Blood of Patriots (S02E10) (epizoda)

Komedie / Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 48 min

 • MasterD
  ****

  Překvapivý spád událostí, expectations were subverted! Přišlo mi ovšem, že zrovna v této epizodě se jim příliš nepovedlo spojit vtipy (Talla a Krillové) s vážnou zápletkou (mírová smlouva a terorismus). 72%(9.3.2019)

 • Martrix
  ***

  Dlouho jsem nemohl přijít na to, proč vůbec takový seriál vznikl. Tato epizoda odpověď nabízí. Zatímco se Star Trek snaží přizpůsobit dnešní době, aby mohl konkurovat jiným sci-fi seriálům (což dlouhá léta předtím nemusel), tak The Orville zařadil zpátečku a vrací se do devadesátých let jak vizuálem, tak jednoduchostí příběhů. Cílovkou se tak stávají nostalgičtí veteráni, nebo mlaďoši kolem 14-ti let, kteří nemají možnost pařit hry. Velmi tomu všemu nahrává fakt, že se mnoha lidem nový Star Trek nelíbí, takže často sáhnou po retro sci-fi, jakým tento seriál je. Kdyby MacFarlane zajel do diváků víc humorem, než snahou o seriózní seriál s občasnými vtípky, byl bych raději. Ale pořád mi ta cílená naivita a bezelstnost vadí míň, než vážněsetvářící ST Discovery, který má ambice ohromovat vizuálem a originalitou a přitom nezvládá jednu ze základních funkci dobrodružné sci-fi...pobavit a poučit. V tom je The Orville několik parseků napřed.(16.3.2019)

 • ScarPoul
  ***

  Po výbornej dvojčasti trošku ústup späť. Neviem prídeme úroveň tých dieloch strestuhodne kolísavá.(14.3.2019)

 • loki5

  You have met a Xeleyan before ? :-D Začínám mít rád Tallu.(12.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace