Příběh založený na skutečných událostech vypráví o pohledném a dobrodružném muži Robinu Cavendishovi (Andrew Garfield). Ten se stane průkopníkem pomoci pro zdravotně postižené poté, co ve věku 28 let od krku dolů zcela ochrne a je obeznámen s faktem, že mu zbývají pouhé tři měsíce života. On a jeho oddaná žena Diana (Claire Foy) cestují po světě s nadějí, že změní životy druhých jako je on sám. (Bioscop)

Saxos

Několik velmi prospěšných skutečností způsobilo, že nezůstal jako ležák v LDNce před šedesáti lety. První místo - jeho neskutečně obětavá buchta. Místo druhé - kámoš co dokázal udělat vše. Místo třetí - vlastní vůle. Zbytek míst - všichni kolem. Klady: ač vlastně nemohl, tak si v té době určitě v rámci možností užil co mohl. Zápory: blbci se najdou vždy. Závěr: doporučuji. ()

Mickaela

Tento film zařazuji mezi ty, u kterých jsem vděčná za zhlédnutí. Takových filmů nebývá mnoho, avšak když se mě někdo ptá na názor na takový film a já si přesně vybavuji kdy jsem ho viděla a jak jsem se cítila, ve většině říkám, že k tomu nemám co říct. Takže k tomu nemám co říct. ()

PTuranyi

Výborne natočená osobná dráma človeka odkázaného po zbytok života na dýchací prístroj. Očakával som smutnú lovestory, ale nie je to žiadna temná tragédia, vďaka tomu, že hlavný hrdina Robin berie všetko s humorom. Optimizmus a odvaha mu umožňujú hľadať riešenia jeho ťažkej životnej situácie. Nešlo by to samozrejme bez pomoci jeho milovanej manželky. Našťastie film neskĺzava do sladkobôľu možno až v závere trocha zbytočná retrospektíva najromantickejších okamihov. Perfektná produkcia a výborné herecké výkony, hlavne Andrewa Garfielda, tak držia latku príbehu na vysokej úrovni. Za povšimnutie stojí aj výkon Toma Hollandera v dvojúlohe Robinových švagrov. ()

pichta

Pekný príbeh, možno som čakal viac romantiky. Nebola tu žiadna gradácia deja. Obsahovo dobre, herci to mohli lepšie prežívať. ()

markeeth

Film je velice dobře řemeslně zvládnutý, ale člověk se neubrání pachuti obráceného kýče. Tvůrci právě s tím těžkým osudem mnohdy nakládají až přehnaně hollywoodsky. Člověk jakoby začal být z toho dojetí vysílený. Rozhodně to není odpočinkový snímek. ()

kopretinka

Tak tento film na mě udělal dojem. Silný dojem. Smutný příbeh ze života, ale pojatý optimisticky s ukázkou toho, že lásku potřebujeme všichni - ať jsme zdraví nebo nemocní. Že i když je život těžký, tak pokud jsou na něj dva, dá se zvládnout ledacos. Herci se svých rolí ujali naprosto krásně. Claire Foy jsem si poprvé uvědomila v seriálu The Crown a zatímco v tomto seriálu působí v roli Alžběty zdrženlivě a zamlkle (ačkoliv si myslím, že tuto roli zvládla opět naprosto perfektně), tak v tomto filmu mi sedla naprosto dokonale. Rozhodně film doporučuji ke shlédnutí, ačkoliv byl poměrně snadno předvídatelný. Moc hezký příběh. ()

Konev

Vzhledem k tomu, že je to film životopisný a ne romantický, tak je to pěkně natočeno a ze závěrečných titulků vyplývá, že na realizaci filmu se podílel i syn hlavního představitele, takže je to krásný film o životě. ()

Pierre95

Milý, citilivý a dojemný film o lásce a životě. Claire a Andrew jsou výborní herci, které mám rád a škoda, že si film nevybojoval před sezónou cen větší postavení. Určitě stojí za zhlédnutí. Osud Robina Cavendishe byl nemilosrdný na druhou stranu žil o moc déle, než měl předpovězeno, takže aspoň tak ... ()

monkee

Stejně tak jako Teorie všeho je i tento film velice dojímavý. Těžké osudy, ale silné nezlomné charaktery dávají člověku námět k přemýšlení. Na co si vlastně stěžuju? ()

eexDon

Für mich - 80%, - /úvod přeslazenej a závěr zbytečně smutnej a natahovanej a taky je to dosti zidealizovaný film/, + /hudba ve filmu byla docela dobrá, dvojka Garfield + Foy mě docela bavila a podle skutečnosti, ikdyž asi dost upravené/, hodnocení - příjemný životopisný filmeček, co se mi docela líbil, takový pozitivní, ale dost přikrášlený, nicméně jako 1. režijní počin Andyho docela dobrý ()

viax

Typicky anglický snímek, kde drsný středoškolský humor ve stylu Stopka&spol tvrdí muziku. Není potřeba mačkat slzy, když tragédii lze přejít s grácií. Samozřejmě to mohl osud zamíchat i jinak — mohli být dramaticky chudí, ona mohla být méně krásná, přátelé mohli být méně tvůrčí... Ve vedlejší vesnici je jeden muž, jezdí na svém vozíku do hospody do další vesnice, v hospodě sedí obvykle sám, po silnici domů jede sám... kdyby ten měl večírek na rozloučenou, stěží by přišlo deset lidí, neřkuli těch bezmála 150, co přišli na party Robina Cavendishe. ()

lili5

Dnes je Valentín a pri zhliadnutí tohto filmu má človek skutočný pocit čo je to láska, vernosť, nádej. Naozaj pekný film, ktorý stojí za pozretie až do konca. ()