French (Scott Adkins) je majitelem malé boxerské školy. Jenže se svoji finanční situací nemůže utáhnout nájem, a tak musí vzít nějakou "bokovku". Od kamaráda Alexe (Michael Paré) dostane tip na práci pro velkého Tommyho (Vladimir Kulich). Ten si ho proklepne a hned mu přidělí Sueho (Louis Mandylor) za parťáka. Jejich první úkoly jsou naprosto jasné. Dle seznamu všechny upozornit, že ještě nezaplatili svůj dluh. Ale na tenhle druh "práce" potřebujete opravdu tuhý kořínek! (Rodriguez)

Johnny.ARN

Strašne dobrá chémia bola medzi nimi, z čoho pramenili aj podpichovačky a rôzne vtípky. A príbeh sa tiež dal. Bol síce povrchný, ale v druhej polke chcel priniesť posolstvo. Jesse je dobrý, v tom čo robí. 3 z 5 ()

Lefty86

Docela překvapivě zábavnej film. U první scény čekáte jinej žánr, nakonec z toho vylezla taková ve stylu 80. Let akční komedie. Dialogy nejsou úplně debilní jako u jiných dnešních akčních filmů. Film ve stylu herní Mafie. Někam dojet, rozjebat to tam a jet dál. Tím je vyplněný střed filmu. Paradoxně to ale funfuje. Akorát jsem nepochopil ty záběry na krávy a ty kecy u večeře v závěrečný scéně, to zkazilo dojem a bylo to k ničemu. ()

Hapretor

To ušlo ... prostě, když tam hraje Adkins, musím to vidět (i když to je třeba nudná hovadina). Ale tohle bylo vtipný a zábavný. Hlavně ty bitky byly super. Taková hospodská rvačka ale s notnou dávkou finesy. Adkins i hrál něco navíc, měl dobrý hlášky ... ()

BOURQUE

Celý film je postavený na klasických základoch B-vých elementov. Silne som uvažoval nad „***“, ale nad tým záverom si nedokážem zatvoriť oči. Každopádne nie je to až taký „zlý“ film (z kategórie B), ako som čakal. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Shitonit

Nenápadný dílko, o pořádnejch koulích :-) chvílema to je fakt prdel, je to natočený tak nějak.., že mě to vcuclo a celou dobu jsem si připadal jak součást děje. Prima film pro zabití dloooouhý chvíle. ()

johnsnow

Slušná nadpriemerná adkinsovka. Celkom akčná, s dobrými súbojmi, občas aj vtipná, len sklame, že záverečná akcia je prestrelka a nie nič extra. Kebyže to vyzerá lepšie dám plný počet. ()

Kushina

Ačkoliv mám Adkinse extrémně rád, tak v této roli mi moc nesedl. Celý film se točil kolem jedné věci a zdálo se to jako jedno velké sci-fi, někde z městečka na pokraji světa. Žádná zápletka a ani boje mě moc nebavily (což nechápu). Lehké zklamání. 50% ()

chytri

Mě to jednoduše bavilo. Klasické akční béčko, kde se člověk musí odprostit z od logiky. Pro mě to je příjemný filmek s fajn hláškama a se skvělou bojovou choreografií ()