Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

aLPaC

Smíchání komedie a hororu je vždy trochu ošemetné, v tomto případě to ale dopadlo na jedničku. Film táhne hlavně cool režie McG, sexy Samara Weaving, sympatický dětský hrdina a plno cool hlášek a událostí. Odlehčená zábava. Nic víc v tom nehledejte. Fanoušci Ingmara Bergmana asi nadšení nebudou, já se bavil. ()

mira007

Modelka spodního prádla Samara Weaving jako chůva Bee, která má na starosti malého Colea, který jednou ze zvědavosti neusne, aby zjistil, co jeho babysitterka vyvádí v prázdném domě. Pořádá spiritistické seance pro přátelé, kde se zabíjejí lidi. Když to zjistí nastává nervydrásající boj o život. ... tak to mne vůbec nebavilo. Jedna hvězda za finále We are the champions. ()

Hernycztek

Výborně! Nebojí se to absolutně ničeho, a zároveň si to nehraje na nic víc. Občas neuškodí, když můžete jakožto ,,hororový blázen" vypnout a jen sledovat krvavé řádění bez přemýšlení - proč je to takhle, proč se ti lidé tak chovají a podobně. Samozřejmostí je sexy obsazení. Ať je to ďábelsky sexy ,,babysitterka", Bella Thorne, která to má prostě v sobě, nebo pro dámské publikum vypracované tělo Robbieho Amella. Zatraceně povedené dialogy měly všechny postavy, ale u mě jednoznačně vyhrál Andrew Bachelor se svým černým humorem . Judah Lewis ukázal, že má talentu na rozdávání, takže očekávám, že o tomhle jméně neslyším naposledy. Především mě ale potěšilo množství krve a detailní záběry vražd, které nejsou k vidění ani ve většině hororů. To vše je natočeno v super domě, k tomu venkovní scény v krásné noci a to nemluvím o pavoucích pod domem, tam by mě nikdo nedostal, ani kdyby to bylo jediné bezpečné místo na světě. Ze začátku jsem se sice lehce nudil u seznamování s ,,C a B", než vypuklo to řádění, ale takový malý nedostatek nezmění můj názor na to, že jsem dostal přesně to, co jsem si přál a že je to nekompromisně nejlepší hororová komedie v tomto roce. ()

BlackHood

Wow! Je to sračka v nejlepším slova smyslu. Prostě film, co uteče jako voda a vy se celou dobu skvěle bavíte. Taky bych chtěl takovou chůvu :D ()

Furmi

"Toto je príbeh z terajších čias. Z čias gýču a úpadku. Keď už aj starý a dobrý režiséry zvädli a poslali na ľudstvo osud hrozných filmov. Len jedna spoločnosť sa odvážila vzoprieť tomuto trendu. NETFLIX ! Netflix mal nápady dovtedy nevídané. Kdekoľvej sa zjavil nevkus, kdekoľvek prišla nuda alebo gýč, bol tam NETFLIX." Áno. V tomto neskutočnom filmovom úpadku a pseudo umeleckej tvorbe je Netflix poslednou baštou kvality. Takéto snímky tu chýbali už pred rokmi no som za nich veľmi vďačný aj teraz. Stále sa k ním rád uchýlim po nehoráznych sklamaniach mainstreamu. ()

Flopik

Tak toto bola iná šialenosť. Hororová komédia ako sa patrí. Nádherné sexi dievčatá, sympatický malý hrdina skvelé zabitia , uletený príbeh no a hlavne skvelé ale naozaj skvelé gagy. Smial som sa nahlas, obrovská škoda že černocha zabili tak chytro lebo ten to tam zabíjal ohromne. Pre mňa za plný, vrelo doporučujem. No a koniec tak ten bol riadne cool. ()

Bozvav

V podstatě děsná blbina, na kterou se dá koukat. Horor to není v žádném případě. Za mne dvě ošuntělé *. ()

Raziel_cz

No kurvadrát! Monstrózní krvavá střela ve stylu Tucker and Dále vs. Evil, která se neštítí ničeho – probodnutých hlav, ani devastování hyperkorektní kultury. Až teď jsem si uvědomil, jak variabilní režisér McG je. Tohle je jeho tak trochu pocta Tarantinovi, tak trochu pocta grindhousu a je vidět, že si s tím užil spoustu srandy. Těším se na sequel. Peace! ()

Kulda24

Pokud chcete krvák s kapkou hororové atmosféry a ještě se trochu pobavit, tak tento film je přímo pro vás. Navíc pokud vlastníte Netflix, můžete se dívat krásně v pohodlí domova jako já. Režii měl na starost McG a je to jeden z jeho lepších filmů. Film má velice dobrou stopáž a shlédnete ho během chvilky. Herecké výkony nezklamou a je to zkrátka příjemný film, který byste rozhodně měli vidět s kamarády. 60% ()

Hapretor

Dobrá hovadina. Nudná. Bohužel až na konci filmu jsem zjistil, jak zbytečné bylo na to koukat. Konec vyloženě dementní. Proč jsem to nevypnul dřív ? - Ach, já hlupák zvědavý ... ()

Rathalos

Samara Weaving je ku*evsky krasna a zaroven mrcha opatrovatelka,ak neverite,pozrite si tuto hororovu komediu,v ktorej nechyba stipka humoru,akcia,krv,napatie,gore a k tomu vsetkemu dobre herecke vykony,sialenost,ktora ma totalne pobavila...:-) ()

BOURQUE

Snaha McG natočiť film, kde prvky horor, surovosť a komédia tvoria netypický mix. Ten výsledok je všelijaký. Je tu viac problémov, napr. réžia – klasický a mnohokrát použité schémy. Z hereckej stránky si najviac pozorností vyslúži S. Weaving. Hlavný hrdina (J. Lewis) začne byť dôraznejší až v druhej poloviny filmu. Mimochodom, účinkovanie S. Weaving v takýchto hororoch/thrilleroch stále sedí a jej krása a prirodzenosť vás dokáže „paralyzovať“. Film, ktorý bez nej by možno nedostal väčšiu pozornosť (sorry B. Thorne). P.S.: Vôbec nerozumiem, že prečo potrebujeme „The Babysitter 2“. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

GilanCZ

Je to úlet, béčková slasher komedie, která si na nic nehraje. Ale i s tou svojí prázdnotou a primitivností mě to vlastně docela bavilo. Samara jako vždy skvělá a opravdu se k tomu hodí český dabing. ()

helloween93

The Babysitter je zajímavá Netflixovka, kterou jsem si několikrát v době uvedení na Netflix chtěl pustit, ale vždycky jsem film skipnul, protože jsem nevěděl, co od toho čekat. Nakonec je to taková krvavější verze Sám doma, která je plná humoru, gore, popkulturních narážek a absurdity. Chtěl jsem dát původně 4 hvězdy, ale za ten přepálený závěr, který se bere moc vážně, nakonec dávám pouze 3*. ()

Olík

Jako by zase někdo zapomněl na Kevina. Teenager splatter masturbace, která se snaží nalákat na cool vizuál, Instagramovou body dokonalost a Terminátorem nebo Charlieho andílky otřískaného McGho. A ono to tam je…..krev, akce, humor, rituály, honičky, oběti, zatraceně sexy chůva, Amellovy břišáky….jenom k tomu nesmíte stavět,  jako k plnohodnotnému hororu. Pokud přistoupíte na to, že Chůva na zabití je jenom nenáročná gore kravinka, je váš boj se satanistickým kultem z půlky vyhrán. ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)