Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dětská komedie pojednává o partě podnikavých vesnických kluků a také o jednom obětavém otci, který chce vybudovat opravdové fotbalové družstvo, dokonce i na úkor rodiny. Spatříme však i odvrácenou stránku sportovního zaujetí mimo záři reflektorů: nejen předčasnou pýchu úspěšných hráčů, ale také chování podnapilých fanoušků, kteří porušují veškerá pravidla společenského soužití. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (28)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Hlavní dojem ze snímku je neustálý řev. Řvou děti doma, děti na hřišti a dospělí všude. 1) Organizované emoce, jak je předvádí film, mi připomínají raná léta budování socialismu._____ 2) Zaujali mě 11letý debutant Filip Blažek (starší bratr Honza Šedivý) a ještě více Filip Železný (mladší bratr Ondra)._____ 3) Film by nebyl špatný, ale hvězdičku odnímám za to neustálé hysterické řvaní. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Příjemná letní věc. Takový ten dětský film o partě dětí v létě, zde fotbalistů na venkově. Na rozdíl od ostatních má hlubší myšlenku a to se mi líbilo. I já znám jednoho takového chlapíka, který by pro ten ,,svůj'' sport obětoval cokoliv. Věnuje se s neskutečnou trpělivostí malým prckům, připravuje si z nich členskou základnu pro žáky, maká na hřišti jako údržbář, trénuje starší... Vše zadarmo, jen pro ten sport a jen pro to aby ti malí nedřepěli doma u počítačů a beden a snad pro ten vnitřní pocit dobře vykonaného díla... Když mu jako rodiče nutíme na konci sezóny dárkový koš, kroutí se jak pomlázka. Pavel Nový tu hraje právě takového člověka. * * * ()

Reklama

argenson 

všechny recenze uživatele

Uznávám, že v československém filmu se udělalo hodně práce v oblasti žánru pro děti. Některé filmy jsou dobré, jiné blbé, hlavně se v nich ale dost řve. A chcete-li jeden z nejuječenějších, tak Vyhrávat potichu je správná volba. Príma je tady akorát Lenka Termerová a desetiletý Fíďa Blažek už tady má našlápnuto k image sexuálního idolu. Jinak se tu ale vůbec nic neděje. Teda krom fotbalu a ten mě nezajímá. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Opět jsem se vrátila do svého dětství a byl to návrat moc příjemný. Taky jsme měli takovou partu a přísahali na zlatý míč. Na mě bohužel přívěsek s míčkem nezbyl, tak jsem bráchovi šíleně záviděla. Tenkrát to prostě byla jiná doba než dnes. Nechci ani vědět koho dnešní děti napodobují a koho si berou za vzory. Parta vesnických děcek to určitě nebude. Vesnický fotbal je prostě jiné kafe. Stále se nechávám strhávat jeho atmosférou. Lenka Termerová to jako opečovávatelka bandy chlapů neměla vůbec jednoduché. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Já bych ty kluky dal do repre a Novýho nechal trénovat místo DeBílka a pokud by naše fotbal repre měla úroveň minimálně jako tenhle film, tedy klasický průměr bylo by tak o tři třídy výš než jakou úroveň mé teď. Tohle je klasická letní sušenka, když je čas a chuť dá se v pohodě schroupat. Hlavně holčíčí akce kdy kluky v tom křoví zaházely hovnama a dalším sajratem byla hodně inspirativní pokud se jedná o myšlenku co bude dělat až mě před volbama osloví politici. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Film se točil v Krásné Hoře nad Vltavou, hrají tam i někteří místní obyvatelé. (LaDaCa)

Reklama

Reklama