Reklama

Reklama

Chaos

  • Česko Chaos (více)
Trailer 1

Dva nepravděpodobní společníci se vydají na nebezpečné dobrodružství přes neprozkoumanou planetu a snaží se utéct z nebezpečné a dezorientující reality, kde všechny myšlenky je vidět a slyšet... Na planetě, kde žije Todd Hewitt (Tom Holland) všechny ženy zmizely. Muži jsou zase postiženi “hlukem”, sílou, která zveřejňuje všechny jejich myšlenky. V tomto nebezpečném světě nouzově přistane se svou vesmírnou lodí Viola (Daisy Ridley). Todd ji objeví podle zvláštního ticha a přísahá, že ji ochrání. Bude však na to muset najít vlastní vnitřní sílu a probojovat se tajemstvími planety. (JOJ Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (170)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// A já si bláhově myslel, že horší než trailery už to být nemůže. Mohlo. Když mají české pohádky hezčí výpravu než hollywoodská sci-fi, je něco špatně. Scénář bije do očí svojí rozdrobeností, plno věcí vůbec nedává smysl, jiné se zase naťuknou, ale už se k nim film nikdy nevrátí. Jediné emoce tady ve mě pak vyvolává zobrazené násilí na zvířatech, které tu je ještě navíc zcela zbytečné. Dokonce ani ten Holland s Ridley tu nemají co hrát. Zkrátka průser po všech stránkách a horký adept na nejhorší nebo možná spíš nejzbytečnější film roku. Jestli ta knížka nešla zadaptovat lépe, možná ji prostě neměli adaptovat vůbec. 3/10 ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Trochu guilty pleasure, ale milé, s originálním sci-fi světem, nápaditou “dialogovou” hrou a velice sympatickou ústřední dvojkou. Motiv odhalených úpřimných myšlenek a přání je pro romantické jiskření kouzelný. Daisy si mě zde plachostí a rozcuchaným blondem získala více než ve Star Wars a Holland coby prostý, dospívající kluk s nevědomím pravdy, steskem po matce a vztahem k psovi je perfektní. Jen Mikkelsen mi v těch záporních rolích nesedí, prostě mu je nevěřím. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $125miliónovTržby USA $12,674,655Tržby Celosvetovo $21,274,655Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ostalo to visieť niekde na pol ceste, kde tam sem tam? Solídne obsadenie, skoro úplne stratené v nejakej povrchnej nesúladovosti, sakra. Toto ako stálo taký ohromný balík a vyznie to ako pilot k nejakému novému post-apo seriálu, ktorých je ako maku a prevažne tiež stoja za deravú bačkoru. Obdobné Po zániku Zeme (After Earth) dopadá v priamom porovnaní ďaleko lepšie. Liman sa riadne "zas" skazil ani nie čistý rutinér. /50%/ ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Adept na zlatou malinu za nejvíce frustrující film a nejhorší "dražší" film roku. Tom Holland po skvělém Cherry a Mads Mikkelsen po vynikajícím Riders of Justice tentokrát šlápli do velkého H *vna a lehce jim film kazí reputaci. Doug Liman je záhadně bez Cruise totální břídil a při sledování jsem měl pocit, že film režíruje žena, protože natočit Sci-Fi Postapo Blockbuster bez jediné akční scény je jak naservírovat guláš bez hovězího a knedlíku v restauraci oceněné 3 michelínskými hvězdami. Při sledování jsem měl pocity jako při filmu the Host z roku 2013. Extrémně nudné, pomalé, nezáživné s fakt hroznými a levnými CGI triky ( ten digitální mrak kolem postav je fakt obludný). Má to sice originální myšlenku, kde lidé dokáží číst myšlenky, což mohlo znít dobře v knižním vydání, ale ve filmu je to podáno vyloženě otrávným stylem a věřím, že bez toho prvku by z toho nakonec byl i lépe strávitelný film. Doufal jsem, že film zachrání alespoň finále a když jsem viděl celou vesnici na koních, což se schylovalo k zajímavé bitvě, tak to ve výsledku končí duelem 1 v 1 a v ten moment Liman zasunul hřebík do rakve. Nevím jestli je horší samotný film anebo lidé, kteří film ohodnotí stejně či nedej bože lépe než Konga s Godzillou. Vidět film v kině, tak to rozdýchávám ještě týden. Teen Sračka non plus ultra. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„…JE TU TICHO. ŽÁDNÝ HLUK. JEN TEN MŮJ. ŽÁDNÝ HLUK…“   Společnost, kde co v hlavě, to na jazyku. Ne není to komedie. Jde o postapo drama, který má pár světlejch okamžiků (hlavně, když je to napínavý) a fajn obsazení. Není to nic nic pro milovníky zvířat, ale co chcete od světa, kde i kněz je zmrd… (aha… no tak já kurva nevím…). Jestli máte rádi triviální příběhy…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Trilogii „Nespoutaný chaos“ kterou v letech 2008 – 2010 napsal Patrick Ness, neznám. 2.) Miluju lidi, co nic neutajej.   ///  Thx za titule „titulkomat“.              PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Galerie (69)

Zajímavosti (10)

  • Tom Holland byl požádán, aby si nechal narůst co nejdelší vousy. Během pěti týdnů mu narostlo téměř neviditelné strniště. (Azurose)
  • Po dokončení a zhlédnutí snímku produkční a distribuční společností Lionsgate bylo rozhodnuto, že v této podobě je film nedistribuovatelný a film se dočkal velkých přetáček. (kowalski)

Související novinky

Kdo převzal roli Grindelwalda?

Kdo převzal roli Grindelwalda?

26.11.2020

Před dvěma týdny jste se zde mohli dočíst, že studio Warner Bros. intenzivně jedná s hercem Madsem Mikkelsenem o jeho možném nahrazení Johnnyho Deppa v roli čaroděje Gellerta Grindelwalda ve třetích…

Limanův pandemický heist nabírá obsazení

Limanův pandemický heist nabírá obsazení

02.10.2020

Ještě než se Doug Liman vydá spolu s Tomem Cruisem do vesmíru, chystá se režisér natočit pandemicky heist thriller Lockdown. A jeho nízkorozpočtová novinka už dokonce má i obsazení. V hlavní roli si…

Jaký film chystá Daisy Ridley?

Jaký film chystá Daisy Ridley?

04.05.2020

Máme 4. května, Den Star Wars, takže začneme rovnou novinkou o hvězdě poslední trilogie herečce Daisy Ridley. Ta má po letech strávených zachraňováním galaxie daleko, daleko odsud coby mladičká Rey…

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Studio Lionsgate najalo režiséra hororů Smrt ve tmě a Lesní duch Federica Álvareze, aby dohlédnul na přetáčky chystaného sci-fi blockbusteru Chaos Walking s Tomem Hollandem (Spider-Man: Daleko od…

Reklama

Reklama