poster

Hračky

 • USA

  Toys

 • Slovensko

  Hračky

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 1992, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  *

  Na americkou komedii dost slušně obsazené, režisér Barry Levinson také není žádný neotrkaný zelenáč. Nicméně, stále to zůstává americky bláznivé a ptákoidní. Jisté myšlenky se sice postřehnout daly, ale kdo má vydržet to všechno kolem? Navíc ta délka. Ta by umořila i vola. Však také proto právě já dávám tak nízké hodnocení...:-)(21.12.2009)

 • k212
  ***

  Zajímavé obsazení, vcelku zábavný a docela poučný film, u kterého se dokonce i zasmějeme, respektive si i popláčeme. Ale konec se mi zdá zbytečně nastavovaný a bitva s vojenskými hračkami je už vcelku nudná. Nicméně celková atmosféra filmu je opravdu báječná, hodně jí umocňuje právě jakoby dětský a snový svět hraček (exteriéry i interiéry ve formě dětských stavebnic jsou opravdu umělé, ale hodně hodně funkční a právě proto dokonale se hodicí k filmu). Mám jen trochu pochyby pro jaké diváky je vlastně film určen, kupříkladu z vlastní zkušenosti vím, že menší děti ten film nazaujme, jelikož se tam "moc mluví" a dospělé?Asi jen opravdové fajnšmekry, kteří se nenechají ujít žádný film, nebo jen prostě dospělé s duší dítěte. PS: Hudba je opravdu docela zajímavá, ale myslím si, že celému filmu jednoznačně kraluje písnička Happy Workers od Tori Amos.(25.2.2003)

 • MacGyver
  *****

  Tento film prepadol komerčne a ani kritika nebola práve zhovievavá... No nech sa snažím ako viem, nedokážem zistiť prečo, podľa mňa je skvelý!!!:) ... V zvláštne hravej atmosfére sa divák stáva svedkom ostrého kontrastu medzi nevinnosťou hračiek a hrozbou zbraní, medzi občas až detskou naivitou dospelých a vojenským fanatizmom. Skvelé herecké obsadenie, výborná hudba a naozaj zaujímavé prostredie... Je to síce film, ktorý sa nemôže páčiť všetkým (a ktorý môže?:), aj tak je však podľa môjho názoru nespravodlivo nedocenený (pokojne ma za to nadšenie zastreľte...:)(16.1.2003)

 • kaylin
  ***

  Je to hodně zvláštní film, který už od začátku nesedne každému, ale mě se jeho naivita, dětinskost a přehnaná barevnost a hravost prostě líbily. Jsou to prvky, které dohromady dávají docela funkční společenskou kritiku, tedy hlavně tu vojenskou. Není to dokonalé, není to extra vtipné, ale ty postavy jsou krásně bizarní.(27.5.2015)

 • C0r0ner
  ***

  Člověka to nenudí, protože je to tak jiné než všechny ostatní filmy, ale ta komerční rodinnost z toho tak čiší, že podruhé bych to nechtěl vidět ani za nic. K tomu je to strašně dětinské a jednoduché, takže divákovi zbude vlastně jenom to, že se na to dobře kouká. Kdo by byl řekl, že se autorům podaří získat takové obsazení? 50%(6.2.2017)

 • - Jamie Foxx v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace