Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

Pitryx

Začátek a konec tedy nic moc. Ten střed je střídavě oblačno. Bavil jsem se, ale přestávku jsem udělal. Hodně potěšilo občasné gore, spojené tedy s efektíky a tak se domnívám, že 40 % bude tak akorát. No, vlastně mohu dát ještě dvacku. Ono totiž i když se nic neděje, je zde nádherná Samara Weaving, takže je stále na co koukat. ()

Dejvecd

Je to blbosť, ale dosť zábavná blbosť. McG natočil film, ktorý sa na nič nehrá a uvedomuje si, že je len obyčajnou blbostičkou na pobavenie a presne v tom je tá zábava. Máme tu skupinku kultistov, ktorá namiesto drsných vykonávateľov Satanovej vôle ponúka skupinku teenagerov, z ktorých je každý svojím spôsobom čudný a zábavný. Máme tu hlavnú postavu, ktorej šablónu máme v podstate každom filme, ale tu to nevadí, pretože sa aj tak dobre pobavíte. A nakoniec tu máme Samaru Weaving, ktorá je kapitolou sama o sebe... dokonalá. Film nám ponúka zábavné postavy, hlúpy, ale zábavný dej a veľké množstvo brutálnych krvavých scén. Bavil som sa. 7/10 ()

Midar

Přestylizovaná kravina, která díky zběsilému tempu, přebarvičkovaným záběrům, vděčné a zábavné brutalitě a neskrývaně parodickému pojetí nestíhá nudit. McG je prostě na tyhle přehnané, namachrované a navoněné guilty pleasure totální machr. Charlieho andílci by mohli vyprávět, že jo. ()

kubas369

8/10. Naprosto jednoduchá, zábavně hravá, příjemně krvavá oddychovka, kterou nelze než si vychutnat. Tohle se doopravdy povedlo. ()

Sefik odpad!

Dal bych jednu hvězdičku za svoji trpělivost, že jsem to dokoukal a nevypnul už v polovině. Ale bohužel si ani tu jednu tento zmatlaný nesmysl nezaslouží. Dlouhou chvíli jsem si myslel, že se dívám na něco jiného než recenzenti, kteří mají dohromady průměr 63%. Co to ale mělo být? Horor jak se uvádí v žánru rozhodně ne...Krev je nudná,i když stříká jak nadržený soldát, lekačky chybí úplně, napětí je na bodu mrazu a jediné, co je snesitelné, je celková délka filmu. Ale pořád to na žádnou hvězdu není. ()

moviefan4

Netflix and chill! Super brutálna jazda s krásnou kamerou, super hereckým obsadením a dobrím dejom. Kills boli úžasné a krvavé! Za mňa úžasná krvavá jazda ku ktorej sa isto rád vrátim. ()

Marcas

Do líbací scény to je celkem fajn. Flaška obecně byla natočená solidně. Bohužel od jistého zvratu, to nějak není ono. A vzhledem k tomu, že ten zvrat je zápletka filmu, tak ta méně kvalitní část tvoří většinu filmu. Musím pochválit tvůrce za kombinaci žánrů komedie a horor, to není moc lehké a tady se to celkem povedlo. Bohužel, celkově to na mě působilo průměrně a nemůžu jít s hodnocením výše. ()

JuveIt

Není to vyloženě špatný film. Má sice neuvěřitelně nelogické scény, nicméně je stylově natočený a podpořený skvěle padnoucím soundtrackem (super je zejména scéna s písní Don't Stop Me Now od Queen). Herecky dominuje především rozkošná Samara Weaving, kterou nejde nemilovat. ()

Dejf4

Výborná oddychovka, která si na nic nehraje. Po dobu 80 minut skvěle zabaví. Velmi dobře si to dělá srandu ze žánrových klišé a celkově to má skvělý nadhled. Sympatická jednohubka. 6/10 ()

White-Man

Vzhledem k absurdním situacím a chování postav, jsem si celou dobu říkal, že to je jen sen hlavní postavy. Pak by absurdní scény dávaly i smysl, ale ono to nakonec žádný sen nebyl! Takže jsem skončil s křivým výrazen na ksychtu a myšlenkou: „To byla ale kravina.“ ()

waltosin

Klasická teenager komedie to začíná, pubertak zamilovanej to svý chůvy, jenomže pak se to všechno zvrne a je z toho krvavá jízda, jak má být a já se fakt skvěle bavil, to se povedlo:D 75% ()

DonBraso

Když jsem viděl Samaru Weaving v Krvavý nevěstě, tak zde už to nepřekvapilo. Pravda je, že zrovna hltat jí zde kupodivu tak moc jsem nemusel,na to tady McG vytáhl i další trumfy. Rozhodně prvních 20 minut jsem si říkal, že to vypnu , ale jak začala flaška tak to mělo hned to nejvíc co film dodal. Gore a humor. Doopravdy příšerná škoda toho černocha, protože to byla postava přesně ta hláškující která měla zabíjet film pořád. Pak už to humorný defacto nebylo vůbec, za to kdyby to nebyla i sranda, tak na horor to mělo tedy aspekty všechny jemu určené. Od vražd až po legendární nájezd autem s Queenama v zádech. Pár momentů fakt šik, jen škoda úplného nemastného začátku a kromě posledního kill skoku to bylo dobře koukatelný horor, který paradoxně rušil už pro mě vcelku zbytečnou komediální část. ()

Drozdo57

Ako jednorázový výplach neurazí. Z námetu sa ale určite dalo vytrieskať viac. Plusom je naozaj Samara Weaving, ktorá v prvom dieli má ešte aj nejakú mimiku. A tiež Robbie Amell ako Max, ktorého každá scéna bola perla. Samozrejme McG je správny režisérsky magor a bolo vidieť, že z tohto pohľadu to bolo kvalitne natočené. Celkovo ale bohužiaľ nič prevratné. ()

Nikolas__

Jakože kdyby to bylo ještě vtipnější, bylo by to actually poměrně dost vydařené (na poměry hororových komedií), vtipnej byl ten černej cápek (jméno si fakt nevybavím), ale pak chcípnul (haha). Nevím ten film je celkem goofy a ik jestli mě to spíš štvalo nebo to bylo zajímavý. Hlavní hrdina jakžtakž ujde, ale všichni ostatní jsou tak divný až to bylo trochu sus, ale tak je to od začátku vedený a podávaný komediálně. Od té první vraždy to bylo celkem zajímavé ale nějaké momentky byly tak cringe že to celej film docela dost sráželo. Na jedno zkouknutí ujde. 60% ()

brasek

The Babysitter ako horor? Tak potom jasný odpad! The Babysitter ako horor/komédia? Tak to dám jednu hviezdu, aj keď neuznávam tento žáner, pretože úlohou hororových snímkov je strašiť diváka a nie ho zabávať. Je ale diskutabilné či sa diváci vôbec bavili na príbehu... ono to síce pripomína tie rôzne paródie, nuž ale nevidím nič v príbehu na porovnanie s nejakým originálom. ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)