Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

filipvrbik

Ano je to sranda, po super začátku, ale opět zklouzneme k obyčejné romantické komedii, i když tady je ten páreček trošku neobyčejný - ona je totiž ministryně zahraničí Spojených států amerických a on jednoduše pisálkem bez místa. No je to dost předvídatelné, ale občas se tam povede fakt dobrý vtípek...60% ()

ac3r

Rogen je prostě trapnej nesympatickej matlak jak kdyby tady hrál sám sebe, naštěstí se na to díky Theron dá docela příjemně koukat i přes ty politický imbecility jako narážky na Trumpa atd... ()

Swoser

Typická romantická komedie s humorem Setha Rogena, na kterou za týden zapomenete, že jste na ní byli. Skvěle zahrané, ale film postrádá jistý element, který by z filmu udělal něco originálního. Kromě příběhu, ze kterého šlo vytěžit mnohem více, je to jen další komedie o nekonvenčním páru, který se zoufale snaží přesvědčit diváky, že mají chemii a jedinečnost. A vychází to. Také trochu přestřelená stopáž, která ubírá na koukatelnosti. Ale pro vtipné dialogy, dobré výkony a over the top příběh, tak je to dobrá komedie, která neuškodí, ale nepřináší na stůl vůbec nic nového. 6/10 ()

Johny303

Únosná míra romantiky a překvapivě vysoká dávka humoru a originality. Musím říct, že dvojice ve složení Charlize Theron a Seth Rogen fungovala báječně a já se výborně bavil. ()

Illy

I když zrovna romanťárny nevyhledávám, tak tahle se řadí k těm opravdu zábavným a jako oddechovku můžu doporučit. ()

majec4

Hra na istotu je tento film. Myslim tym klasicku sablonu romantickej komedie, i ked je to obzvlastnene o prostredie. Nepamatam romanticku komediu spojenu s vysokou politikou (Dave?). Zo zaciatku romaniku som im ten vztah nejako nezral, neprisli mi zeby sa k sebe hodili. Uveril som az neskor. Mam nutkanie ist do 4*, lebo aj Rogena aj Theron mam rad, no kedze je to klasicka romanticka komedia, ktoru si za polroka budem matne pamatat len kvoli Theron v ulohe Ministerky, takze vyssie nejdem. Na vecer ale postacilo. ()

husokachna

Nevýrazná romantická komedie se standardně fajn Rogenem a krásnou a sympatickou Charliz, docela příjemnou chemií a pár nadprůměrnýma fórama. Neurazilo, nenadchlo, znovu si to nepustím, ale čas to příjemně zabilo a teď koukám, že to má dvě hodiny, což mi subjektivně vůbec nepřišlo. ()

barteca

Americký Nothing Hill, ne až tak dobrý. Body dolů za nekonzistentní Rogenovu postavu, často reaguje jak nepolíbený naiva.... ()

Fifer

Seth Rogen je vtipný,, Theron také, takže ten film docela funguje. Ale těžko se pozastavit nad tou neinvenční šablonou. Kdybyste vyměnili role, získáte klasickou romantickou 80s komedii, kde šéf najme protivnou asistentku, kterou si platí, a nakonec se do ní zamiluje. Je to trochu creepy a trochu weird. Seth Rogen je jedním z komiků, kteří se vymezili právě proti Louisovi CK, který je dnes v Hollywoodu na "black listu". Má to své výhody, Rogen je oslavován médii a má přístup do blockbusterů. Má to však i své nevýhody. Komik musí být podvratný, musí jít občas proti srsti. Musí to být trochu rebel. Rogen najendou nic z toho nemá, jeho vtipy jdou na jistotu (playing it safe), jsou odhadnutelné, předem víte, kam směřují (vtipy na Trumpa nebo na Fox news - obsah liberálních televizí je přece často taky hloupý a směšný.). Současný meanstreamový komediální diskurz v USA je tak úzký, srandu si můžete dělat v podstatě jen z bílých konzervativců a nácků (pro většinou liberálů je to jedna skupina). To pak autorům nepříjemně svazuje ruce. Místy máte pocit, že se nedíváte na romantickou komedii, ale na edukační video. ()

Monisek

Mezi ustredni dvojkou to celkem funguje, i kdyz je Charlize fakt kus a o Setha bych si naopak ani kolo neoprela.. Ale tu lasku jim celkem verite. Ale jinak je to celkem blbost :-) ()

ještěžiju

Další vyprázdněná komed.. teda spíš semo tamo úsměvný film. Ovšem hlavně pokud máte rádi otravného Setha Rogena a jeho občasné přemrštěné fórky a ano, drogy opět nechybí ... problém je v absolutně nevýrazném a nezajímavém příběhu. Dal by se shrnout dvěma krátkými větami. Kvůli zářivému pohledu Charlize film chválit ani náhodou nebudu. ()

Wargoo

Ak by tu neobsadili Charlize, ale hocikoho iného (Kidman, Cameron, Sandru a ja neviem ešte koho iného) tak by som tento film obišiel a pravdepodobne ho ani nikdy nepozrel.. Ale ona je tu a to je rozdiel. Oveľa viac sa mi páčila v serióznej úlohe ministerky ako to pochabé dievča s teen-dušou, ale spolu so (správnym spôsobom) skazeným Rogenom boli natoľko skvelá dvojka, že som zvládol aj jej sfetované ja. Taká mierna fantasy rom-kom, pričom všetci vieme, ako by sa taká kariéristka rozhodla v reálnom živote. Za sympatickú dvojicu a ich chémiu je to však o niečo lepšie než priemer. 3,5*** a 71,142% ()

BOURQUE

Pohodová oddychovka (napriek silnému „USA feelingu“) – jeden vtipný dialóg (prípadne scéna) za druhým. Seth Rogen a jeho humor nemusí každému vyhovieť (občas aj na mňa je to priveľa), ale tu je spíš miernejší a trošku prijateľnejší. Príbeh využívajúci klasickú schému romantických komédií s malým počtom odkazov na Pretty Woman (a to nielen kvôli pesničke „It Must Have Been Love“). Dvojici Ch. Theron / S. Rogen to spolu išlo dobre (protiklady sa priťahujú – vo filme to zafungovalo). Ch. Theron stále očarujúca – je jedno čo robí alebo čo má na sebe, keď sa pozrie do kamery (na vás), tak už vás má. Kvôli zbagatelizovanému a príliš laxne natočenému záveru však dávam (len) veľmi silnú „***“. P.S.: Kvôli vtipným scénam sú to veľké potenciály pre dobrý dubing. Osobné hodnotenie: 79% (***) ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)