Noah (Adam Devine) strávi perfektnú prvú noc s dievčaťom jeho snov, no napriek tomu sa dostane do jej tzv. "friend zone". Neprejde ani deň aby nepremýšľal, kde urobil chybu. Po troch rokoch dostane neočakávanú možnosť cestovať späť v čase a zmeniť výsledok tej noci - jeho osud - znova a znova. (Real Tom Hardy)

higuain

Pohodová romantická komedie mixnutá cestováním v čase a následky efektu motýlích křídel, jejíž hlavní devízou je roztomilost Alexandry Daddario a hlavní slabinou naopak to, že Adam DeVine je tak šíleně nesympatickej pošuk, že mu ani ten happyend přát nebudete. ()

Havaj8

Netflix vážně válí. Tohle přece vůbec není ohraný. Má to trochu cestování časem, trochu butterfly effect a zároveň je to pěkně romantický, ale ne přeslazený. Fajn herci v čele s roztomilou Alexandrou Daddario, kterou jsem chtěl spolu s Noahem získat taky, ale co se nestane. Osud je sakramentsky nevyzpytatelnej. Všechny ty aspekty filmu z toho dělaj výjimečnej zážitek a je to přesně ten typ, kterej vám ideálně zahraje na notu. ()

Pajky3

Kdo mě trochu zná, tak ví, že časová smyčka je něco, co mě určitě zaujme. Navíc se na hlavní trojici dobře kouká, takže mi ani nevadí, že to všechno to není zrovna ten nejoriginálnější námět. Nenáročná, vcelku vtipná, romantická komedie. Takových klidně víc. ()

Deyw

V klidu kravinka na odpoledne..bajka o tom jak je zivot nahovno a chceme neco co by stejne bylo k hovnu.. :D nejlepsi film co sem videl s devinem..skvela jednohubka pro celou rodinu! ()

anusha

Televízny film ktorý by obstál možno ako epizóda Hanny Montany (aj logikou filmu sa vyrovná max Hanne Montane). Nenechajte sa nalákať na trailer nie je to vtipné ani hlúpo zábavné je to len hlúpe. ()

P1tr

Cestování v čase je vděčným prvkem, kterému se v romantickém žánru nedostává dostatek prostoru a tak mi udělalo radost, když jsem narazil na tento snímek, který s hrátkami s časem pracuje velice šikovně a nepoužívá je pouze jako zábavnou, ale prázdnou složku, ale jedná se opravdu o stěžejní prvek příběhu, který má vliv na vývoj postav. Právě vývoj postav a samotného příběhu potěší, neboť jde o poměrně nepředvídatelnou záležitost, která sice v mnoha chvílích využívá ověřené postupy, ale mnohokrát jde také vlastní cestou, čehož si velmi cením. ()

JADIM

"Niečo urobím a zobudím sa po troch rokoch s následkami." Noah dokáže Avery zbaliť hocijakým spôsobom, ale vždy sa mu na tom vďaka jeho hlúposti alebo neuváženosti niečo pokazí. Je pravda, že by sa mu to podarilo podľa jeho predstáv, keby v 2. pokuse iba zopakoval 1. pokus s pozmenením pár detailov, ale potom by táto vynikajúca a zábavná jazda nemohla pokračovať. Časová smyčka vždy zaručí, že neviem, čo bude ďalej a veľmi ma to zaujíma. Je to taký jednoduchší Butterfly Effect, ktorý príjemne sadol a úžasne zabavil. 9/10 (Videné 20.2.2020, Originálne znenie) ()

Benedygtus

Prijemna oddychovka, kde velmi zalezi na tom, zda-li vam vadi/nevadi Robbie Amell, ktery je na kazdem zaberu kamery. Hezke poselstvi a pribeh jako takovy, ikdyz neoslni. Behem filmu se nekonaji zadne salvy smichu, je zde prijemna hlavni herecka, prijemna herecka ve vedlejsi roli (Shelley Hennig), neodehrava se prehnana romantika a nedostavuji se zadne pocity studu/trapnosti behem sledovani filmu (coz v posledni dobe u podobnych filmu, je temer zazrak). 75% ()

lukasch

Netflixová jednohubka, na kterou rychle zapomenu. Holky fajn, ale příběh provařenej, až to bolelo. Nezasmál jsem se však ani jednou. Adam DeVine k nepřežití jako ve všech ostatních filmech. Takhle nevtipný a otravný cápek a přitom má tolik rolí. Nechápu. ()

noby

Povedená vypínačka. Určitě neoslní ani nepřekvapí, ale zároveň plyne bez jediného škobrtnutí - bez hluchých míst, špatných vtipů nebo trapných momentů, což se u podobných filmů moc nevidí. ()

tom.nosek

When We First Met jsem bral jako další podprůměrnou romantickou komedii od Netlixu, takže jsem zhlédnutí odkládal celé ty tři roky, co je film na světě. Musím ale přiznat, že jsem se spletl, a ač je film z pohledu romantické komedie poměrně standardní a ničeho extra zvláštního se nedočkáte, některé vtipy jsou fakt dobré, zápletka opakování jednoho dne nepůsobí lacině a celkově film zahřeje u srdíčka :) A Adama Devinea mám rád čím dál tím více, doufám, že ho uvidím častěji. ()

Milky.

Netflixu to celkem vyšlo. Taková snadno zapomenutá jednohubka, vcelku pohodová a příjemná, ne úplně veselá, ale občas se člověk usměje. Hrátky s časem jsou zakomponované celkem dobře a pochopitelně, ubíhá to a Daddario je silně kopulovatelné děvče. Takže film jako takový za 3*. Strhnu ale jednu hvězdičku za neuvěřitelně otravného a na nervy lezoucího DeVinea. Jeho neustálé přehrávání, pitvoření a xichtění mi kazilo celý film. V životě už toho herce nechci vidět! ()

Henry007

Pohodová romantická komedie. Nebyla příliš originální, ale vůbec mi to nevadilo. Vypnul jsem, nelámal si hlavu s logikou cestování v čase a krásně to plynulo. Ideální volba pro večer s partnerem - nebylo tam nic trapného, vulgárního či oplzlého, jak to u podobných komedií bývá. Mám rád myšlenky o co by kdyby a efektu motýlích křídel - a kupodivu to funguje i v takto neškodné komediální formě. ()

Hashirama

Why doesn't Avery love me? ... You've known this whole time, haven't you? ... Why didn't you say anything? - Noah, I know she cares about you...deeply. But no...it's...it's not love. ()