Reklama

Reklama

Bobovy burgery ve filmu

  • USA The Bob's Burgers Movie (více)
Trailer 1

Havárie vodovodu vytvoří před Bobovou restaurací obrovskou díru a tím přichází o zákazníky. Zatímco rodiče pracují na tom, aby podnik udrželi v chodu, děti se snaží rozluštit záhadu, která by mohla rodinnou restauraci zachránit. (TV Prima)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (19)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

neznám seriál, takže asi nebylo úplně moudré jít rovnou do filmu kde neznám postavy atd., nicméně sem to chtěl vyzkoušet s tím, že mě to třeba dát chuť se do něj pustit. Nedalo. podle většiny reakcí bude seriál nejspíš lepší s funkčnějším humorem, ale v tomhle případě na mě nezafungovalo vůbec nic a nebavilo mě to prakticky od samého začátku...40% ()

Erutan_Revol 

všechny recenze uživatele

Seriál neznám a k filmu jsem se dostal náhodou, takže nemám znalostní zázemí tohohle animáku. I tak to ale poměrně dobře fungovalo, postavy byli čitelné a jejich motivace logické. Rychle jsem se tak dostal do děje, který zhruba ve třetině děje se začátkem vyšetřování vraždy dostal konečně tempo. Moc mě ale nebavil humor a časté zpívání mě vyloženě iritovalo. Zhlédnuto v češtině. 5/10 ()

Reklama

departed 

všechny recenze uživatele

Přišlo mi, že vybrali vcelku dobrou zápletku pro podobný typ animovaného celovečeráku, respektive to jak s ní naložili. A jelikož mají Bobovy burgery svůj specifický humor, celý děj se dokázal utáhnout na správně načasovaných vtipech, dobrým spádu, kterému též pomáhaly hudební čísla a dokonce i editingu jako takovýmu - některý záběry působily správně filmově (a byly určitě i odkazy na klasický kulty), možná až moc dobře na animák s takhle jednoduchou stylizací. Náhodou dobrá jednohubka, která dobře zpříjemnila večer. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Seriál som nikdy nepozeral, takže neviem posúdiť, či to celé v koncepte funguje, no realita je minimálne taká, že "The Bob's Burgers Movie" ma miestami celkom slušne pobavilo, malo to postavy, ktoré ma bavilo sledovať, no súčasne si to držalo takú bezpečnú hranu kedy sa to dá celé považovať ešte aj za rodinný produkt a nie niečo, čo je vyslovene spracované pre dospelých. Myslím si, že toto je skôr tak 13+. A celkom to funguje. Záhada síce nebude veľmi záhadnou, nakoľko vieme odhadnúť kto bude skutočným zloduchom. Úprimne, máme len 2 možnosti. A jedna z nich je príliš očividná. Takže to bude podobné ako keď sme sledovali "The King´s Man". No neuberá to filmu na kvalite. Hudobné čisla ma bavili, príbeh jednocuchý ale v pohode a animácie sú podľa mňa celkom schopné. Nemal som problém uveriť v to, že by tento svet mohol niekde existovať. Plán zloducha síce je trošku prvoplánový, ale nevadí. Pozrite sa a uvidíte sami. Možno sa zasmejete tiež. Hodnotenie: B ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Myslím, že se mohu považovat za fanouška samotného seriálů, ale v případě celovečerního filmu bych si představoval v burgeru trochu víc omáčky. Samozřejmě to tam je. Hranolková poetika, osobitý styl, černý humor, vtipné dialogy, postavy, které máte rádi a od kterých už víte, co čekat…nic nechybí. Stejnak se ale nemohu zbavit dojmu, že šlo jenom o delší epizodu. A na závěr trochu fantazírování. Víte o té obrovské díře před Bobovým fast-foodem? Tak si na jejím dně představte bránu do další galaxie nebo dejme tomu útočiště jiné formy života. Tak takhle nějak bych to asi viděl já, mít na starosti scénář. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Film obsahuje krátkou potitulkovou filmovou scénu. (Rominator)

Reklama

Reklama