• tchempi
  **

  Tohle dílo připomíná hladovou zeď - vzniklo jen proto, aby měli tvůrci, herci a štáb, co dělat. Děj je plytký a o ničem (čtyřicítka si štrejchne s mladým a ten ji po prvním šuku kopne do hader). A přitom to určitě bylo „drahý“, jak pravil architekt v Trháku. Hlavně ty historické reálie filmu ve filmu.(13.2.2018)

 • Kingjiri
  ***

  Vztahový drámo s na TV film velmi slušnou řemeslnou kvalitou nebo nabouchanym hereckym obsazenim (Vilhelmová s Kaiserem byly sympatickej pár). Scénář moh být o něco svižnější, ale naštěstí se moh spolehnout na dobrej příběh "ze života" a nápad (film ve filmu dotvářející příběh). Ačkoliv nejsem většinou fanoušek otevřenejch konců, tentokrát jsem ho docela přivítal. Nic světobornýho, ale určitě kvalitní příspěvek do českýho televizního žánru.(18.2.2018)

 • troufalka
  ***

  Byť Andrea Sedláčková neopomíjí opakovaně zmiňovat, že její filmy s Renatou Soukupovou nesou přísně biografické, to podstatné vycházé z jejich osobních zkušeností. Ta potřeba vyrovnat se s vlastní minulostí je z toho bohužel až příliš patrná. Přesto má film hodně zajímavého. Oldřich Kaiser se tentokrát nestylizoval ani nepřehrával, podařilo se vybrat talentované holčičky, Evě Josefíkové to slušelo ... :o)(12.2.2018)

 • Slarque
  ***

  Televizní série o Renátě Soukupové pokračuje dál a hlavní hrdinka tentokrát točí remake (tuším) třetího dílu. Do toho tu máme příběh o ženě váhající mezi dvěma muži, takže je vlastně skoro zázrak, že výsledek není špatný. Ostatně jsou tu dobří herci, výborný kameraman... ale není už na čase přijít zase s něčím novým?(21.2.2018)

 • rigby
  **

  Sympatické, ba dokonce hvězdné obsazení. Bohužel ale doplácí na slabý scénář, který divákovi není schopen sdělit nic nového. Navíc to sděluje formou, která nezaujme. Ve výsledku je všechno rozmazané a není důvod se na to podívat znovu. Dokonce ani po jednom shlédnutí v hlavě nic nezůstane, jen to prosviští druhou stranou ven.(12.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace