• Kanada

• Austrálie

Animovaný / Akční / Komedie

USA, 2018, 92 min

Předloha:

Bob Haney (komiks), Bruno Premiani (komiks)

Jared Faber

Bylo to fajn. Samozřejmě film je hlavně zaměřený na děti a tak je k tomu i potřeba přistupovat. Vlastně toho nemám moc co vytknout. Možná, kdyby to nemělo typický klišé šablonovitý příběh, a nebo tam nebylo, až tolik písniček. Zbytek je celkem standartní podívaná, ve které se sem tam najde pár opravdu parádních a vynikajících vtipů a náražek na všemožné filmy. Hlavně teda kvůli nim dávám 4*, a né pouze tři.(24.10.2018)

Tenhle film mě zaujal hned jak to mělo jít do kin bohužel to pak z českých kin stáhly což je škoda jelikož je to lepší a celá filmografie Filipa Renče a i na úrovni některých filmů co do kin jdou. Seriál neznám a nikdy jsem ho neviděl, ale klidně bych do něho i šel. Film má dobrou kadenci vtipu (nejlepší je parodie na cameo Stana Leeho, které je dokonce lepší než většina jeho cameí v marvelovkách minimálně v Captain Marvel) a ze začátku se zde i dobře paroduje (Supermanův a Batmanův otec jména, sólovka Green Lanterna atd) bohužel ke konci už dojdou nápady a recykluje se to. Každopádně lepších 60 procent(21.6.2019)

• SamVimes

Deadpool pro tříleté. Ale nevím, co jsem vlastně čekal...(21.12.2018)

Opäť mám možnosť hodnotiť tento film ako film sám o sebe. A nemám pocit, že by to bolo úplne najhoršie. "Teen Titans Go! To The Movies" je v reále televízny animovaný film s televíznou animáciou. Funguje to v pohode. Prvá polka je podľa mňa síce trošku biedna, no v momente ako sa dostaneme do druhej časti filmu, tak sa veci začnú konečne posúvať a začína film mať aj reálne pointu. Nemôžem povedať, že je to veľmi originálne, ale na druhú stranu je to dosť farebné, dosť šialené a dosť energické na to, aby decká pri tom nezaspali a pobavili sa. Pár fórov pobavilo, iné boli moc detinské. Stačilo mi to osobne vidieť raz. A neviem ani čo viac o tom povedať. Možno by som pridal ešte fakt, že je to tak bláznivé, že som ostal skutočne spokojný. Na jedno pozretie stačilo, ale to je asi všetko. Hodnotenie: B-(10.10.2018)

První půlhodinu jsem pekelně litoval, že jsem si vůbec film pustil. Možná jsem si měl zjistit, že je to pokračování seriálu pro děti a ne předchozích Titans. Nicméně bych náležitě ocenil některé naprosto neuvěřitelné nápady, které se ve filmu vyskytují (připomíná to Paralelního Spideyho), například sebeparodie a neustálé rejpání do Marvelu (ano, i Big Stan se ukáže) a těžko věřit, ale některé scény bych si rád pustil separátně znovu. Na víc než nadprůměr to ovšem nevytáhnu a případné další díly z téhle subsérie vynechám.(13.1.2019)

• - Cameo si zde také zahrál konkurent DC Stan Lee. (petr.koca)

• - V závěrečných titulcích je odkaz na seriál z roku 2003 Teen Titans. (Puxina)

• - Nicolas Cage namluvil Supermana. Mladý Bruce Wayne mluví hlasem, který mu propůjčil Nicolasův syn Kal-El Cage. Supermana měl Nicolas Cage hrát v roce 1998 ve filmu „Superman Lives“, režisérem byl Tim Burton, ale tři týdny před natáčením došlo ke zrušení. (Rominator)