Suburra: la serie - Season 2 (série)

Akční / Krimi

Itálie, 2019, 6 h 16 min (Minutáž: 43–53 min)

Barbara Petronio

Zkrouhnutí na 8 dílů seriálu prospělo. Míň prostojů, svižnější střih.(22.4.2019)

Druhá série si drží standart první,ale přesto mě druhá sezóna nevykopla z trenek.Je určitě ucelenější a neskáče v neskutečných zvratech jako jednička,ale popravdě jsem to vyžadoval.Je tu politika a Amedeo Cinaglia se chce dostat na post,kdy bude moct ovládat Řím.Je tu sice hned z kraje plno vražd a závěrečná bomba určitě je zajímavý směr na třetí sezónu,ale Samuraj už přestává bavit a jeden by řekl,že tato postava už vše řekla a čekáte,kdy ho někdo sejme z toho skútru:)85%(5.4.2019)

Pekne uvidime ako a kedy to bude pokracovat :)(2.3.2019)

filmová Suburra je nadále nepřekonána,ale oproti zbytečně roztahané a místy nezáživné první řadě je tohle rozhodně krok tím správným směrem.Příběh se slušně zamotal a není nouze o solidní zvraty.Hodně tu pomohlo i zkrácení o dvě epizody a seriál hned dostal lepší drive.Pokud bude třetí řada,určitě budu pokračovat...70%(4.4.2019)