Rudý had (S01E01) (epizoda)

 • USA

  The Red Serpent

Akční / Drama / Dobrodružný / Historický

USA, 2010, 55 min

 • Likan7
  ***

  Snad se to časem změní, ale ta stylizace mi vůbec nesedí a je mi hrozně rušivá. Po pilotu v tom rozhodně nevidím ten fenomén, jakým se Spartakus stal, ale rád se v dalších dílech přesvědčím o opaku.(1.5.2018)

 • bartias
  ****

  7/10(13.4.2020)

 • choze
  **

  Pilot působí jako tupý a vizuálně laciný a vyhnuslý odvar z Třístovky bez zajímavých postav i dialogů a vůbec nenaznačuje zábavný seriál. Tak uvidíme.(27.5.2020)

 • Michnak
  odpad!

  To jako vážně? Díl trval 55 minut (kdyby jsme odstranili zpomalené záběry tak 35 minut) a musím uznat, že to byla asi moje nejhorší seriálová hodina. Green screen všude - kulisy celého dílu by se mi vešly do sklepa o velikosti 1x1m. Všechno působilo uměle a navíc to bylo zpatlané, jako kdyby to vytvářela skupina ubohých, středoškolských designerů, která se rozhodla demonstrovat proti výuce lidského těla v biologii. Jediné co pak v celé té slátanině působilo autenticky byl sexuální obsah, kterým tady nešetřili. Od toho tady ale jsou jiné stránky a narozdíl od tohoto hnusu jsou videa krátké, úspěšné a po jejich shlédnutí odejdete spokojeni. Příběh o Spartakovi mě vždy zajímal a po téhle zkušenosti se nedivím, že byl po roce natočen nový, stejnojmenný seriál a proto se už nehodlám týrat dalším dílem a radši budu hledat štěstí jinde. Edit: no comment.... je to prequel(1.2.2020)