Epizody(16)

Když po autonehodě ztratí paměť, ocitne se šikanovaný sirotek v těle pohřešované dívky, která vypadá stejně. (Netflix)

Recenze uživatele Mkqp k tomuto seriálu (1)

Škola 2015: Kdo jsi? (2015)

WAY má velice propracovaný scénář, který spolu s dobře zahranými pozitivními postavami tahá tento seriál z průměru. Nemůžuse však zbavit dojmu, že dvě ze tří hlavních dějových linií, které byly zahaleny v mystickém hávu, a které držely diváka celou dobu v napětí, byly po jejich rozuzlení nesmyslné. Člověk je při nich držen v očekávání, že se stalo něco víc než doopravdy. Paradoxně měla větší váhu linie s Kang So-Young a Lee Eun-Bi, která byla z těch třech celou dobu na očích. ■ Korejci opět až moc vykreslují špatnou stránku charakteru a vytváří tak dojem čisté černé postavy, která nemá vůbec žádnou kladnou vlastnost, což většinou u lidí nebývá. Dále mě mrzí, že plačící scény mě až na jednu téměř nechytly za srdce. Necítil jsem z herců opravdové emoce. Paradoxně mě nejvíce dojala scéna pár dílů před koncem s osobou, která se v celém seriálu objevila možná třikrát. Této osobě jsem smutek i výčitky opravdu věřil. ()