Spievankovo a kráľovná Harmónia

Hudební / Rodinný / Komedie

Slovensko, 2017, 70 min

Ide o vynikajúco spracované, pútavé a náučné, muzikálové dielko pre deti. Áno, hneď od prvých chvíľ je zrejmé že dospelému divákovi asi Spievankovo nemá moc čo dať akurát podaktorým dáke to mravné poučenie ale pre deti sú Mária Podhradská a Rišo Čanaky bohovia. Keď k tomu pridáme zoskupenie toho najlepšieho čo momentálna slovenská muzikálová scéna ponúka v podobe hercov ide o vynikajúci muzikál pre najmenších. Ja sám som sa dostal do kina iba vďaka mojej ratolesti, ktorá Spievankovo jednoducho miluje a myslím že môj malý nie je jediný a teda bude mať aj tento diel, dúfajme že nie posledný, úspech. 99%(18.10.2017)

• moviefreak

Nechtiac som to videl. Priznám sa :D Ale za kreativitu dám hviezdičku :)(13.10.2017)

Na slovenské pomery veľmi dobre spracovaný muzikál. Treba k nemu pristupovať divadelne, nie filmovo. Predsa len, finančne by bolo náročnejšie dať mu epickejší rozmer. Čo sa týka hudby, kvalitné aranžmány. Pre malých ako stvorené. Zároveň nadväzuje na starú tradíciu detskej produkcie na Slovensku.(16.11.2017)

Tvorcovia Spievankova sú zaručená istota kvality a aj úspechu. Opäť po roku s novým nápadom na detský muzikál v ktorom im pomáhajú naši známi umelci. Deti budú zaručene spokojné a myslím si že aj rodičia s nimi.(19.11.2017)

O trošičku lepšie ako Spievankovo 5. ... P.S. odporúčam ísť na to do kina. Osobné hodnotenie: 95%- *****(25.11.2017)

No proste pre deti, ja to neviem posúdiť, ale deckám sa to páči. Proste presne trafili miesto na trhu.(15.11.2017)