Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

Michalsafr

Film, patřící zcela jistě do kategorie guilty pleasure. Horror nečekejte, spíš vymletou komedii, místy parodii. Ale bavit se těch 85 minut budete určitě, pokud nepřicházíte k filmu s pískem ve vagíně, nebo tak něco. Tohle je klasická braindead Amerika, kterou současná komiksovými balasty zaprasená americká kinematografie potřebuje jako prase drbání. ()

Ronnie92

Dobrý, tyjo, nečekal jsem tolik krve. Dost jsem se u toho zasmál. Jako oddychovka fajn film a těch 80 minut je úplně akorát. ()

Pythonator

Totální úlet. Je to zábavné rodinné drama do okamžiku, než sličná chůva vytasí dva nože. Potom už je to jakýsi ujetý splatter v hlavní roli s neschopným klučinou, který se chová jako pitomé ženské ze starých hororů, které utíkají vždy nahoru po schodech, místo aby frnkly z domu. Jo, logika jednání hocha v nesnázích je tu mnohdy zarážející, ale i tak je to úsměvná jízda plná odporných úmrtí, na která jen tak nezapomenete. Jako bonbónek je tu navíc Bella Thorne a i když neukáže kozy, tak jednu kozu má prostřelenou a pořád to chudinka řeší, což je asi nejzábavnější část filmu. Prostě úlet. ()

DeLonge

Fajn, fajn. Přiznám se radši bez mučení, klystýru či výplachu žaludku. Na tuhle píčovinu jsem se koukal jen kvůli Bee. Respektive Samaře. Jo je to tak. Jsem zvrácený, neprofesionální ale pravdomluvný. Proto mě také mají všichni poldové na Starém Městě rádi. Samara je tak moc sexy, že jsem ušukal k smrti svého hajánka, znásilnil obě mé sousedky a ošahával mladého pošťáka. Vždy když byla na scéně, taxe mi v rukou zhmotňovala růžová plyšová pouta a kožený bičík. Už vidím, jak spolu s Bee trávíme volný čas. Ona by v kuchyni porcovala přiblblé panice a já bych mezitím v ložnici odebíral krev mladým pannám. A pak bychom si plnili ty nejzvrácenější touhy a sny. Kurva, potřebuju chůvu a to hned. ()

Carcooli

Na tenhle film jsem dostala tip od ostatních, kteří mi skvěle poradili Krvavou nevěstu. Z té se stal na dlouho můj TOP film posledních let, protože spojení hororu a komedie miluju. Navíc si myslím, že Samara Weaving je obrovským talentem této doby a rozhodně bude za pár dalších let prvotřídní herečkou a hlavní hvězdou mnoha skvělých snímků. Navíc je tak strašně krásná! I v Babysitter si můžeme prohlédnout její krásu a charisma. Kamera je totiž téměř oscarová. Bohužel první půlhodina je tak strašně nudná, až jsem chtěla film asi dvakrát vypnout. Pak se to teda rozjede asi nejlepší scénou se dvěma noži v hlavě žejo.. JENŽE! Celé mi to připadá jako taková návod pro teenagery, jak si zpestřit zábavu a ukázat, že vraždit lidi je vlastně prdel a sranda pro celou partu. Celkově děj je prostě o ničem a i když Samaru fakt zbožňuju (hraje tady i Bella Thorne-takže super), podruhé už si to asi nepustím narozdíl od Krvavé nevěsty, kterou si klidně pustím každý měsíc. Škoda no.. herecky a kamerově fakt paráda. ()

Dext

Můj názor je že komedie a horor by prostě měli být dva odlišné filmy a ne to plácat dohromady. Tohle teda aspoň za mě nefunguje. Navíc mi přišlo že podobný film už jsem viděl a proto mě asi nebavil tak jak bych čekal. ()

soukyd33

No tak to je dobrá jízda. 🤔 Některé děti by neměli mít chůvy, a některé holky by neměli hlídat děti. 😀 Tady je to samej magor. 😀 Spoiler: Problém je, když místo spánku uvidíte co nemáte. Musím říct, že lidi tu dost vydrží. No, jako masakr. 🤔😀 Takový akce kolem baráku, a nikde žádný soused ani pomoc? 🤔😀 Ups. Poznámka: Scéna s autem je TOP! 😳 Hvězdiček 3 ()

Moonwalker

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál. Samara Weaving je tady úžasná, a další padouši. Parádní oddychovka, McG opět nezklamal. Tenhle typ prostě žeru. Jdu na dvojku, snad bude stejně skvělá jako jednička. ()

flyer.nick

To je strašná kravina a ani vteřina nedává smysl, ať už děje nebo chování postav. Ale je to zábava a po nudném rozjezdu to má docela koule takže to člověka prostě baví. ()

Little_Sawy

Tak tohle rozhodně potěšilo mou hříšnou duši. Tohle bylo krůto-přísny! Bee jakožto mega mrtě sviňa, což je tak skoro jako moje dvojčě, si to rozhodně vidět, že pařádně užíva. Cole je prostě ten typ štěnětě kterej, skrátka nechcete. Tudle je vše, gore to já můůžu a tí dialógy, skrátka ledacos pro mě. ()

Destoroyah

Prvých cca 20 minút som sa celkom nudil ale od prvej vraždy to šlo svižne. Film sa snaží byť strašne cool a v niektorých scénach sa to aj podarilo no veľa vecí ma hnevalo. Napríklad nelogické správanie susedov ktorý nevnímajú vôbec nič čo sa v dome deje. Kombinácia humoru s gore sa celkom podarila a väčšinou tu máme poriadne šťavnaté a krvavé smrti ktoré sú niekedy pritiahnuté za vlasy. Celkovo som čakal niečo horšie ale toto ma milo prekvapilo a parádne som sa bavil. A pridám pár bodov za Samaru Weaving ktorá bola naozaj neskutočná. HODNOTENIE: 7/10 ()

laurinq

Tá hodina a pol tak rýchlo ubehla. Neskutočne dynamické a grafické, tak trochu som čakala že to skončí niečo v zmysle toho, že sa to všetko nakoniec vôbec nestalo. Veľmi originálne vykreslený vzťah medzi Bee a Cole-om, každá z postáv mala vlastný príbeh a nefiguroval medzi nimi akýkoľvek vzťah (totálna absencia empatie). Trochu predvídateľné, ale spojenie gore a humoru funguje fantasticky. A ja proste Bellu Thorne strašne môžem. ()

Fiffty

Celkom zaujímavá hororová komédia, aj keď to nie je nič extra človek sa na tom dokáže celkom zabaviť. Zaslúžilo by si to možno trochu viac napätia a hororovej atmosféry ako humoru a preto to pôsobí skôr ako komédia než ako horor. Ale ako zábavka to funguje a pripomína to Sám doma s krvavou a hororovou atmosférou. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pussy." Projekt Netflixu! Ze začátku to vypadá, že půjde o hodně slabý počin. Pak hrají mladí flašku a je to nevinné, když se holka s holkou líbá. Jenže netrvá dlouho a všude jsou hektolitry krve. Pak to vlastně je - Sám doma hororová verze aneb špunt proti kultu satanistů. Efekty jak z TV seriálu a herci poměrně nezajímavý. Zneškodnění hlavní zaporačky autem za doprovodu písně We Are The Champions od Queen bylo C()()L, ale jinak je to průměr. "Hej. Co se stalo?" - "Už nepotřebuju chůvu." - 60%. ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)