Nastala chyba při přehrávání videa.
 • skeptic
  ***

  Prvý celovečerný film Olgy Chajdas sa pohráva s "queer" tématikou, ako debut nie zlé, ale ak neprihliadame na spomínaný fakt tak sa jedná skôr o priemernú drámu. Dejová nadväznosť sa často javí byť pochybná, nepravdepodobná, nejasná podobne ako aj správanie postáv (celé to "kamarátstvo" Magdy s manželskou dvojicou, sexuálny incident Magdy a Wojteka; Nina z ničoho nič opravujúca testy u Magdy doma a pod.). Dialógy nie sú zlé, ale scenár je deravý a o to viac je to vidieť na stopáži roztiahnutej na 130 minút, kde sa toho dokopy zas až tak veľa neudeje. Určite nepomáhajú ani samoúčelné scény (napr. scény Wojteka so svojim otcom vôbec nevplývajú na dejový vývoj, bohužiaľ to nie sú jediné takéto scény s podobným (ne)efektom). Kamera, hudba a slušný herci to všetko ale držia v medziach pozerateľnosti a nádeje pre budúce projekty poľskej autorky. 60%(16.6.2018)

 • venca163
  ***

  Nina řeší svoje problémy s otěhotněním pomocí starýho dobrýho lesbího fingeringu. A když si z trojice Nina, Magda, Wojtek vsadíte kdo s kym, v podstatě nemůžete minout a to je fajn. Ještě mě na filmu zaujalo, že pokud si chcete v polský nemocnici pustit telku, musíte do automatu vhodit dvaciáše. #lesbíFilm #mffkv (60%)(1.7.2018)

 • Slarque
  ***

  Nina ze začátku vypadá jako takový studený čumák – dost možná ideální pro představitelku učitelky. Magda je od začátku mnohem zajímavější (nejen protože si to rozdává s Táňou Pauhofovou). Wojtek je v tomto napůl lesbickém filmu od začátku takovým pátým kolem u vozu. Milostný trojúhelník s množstvím psychologicky nemotivovaných dějových zvratů je sice na jednu stranu pěkně zahraný i natočený, na druhou mě hlavně ke konci ty scenáristické kličky iritovaly (70%).(8.7.2018)

 • xxmartinxx
  **

  Vesmírně vysilující nuda, kde jsem nevěděl, jestli mě míň zajímá děj, nebo vyblitá šeď kamery. Film bez špetky vášně.(20.9.2018)

 • mira007
  **

  Filmů s lesbickou tematikou jsem pár viděl a můžu s klidem konstatovat, že polská Nina mne nijak neuchvátila a dokonce se mi zdála i nudná. Jediné čím si tento film zapamatuji je účast mé oblíbenkyně Pauhofové, která si tu střihla jednu peprnější scénu s kamarádkou.(4.8.2019)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 28. ledna 2018 na filmovém festivalu v Roterhamu. (Stoka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace