Paříž 15:17

• USA The 15:17 to Paris (více)

V podvečer 21. srpna 2015 svět v němém úžasu sledoval oznámení v médiích o zmařeném teroristickém útoku ve vlaku Thalys #9364 na trase do Paříže – pokusu o teroristický útok zabránili tři odvážní mladí Američané cestující po Evropě. Film sleduje životní příběhy těchto tří přátel, od jejich dětských, přes hledání svého místa v životě, až po sérii málo pravděpodobných událostí vedoucích k útoku. (Vertical Entertainment)

PORTER44

No na jedno podívání budiš,trošku zklamání od Eastwooda,tak tři čtvrtiny filmu jsem se docela nudil až cesta ve vlaku dostala grády,jinak dětství tří kluků nebylo nijak záživný. ()

potok.009

Po zjištění, že snímek točili reální účastníci teroristického útoku, se vše vysvětluje. Silný ovšem amateristicky zpracovaný příběh. ()

kristovanoho

Kristovanoho, geront Klint už by se na to měl fakt vykašlat, jít si v klidu někam dožít a neprodukovat tyhle mejkemerikagrejtegenantgotysgrejt hovna. ()

McMerkurion odpad!

... nuda, nuda, nuda ... čekat celej film na minutovou akci, kde lapiduch je akční a vojcl z afganistánu se tváří jak panna na prvním rande je opravdu ztráta času ... ()

viax

Vnímám to celé jako poctu skutečným hrdinům, vždyť kdyby nehráli ve filmu sami sebe, kdo by je poznal? Kdo vůbec zná jejich tvář? Teď už my všichni. A tak to má být. Řekla bych dokonce, že celá režie je velmi dobře udělaná, protože neherci v hlavních rolích nijak nevyčnívají, jejich projev je naprosto civilní, neuchylují se k patosu ani přehrávání. A že Spencer vedl "divné" řeči? No a co? Podobné poslouchám od mého kamaráda obden. O životě, o úkolu člověka, o vlastenectví... Snad jediná věc tam byla jaksi navíc a to bylo to věčné omílání, zda do Paříže jet nebo do Paříže nejet... to můžou fakt snad jen Američani. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jmenuju se Anthony Sadler. Asi se divíte, proč se brácha jako já poflakuje s běloušema. Ale tohle jsou mí nejlepší kámoši. Představím vám je..." Je to nuda. Film sleduje životní příběhy 3 chlapců, kteří 21. srpna 2015 zabránili teroristickému útoku. Nezajímavý herci, žádný vtip či akce. Respektive ta akce ve vlaku trvá asi 5 minut. A ústřední herecké trio jsou neherci, protože byli obsazeni ti skuteční hrdinové. Od Eastwooda jsem viděl snipera, takže vím, že umí... Ale tomuhle nelze dát víc než 1*. ()

hujerita

Myslím si, že ako hodinový dokument by to bolo fajn. Celkom nuda, niet sa čomu diviť, ale v rukách Clinta Eastwooda to ubehne celkom rýchlo. Koniec hlavne rýchly a vôbec nič pritiahnuté za vlasy. Asi to chcelo iný scenár. ()

Zaks

Tak toto sa moc nepodarilo. Úvodné detstvo hrdinov ešte OK, ale stredná časť s vojenským výcvikom a najmä vymetanie európskych barov bolo zbytočne zdĺhavé a nudné. Záver famózny, no kvôli 5 minútam pozerať 1,5 hodinový film mi príde ako nezmyselné plytvanie času. Poprosím túto zaujímavú udalosť natočiť ešte raz a poriadne! ()

eMovieMan

Nápad obsadit skutečné protagonisty do rolí je zajímavý a vůbec by mi nevadil, nebýt příšerných dialogů na tripu v Evropě: "Dáš  si zmrzlinu, nejvíc mi chutná mátová,  to bude bezva, hi hi hi" no WTF??  Tak debilní kecy nejsou ani ve vychodonemeckem pornofilmu. ()

ravo2

Příšerně nudný film, ve kterém je to podstatné (cesta vlakem do Paříže) jen zlomeček stopáže. A co se týče toho vlaku. Film začíná tím, že někdo normální chůzí nastoupí do vlaku a hned se za ním zavřou automaticky dveře. Je vidět, že pan Eastwood a obecně američtí filmaři asi nikdy v životě vlakem nejeli. ()

OnlyHuman

Omlouvám se, ale to byla vážně nuda. Kdyby z toho udělali 15 minutovej krátkometrážní film ke kávě, bohatě by to stačilo. ()

PF 2018

PF 2018