Zločin ve vlaku (E09) (epizoda)

 • Slovensko

  Zločin vo vlaku

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 51 min

 • otík
  ****

  Určitě jeden z těch podařenějších dílů, není tu sice až tak extra moc srandy, ale je to příjemný díl o hledání "vzácné" známky, která byla ukradena ve vlaku mířícím do Protějova. Navíc se do děje z celovečerního filmu vrací bývalá policistka, nyní propuštěná a snad i polepšená Klára Volná. Topinka se tu tolik nepitvoří, vtipná je určitě scéna, kdy chce seknout se svým povoláním a téměř si strhá výložku.(20.3.2019)

 • troufalka
  **

  To, co na začátku vypadalo jako zajímavý přílib, stalo se v mezičase nezáživnou rutinou. Nejvíc škodí příliš školometský scénář. Komediální seriál s kriminální zápletkou, který je předvídatelný jak v ději, tak i ve vývoji postav, je pro diváka zbytečný.(11.3.2019)

 • Šandík
  ***

  Bohužel, opět pád do nemastného neslaného průměru. Topinka vítězí tam, kde se tvůrci nebojí absurdního humoru. Jakmile začnou konstruovat "reálný příběh", jsou naprosto v koncích. Takže milí tvůrci, více modrých Radegastů a méně "příběhů ze života" prosím. Ve vašem vlastním zájmu... Celkový dojem: 65%(19.3.2019)

 • Tryskomyš
  ***

  Od 30. minuty byl pachatel jistý.(11.4.2020)

 • rakovnik
  ***

  Jednoduchý případ, jako strážmistr. Všechny opět převálcoval Bartoška. Ovšem milý a lidský příběh bylo lze v pohodě a klidu sledovat. Navíc Modrý Radegast je úsměvný sám o sobě.(8.3.2019)

 • - Když vlak přijíždí do Protějova, přijíždí na kolej nejblíže nádražní budově, na které před ním nestojí žádná jiná vozidla. Když ale přijede strážmistr Topinka (Robert Mikluš), je vidět, že vlak by nikam odjet nemohl, protože před ním stojí plošinové vozy naložené dřívím. Po vyšetření případu před vlakem opět nic nestojí a ten odjíždí. (Frontier)

 • - Seriálové nádraží Protějov pila se nachází na Slovensku a jedná se o železniční stanici Makov v Žilinském kraji. Proto je také vlak v barvách slovenské železniční společnosti ZSSK (Železničná spoločnosť Slovensko). Loga téhle společnosti jsou přelepená. (Frontier)

 • - Cestou do Protějova vlak ještě zastavuje ve stanici, aby přistoupila další pasažérka. Když má pak odjíždět, výpravčí mu dává návěst „odjezd“ zeleným terčíkem. Žádný takový terčík se ale v ČR nepoužívá. (Frontier)