Nový, jiný, trochu pohádkový a prostinký příběh. Ale ty dialogy! Chvílemi mi při sledování naskakovali Monty Pythons, nebo Zeměplocha.(6.5.2020)

S puvodni prvni serii to ma spoledne akorat tak osazenstvo, jinak to ma byt kvazi komedie ze stredoveku.(27.4.2020)

Docela podobná první sérii, akorát tady jsem si už zvykl na všudypřítomné černochy. První polovina série je rozhodně lepší, než půlka druhá. Ze začátku se totiž série drží nenáročného příběhu, plného vtipných okamžiků. To je však následně nahrazeno povrchním a nudným citovým dramatem, který nikdo u seriálu tohoto typu nemůže chtít. Musím pochválit ukončení série, které bylo velmi po povedené. Přesně takovýto typ otevřeného konce je ideální řešení. Na závěr ještě musím pochválit vynikající a originální nápad. Svět byl pojatý opravdu zajímavě a byla radost přemýšlet, co si tvůrci vymýšlí příště. Série také měla naprosto famózní a chytlavou znělku, kterou jsem si užil opravdu každý díl.(22.4.2020)

Úplně, úplně, úplně jiné než první série. Zůstali opravdu jen herci a jeden ze scenáristů, jinak se změnilo snad vše - a něco z toho k horšímu. Například narostl počet epizod, což ale vedlo jen k rozmělnění příběhu, který navíc nebyl bůhvíjak skvělý. Doba temna je takové opravdu dlouhé skečové pásmo, které se někdy v polovině série najde a uvědomí si, co chce říct. Velká spousta vtipů je naprosto božských, některé se tolik nepovedly... Je to logické. Nicméně díky rozumné stopáži a díky senzační Geraldine Viswanathan, Stevu Buscemimu a Danielu Radcliffeovi jsem se bavil i v těch slabších momentech.(17.4.2020)

Sice jsem vůbec nepochopil změnu prostředí, ale bavilo mě to víc než první řada.(5.4.2020)

• - Druhá série seriálu se natáčela v Česku. [Zdroj: Fandimeserialum.cz] (Bernyz)