Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Zbývá osm dní. Meteorit široký čtyřicet kilometrů se řítí k Zemi rychlostí třicet tisíc kilometrů v hodině. Předpokládané místo dopadu se nachází přímo uprostřed Evropy. Odhadovaná pravděpodobnost přežití se na území Evropy rovná nule. Spojené státy se samozřejmě snaží vychýlit meteorit z kolizního kurzu pomocí jaderných zbraní, ale neúspěšně. Celá Evropa je na útěku. Seriál Eight Days vypráví příběh světa, jaký jsme dosud neviděli. Lidé náhle překračují rychlostní omezení jak se jim zamane, oddávají se divokému nechráněnému sexu, experimentují s drogami dle libosti, nakupují bez peněz, nepracují a milují bez následků. Co je pro ně však v posledních dnech a hodinách skutečně důležité? To je to jediné, na čem v konečném důsledku opravdu záleží... (HBO Europe)

(více)

Recenze (19)

orgia 

všechny recenze uživatele

Takhle retardovanej scenar jsem dlouho nevidel. Prakticky vsechny postavy jsou nesympaticky a chovaji se jak na LSD. Spousta nelogicnosti, priserny dialogy, na serialu v podstate neni nic dobryho, mozna tak uvodni znelka a song. Kazdej dil jsem si pral, aby ten asteroid uz dopadl a ty dementy vymazal. ()

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

Tak nějak pořád čekám ten katastrofický film, ale jsem u třetího dílu a ani sekunda Meteoritu. Zatím jsem se jen dozvěděl, že stará je kurva, její manžel debil a bačkora, její bratr sobec s naprcanou krávou a její dcera je úplně mimo.... Hodnocení po osmém závěrečném díle: "Takže katastrofický efekt s meteoritem trval asi sekundu! A já po celou dobu koukal na Nebezpečné vztahy ala TV Barandov! Ztratil jsem zhruba 8 hodin života! Za tohle si nezaslouží nic jiného než ODPAD!" 💩💩💩💩💩 ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Krotce natočený příběh konce Evropy. 1) Spoiler. Velmi zajímavé téma posledních osmi dnů před dopadem ničivého meteoritu je podrobně rozpracováno. Seriál má některé znaky dobré scifi - neřeší se příliš, co a jak, ale hlavní jsou osudy a chování lidí tváří v tvář nové situaci._____ 2) I když je patrný omezený rozpočet, přesvědčivosti sdělení to neubralo._____ 3) Spoiler. Zpočátku se nic moc neděje. Lidé se překvapivě chovají, jako by se nic moc nemělo stát. Až ve druhé polovině se situace konečně přiostří._____ 4) Líbí se mi, že postavy většinou nejsou černobílé a vzbuzují střídavě pochopení, soucit a nechuť._____ 5) Zaujali mě 28letý David Schütter (spasitel Robin) a 47letý Mark Waschke (otec Uli) s pěknou postavou._____ 6) Potence pro pokračování tu je. Druhá řada by mohla být i lepší, než řada první. Uvidíme... ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Nepopieram, atmosféra by tu miestami bola veľmi slušná. Seriálu podráža nohy najmä časté rozptyľovanie a zbytočné odvádzanie pozornosti diváka. Vadili najmä niektoré vedľajšie postavy, Napríklad ten Ježiš bol totálne divný, aj keď nepopieram, že v takej situácii nevyjdú na povrch zemský všelijaké indivíduá hlásajúce "svetlo". Len ma to skrátka nebavilo, nebolo to pútavo prezentované. Na druhú stranu niektoré charaktery tu boli pekne vykreslené a aj celá tá situácia celkom reálne mapuje správanie sa ľudí tesne pred koncom - chaos, bordel, bezprávie..... To však nie je všetko. Sklamal hlavne koniec, človek čaká až to padne a ono to celkom nepadne.... Smola. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Po Dark nám němci servírují další scifi. Dark je teda o ligu jinde, ale 8 Tage taky není tak špatné. Scifi to je jen okrajově, spíše jde o drama, kde jde o přežití. Chování některých postav je trochu mimo. Trošku mě zklamalo to točení v kruhu, na začátku tu vypadá, že budeme sledovat výpravu za přežitím, ale nakonec se střídají dvě nebo tři lokace a postavy mezi nimi. Konec docela slušný. Klidně bych dal i nějaký pokračování. 70% ()

Galerie (105)

Reklama

Reklama