Tento film jsem do dnesniho dne vubec neznal, o to vice jsem prijemne prekvapeny. Originalni a propracovany scenar, i kdyz hlavni postava neni zrovna sympaticka, tak jsem se bavil dobre.(23.12.2012)

Jeden z mých nejoblíbenějších dětských filmů na který se s chutí podívám i dnes - skvělá sci-fi pohádka s, na dětský film, velmi propracovaným scénářem a hlavně velkou porcí zábavy.(31.7.2003)

Jako malýmu se mi to hodně líbilo, ale teď po cca 15letech to už tak žhavý neni...(11.11.2011)

Neviděl tenhle skvělý film kdysi Harold Ramis? Vtipné, originální, zábavné. Téměř bezchybné.(29.10.2002)

Hlasky o tom, jak se hlavni hrdina v nestrezenem okamziku obelstil a zavrel do komory, aby nemohl jit do skoly, a ackoli se nekolikrat zadal, pustil se az pozde, nemaji chybu! A takovymi hlaskami a vtipnymi momenty je film prospikovany. Ale jinak mi Musil, co jeste malo zkusil a porad chce na nekoho hupnout, k srdci az tak neprirostl. Ovsem to je muj problem, ne vada filmu.(15.1.2012)

• - Scény z koupaliště byly natočeny na koupališti Lhotka na Praze 4. (lofa)

• - Když přibližně ve 45. minutě "originální" Pavel Musil (Pavel Diviš) sleduje televizi, zatímco jeho dvojníci uklízejí, na obrazovce běží český kriminální film Muž na drátě (1985), konkrétně scéna, kdy Jarda (Boris Rösner) v šatně z legrace přiloží Evženovi (Jiří Bartoška) k zádům maketu revolveru a řekne mu: "Ruce za hlavu," což Evžena velmi vyděsí. (8smdesat)