier
  ***

  Další těžce průměrný a ničím zajímavý DC animák, který velice rychle (prakticky hned) zapomenete. Harley dobrá, Batman dobrej, hudební scéna dobrá, příběh naprosto pitomej a plný nefunkčních vtipů a vlastně i všeho ostatního, zápletka je opravdu béčková. Animace je skvělá, sedla mi, zbytek ale za moc nestojí. Tenhle film měl obrovský potenciál, ale bohužel ho nijak nevyužil. Batman a Harley Quinn sice nejsou vyloženě špatným filmem, nenadchnou, z průměru se nedostanou, ale jejich spolupráce měla dopadnout lépe. Mnohem lépe. 60%.(6.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Kdo by to byl čekal, že z komiksového animovaného filmu mě nejvíce nadchne muzikálové číslo. Ale scéna v baru je prostě dobrá a obě písně, hlavně tedy ta první, jsou docela chytlavé. Navíc je to laděno do humoru, což se s postavou Harley Quinn dalo čekat. Po dlouhé době komiksový animák, který mě bavil.(6.9.2017)

 • ledzepfan
  ****

  Jednoduchá kresba napovídá, že jde o film pro mrňata, ale zdání klame. Tohle vůbec není dětské, hloupé a jednoduché. Naopak jde o překvapivě rafinovanou hru plnou odkazů a dvojsmyslností která navíc zvládá být i zábavná a záživná... Má to spád, mezi postavama to jiskří, dějová linka je fajn... Po krátké krizi v DC animácích (okolo Son of Batman) mě tyhle filmy začínají zase pekelně bavit..(1.10.2017)

 • - V baru, kde zpívá Harley karakoe, jsou dva chlapíci oblečení jako stoupenci Catwomen z filmu Batman (1966). (Puxina)

 • - Melissa Rauch převzala dabování Harley Quinn, protože původní dabérka Arleen Sorkin odešla do dabérského důchodu. (Puxina)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace