Podfukářky

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2019, 94 min

Normálně mám Anne Hathawayovou rád, ale tento remake Podfukářky jsou špatné a ona v nich také. Ale hvězdu navíc dávám za to, že je zde spousta skvělých hlášek, které často překročili mou kritickou smíchovou hranici. Je zde píseň Meghan Trainor s názvem Badass Woman https://www.youtube.com/watch?v=z6tjkL1kZBI . Ta nám řekne vše co potřebujeme vědět o feministické zarámování tohoto filmu. Film vidí muže jako bohaté a ženy nevýrazné. I s délkou 93 minut jsem se cítil jako o hodinu déle. Satira filmu trpí omezenou představivostí.(24.12.2019)

• Figusek

Tak už před filmem je jasný, že díky obsazení do hlavní role Rebel Wilsonové, bude zaručeně biják plnej nekvality. A hle, je to tak! Nevím o co přesně se pan Addison s děvčaty pokoušel, ale s tímhle může v klidu táhnout do prdele! Jediný koukatelný na The Hustle je půvab Anne Hathaway, jinak takřka nekoukatelná záležitost, plná ničeho a vyžrané krávy! 35%(10.11.2019)

"The Hustle" ma nakoniec veľmi príjemne prekvapilo. Nemôžem povedať, že by to bolo komediálne zlato, ale na druhú stranu som tu dostal komédiu, ktorú som veľmi často nevedel odhadnúť, dobre ma zamotala a hoci Anne Hathaway je miestami trošku otravná svojimi nemeckými hlasovými imitáciami, tak Rebel Wilson si to vysoko užíva a musím sa priznať, že ma často poriadne pobavila. Aj keď to má jednoduchý koncept, tak vie to pomaly vytasiť niekoľko prekvapení, ktoré som nepredpokladal a podľa mňa fungujú. Ako som už povedal, Rebel Wilson si túto rolu náramne užíva a holka má moje sympatie. Anne Hathaway tu má tiež dobré momentky, no niekedy tu dáva také akcenty, až vie byť trošku otravná. Páči sa mi tá rivalita medzi nimi, ich spoločné doťahovačky a uznávam, že vedia ma dobre pobaviť. Záver indikuje, že možno budú robiť pokračovanie, no uvidíme. Necháme sa prekvapiť. A akosi nechápem načo sa musela Rebel Wilson učiť vrhať nože. Ale okey. Myslím si, že funguje. Ak chcete, pokojne si to pozrite a zabavte sa. Hodnotenie: B(7.8.2019)

Rozpočet $21miliónovTržby USA $35,417,038Tržby Celosvetovo $95,017,038Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,181,185Tržby za predaj DVD v USA $1,226,966║ Na prvý pohľad ďalšia trápna americká komédia o zlodejkách. Našťastie tu je ale praštená bombička Rebel Wilson, ktorá sa ani moc nemusí snažiť aby zabávala, u nej ten prízemný humor proste sedí a k tomu okatá Anne Hathaway. Na nich to proste celé stojí, ich vzájomný súboj a praštené dobieranie pobaví. Zaškrípe to až záverom keď sa karty vykladajú na stôl, tam sa to moc neustálo, ináč v pohode. /videl v kine: 55%/(9.7.2019)

Jsem vskutku velký fanoušek hlavní dvojice a u jejich společného filmu jsem nemohl chybět. Jen pro jistotu dodám, že to byl sarkasmus a bez přítelkyně bych na podvodnice možná ani nekoukl, nicméně nakonec musím uznat, že nám to uteklo celkem rychle a nuda se nedostavila. Zkrátka takové nenáročné pokoukání s krásnou výpravou a samozřejmě mnoha trapnými gagy, sem tam se však tvůrci i trefili. Teď si dám od Rebel Wilson zas rok pauzu.(19.8.2019)

• - Natáčeno na Mallorce. (rafix)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě filmová scéna. (Rominator)

• - Původní premiéra filmu měla být 29. června 2018, poté byla přesunuta na 10. srpen 2018 a nakonec měl film premiéru 10. května 2019. (Varan)