Todos Los Hombres del Presidente (S03E09) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 47 min

Konečne! Konečne! Je "to" tam! A trvalo to "len" 9 častí (z desiatich). Jasné, stále to nedosahuje kvalít najlepších dielov z prvých dvoch sezón, ale v porovnaní as chladnými sprchami, ktoré pre nás predstavovalo prvých 8 epizód 3. sezóny, je tento diel skutočne vydarený a miestami až extrémne napínavý. Fakt som s napätím čakal, ako to dopadne. A veľmi som si prial, aby to dobre dopadlo. No bolo mi jasné, že možnože to nakoniec dobre nedopadne, pretože sme vo svete narkobarónov a tí s nepriateľmi nevedia jednať v rukavičkách. Škoda, že postava starého generála nemala väčší priestor, myslím, že by som si naňho vedel časom zvyknúť, hoci starý dobrý Carrillo bol starý dobrý Carrillo.(18.11.2017)

Devátá epizoda fungovala po celou dobu v pěkném tempu, přinesla slušně napjaté momenty i dobře zvládnutou akci, jen mi bylo líto, že jsem nemohl vidět, jak Henao sestavuje úvodní puzzle:-) Fakt mě baví, jak se v tomto seriálu střídají optimistické momenty s totální depresí.(15.7.2018)

Tenhle díl byl konečně opět dokonalý, hurá.(6.8.2018)

Spoilery! Takhle nějak vypadá seriálové nebe. Po celou stopáž jsem nedýchal. Jednoznačně nejlepší díl série a horký adept na nejlepší díl seriálu. Ani jsem si nevzpomněl, že kdysi existoval nějaký píčus Escobar. Krásně vyobrazení toho, jak byl kartel prolezlý jako rakovina do všech zákoutí státu, a to včetně nejvyšších míst. A přesto se konal boj, který nešel vyhrát. Odchyt dalšího narkobarona byl opět vynikající, i když se během něj posralo, co se jen posrat mohlo. Mimořádná záležitost.(12.10.2017)

Konečně pořádný díl se vším, jak má být. Takto to mělo doposud vypadat, avšak je pochopitelné, že celých 8 dílů se to schválně střádalo, aby to zde mohlo takhle vyustit. Střádání nebylo místy moc atraktivní, vyustění avšak velice. Připomíná to cestu za vrcholem, střádáte, nebo se snažíte velmi dlouho něco udělat. Jak toho dosáhnete, je to naprostá paráda, po nějaké té chvíli zjistíte, že je čas dosáhnout té parády znovu a tak se znovu vydáte na neznámou cestu za svým cílem a znovu začíná kolotoč té nezajímavosti, neatraktivnosti, občasné radosti a na konci v dobrém případě vytouženého štestí v podobě vrcholu.(16.3.2018)

• - V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)