Reklama

Reklama

Spartakus - Krev a písek (2010) (série)


Rudý had (S01E01)

(epizoda)
  • USA The Red Serpent

Obsahy(1)

V úvodní epizodě se ocitáme v gladiátorské aréně, kde neznámý thrácký vězeň sleduje, jak je jeho druh roztrhán na kusy. Z vyprahlého písku v Capui se v myšlenkách vrací domů, do šťavnatě zelených lesů Thrákie, kde se před několika měsíci rozloučil se svou ženou Surou a připojil se k římské armádě v čele s legátem Glaberem. Když však po bitvě zjistí, že k jeho vesnici míří horda barbarů, uprchne, aby Suru zachránil. Jejich setkání však netrvá dlouho. Spartakus, který je považován za zběha, je zajat, Sura je uvržena do otroctví a její muž má zemřít v gladiátorské aréně. Při prvním boji však zvítězí a ocitne se ve škole gladiátorů, kterou vlastní Batiatus a jeho žena Lukrécie. (HBO Europe)

(více)

Recenze (8)

choze 

všechny recenze uživatele

Pilot působí jako tupý a vizuálně laciný a vyhnuslý odvar z Třístovky bez zajímavých postav i dialogů a vůbec nenaznačuje zábavný seriál. Tak uvidíme. ()

Michnak odpad!

všechny recenze uživatele

To jako vážně? Díl trval 55 minut (kdyby jsme odstranili zpomalené záběry tak 35 minut) a musím uznat, že to byla asi moje nejhorší seriálová hodina. Green screen všude - kulisy celého dílu by se mi vešly do sklepa o velikosti 1x1m. Všechno působilo uměle a navíc to bylo zpatlané, jako kdyby to vytvářela skupina ubohých, středoškolských designerů, která se rozhodla demonstrovat proti výuce lidského těla v biologii. Jediné co pak v celé té slátanině působilo autenticky byl sexuální obsah, kterým tady nešetřili. Od toho tady ale jsou jiné stránky a narozdíl od tohoto hnusu jsou videa krátké, úspěšné a po jejich shlédnutí odejdete spokojeni. Příběh o Spartakovi mě vždy zajímal a po téhle zkušenosti se nedivím, že byl po roce natočen nový, stejnojmenný seriál a proto se už nehodlám týrat dalším dílem a radši budu hledat štěstí jinde. Edit: no comment.... je to prequel ()

Daddko odpad!

všechny recenze uživatele

Chcel som si pozrieť dobý historický film. Toto je akási počítačová animácia a ešte sa to každú chvíľu spomalí. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama