Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

Tirkus

Jako parodie na průměrné slasher horrory to funguje skvěle, gore je až moc přehnaný, postavy se chovají jako idioti a navíc k tomu sypou jednu levnou hlášku za druhou, film se ale nebere vůbec vážně, takže při vypnutí mozku se na to hodně dobře koukalo. ()

holub109

Slušná vyvražďovačka, ve které se příliš nehraje na příběh, hlavní roli zde má zajímavá vizuální stránka a hlavně řada zábavných fatalit. V rámci možností solidně natočené a obsazené a sem tam i s pár dobrými hláškami. Zkrátka je to víc komedie než horor. Musím pochválit časté narážky na jiné slavné filmy. Za mě fajn záležitost, která ničím nepřekvapí ani neurazí, zkrátka solidní film na dlouhý podzimní večer. Pokračování je sice podle mě vcelku zbytečné, ale stejně jsem docela zvědavý, co si pro nás McG nachystá. 60% ()

MilesTeg

hodně nevyrovnaná podívaná, co nedrží moc pohromadě. Hvězda navíc jen za Samaru. To není jako Evil Dead, bohužel. ()

Psycho.R

Absolutní úlet a dobrá sranda. Samaře to v tomto žánru sluší a celý film zvládne utáhnout. Sekundují ji i další vyšinuté postavičky a ty nejsou taky vůbec špatný. ()

Hellknight12

Film, ktorý som síce na Netflixe videl ale vyhýbal som sa mu. Dnes som sa rozhodol, že to risknem a úprimne sám neviem čo si myslím. Herci sú sympatický a snažia sa hrať aj keď ten scenár stojí za nič. Nie je to síce najhorší scenár aký som kedy videl ale rozhodne to nie je komédia a čo sa týka hororu, tak si očividne pomýlili žáner. Sú tu síce smrte a sú aj celkom zaujímavé ale ja som z filmu necítil žiadnu atmosféru, hoci sa snažili niečo navodiť. Horor, ktorý aspoň, ja za horor nepovažujem. Je to skôr mierené na ľudí, ktorý očividne žiadny horor nevideli. Jednoducho škoda. Nápad je slušný ale počas filmy ho niekoľkokrát pochovali za nelogicky scenár a zbytočne "vtipné" momenty. Film môžem odporučiť ale iba deťom, prípadne ľuďom, pre ktorých je horor novinkou. Má to aj pokračovanie ale po takomto ,"oscarovom" filme neviem, či mám na pokračovanie náladu. Celkové hodnotenie za mňa je 45%. ()

Argondia odpad!

Tak tohle je opravdu VELMI VELMI VELMI ŠPATNÉ. Asi po půl hodině jsem si vzpomněla, že jsem to už viděla a vypnula to v úplně ten samý moment, jako v zapomenuté minulosti. Tupé, klišovité a ještě k tomu nechutné a naprosto debilní. Odpad ve všem, co vůbec jde. Nula všech nul. FUJTAJXL. Naprostý protipól geniálního "Better watch out". ()

ANTYCHRYST

Ani nevím co vlastně hodnotím.. :) komedii??horror? Parodii? Od každého trochu..ale ono to bylo docela zábavné.. dobré herecké obsazení, kamera, hudba, herci.. atraktivní hlídacka dětí... hmm.. :) jsou tam vtipný hlášky.. pohodovej oddychovej sranda krvak :) 66% ()

Dandy95

McG by chtěl být Edgar Wright. Nebo alespoň se mu trošku přiblížit. Ale obrovský chyby v posloupnosti plus nedostatek vizuální a střihové kreativity jenom potvrzují jeho rutinní práci. Nebýt absolutně banálního scénáře, který navíc všechny svoje sociální podtexty vpálí divákovi přímo do ksichtu místo nenápadného naznačení, jednalo by se o skvělou satiru na současné politicko-korektní dění. Snaha se ale cení a tento filmek, který si na nic nehraje a 85 minut si pozornost jednoznačně udrží, se sice nezařadí do Top 10 od Netflixu, ale určitě si zaslouží místo mezi Top 3 od McG. ()

GameboyNES

Ze začátku se to tvářilo jako obyčejná týnejdž rodiná komedie, chtěl jsem to už pomalu típnout. A ono nakonec brutálně nahláškovaná černočerná krvavá řežba :) Au moje prso, střelil mě do kozy, úplně mě zhyzdil :D Samara Elrondová mi připomíná mladou Denis Richardson hmmm, mňám... ()

Maskott

Horrorovo komediálna verzia tak dobre známeho Home Alone. Na nedelnú večernú idylku tento filmík nijako neurazí a pobaví, teda svoj účel určite splní. ()

ŠpetaMarek

McG režíruje jak o život, nicméně scénář mu podráží trochu nohy. Je to taková ta snůška rádoby cool-nerd-reference dialogů, která byla moderní tak před deseti lety. Ideální film pro větší skupinu diváků. ()

Knor

Překvapení jak prase, zábavná a krvavá jízda plná hlášek, sexy holek a skvělých šílených postav. Já si chrochtal blahem, nemůžu si stěžovat. ()

Ikedar

Film dokáže byť strelený, ale zároveň zábavný. Toto je len strelené, nedomyslené, a často jednoducho hlúpe. Srší z toho lenivosť prísť s niečim lepším. ()

stephano

Tento film asi patří do jistého žánru, kde se může dost více nesmyslu a projde to. Bohužel i přes nutnou dávku tolerance, nechápu motivaci hlavních záporáků....prostě mi to hlava nebrala. . Plus neustálé se vracení hlavní postavy do baráků,sklepů,koupelen ....i kdyz už dávno mohl utéct po hlavní silnici k nejbližšímu sousedu a zavolat policii. Ale jak už to u filmu co mají 85 minut býva, za tak krátkou dobu překousnete jakoukoliv kravinu ()

XXXXXXXX

Znáte to, nejprve uspíte hlídání, poté si zapícháte s náhodným geekem (a ne tak to opravdu nemyslím, ty prase!) no a už Vám jen chybí, aby se kohout, krvácející zlatá vajíčka, rozhodl, že konečně zjistí, co že je to ten gangbang. Vyvražďovací blbina, jejíž hlavní obětí, jsou hlavně Vaše šedé mozkové buňky! ()

horor2

Magor film alá drastický krváček s pěknýma babama, namakaným hovadem a chytrým dospívajícím děckem. Pohodovka, u které se nepřemýšlí, nic nepřinášejíc kromě zábavy již viděné + efektivně zlikvidované auto :-D Dobře McG andílku :-) ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)