Podfukářky

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2019, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $35,374,953Tržby Celosvetovo $87,474,953Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Na prvý pohľad ďalšia trápna americká komédia o zlodejkách. Našťastie tu je ale praštená bombička Rebel Wilson, ktorá sa ani moc nemusí snažiť aby zabávala, u nej ten prízemný humor proste sedí a k tomu okatá Anne Hathaway. Na nich to proste celé stojí, ich vzájomný súboj a praštené dobieranie pobaví. Zaškrípe to až záverom keď sa karty vykladajú na stôl, tam sa to moc neustálo, ináč v pohode. /videl v kine: 55%/(9.7.2019)

Keď človek ide z nudy do kina s pocitom, že dostane ďalší otrepaný babský film a nakoniec zistí, že ide o jednu z najlepších komédií roka, pri ktorej vám tečú slzy od smiechu (a tie slzy mi naozaj tiekli). Anne Hathaway a Rebel Wilson sú brilantné, jedna lepšia než druhá. Nechápem tomu nízkemu hodnoteniu.(13.7.2019)

Žiadne veľké očakávania som nemal, ale napokon celkom milé prekvapenie. Odhliadnuc od viacerých stupídnych scénok, to malo celkom dobrý záber - či už po scenáristickej stránke, ale celkovo aj formát, kontext, a najmä herecká dvojica Anne a Rebel, ktorá sa v podobe postáv dvoch zlodejok s dôvtipom navzájom doťahovali. Kopa dobrých hlášok, vtipných scén (ale aj tých menej vydarených za hranou dôvtipu), to všetko bola voda na mlyn tejto komédie. A že príbeh bude mať napokon aj takýto spád so zmysluplnými zlomami, to bolo len ďalším Plus! Takže z mojej strany spokojnosť a určite by som to zaradil medzi tie vydarenejšie komédie z US produkcie.(7.9.2019)

• Arsenal83

Anne Hathaway je vraj kosť. No hej, ale len v porovnaní s Rebel Wilson. Lenže oproti nej vyzerá aj hrošica jak nežná sedmokráska. A je to práve ten jej šarm afrického safari, na čom je založená táto komédia. Teda na jej grimasách, "tancovaní", váľaní sa po zemi a podobných aktivitách, ktoré sú nám z ríše zvierat tak dobre známe. No a Hathaway má hrať nevinnú, hlúpučkú Američanku, ktorá oblbuje chlapov slzami a afektom. Robí to tak nepresvedčivo, že by neoklamala ani 60-ročného panica. Našťastie tentokrát bolo vo filme nedostatok fekálií a sexuálne nevhodných vtipov a dalo sa nájsť aj pár úsmevných momentov, čo nijako neospravedlňuje otrasné herectvo oboch zainteresovaných.(14.5.2019)

6/10...ale keby nebola Rebel Wilson jak bedna gytu tak komedia by to bola tak max za 2 bodiky.... je pravda ze pri niektorych scenach som sa dusil od smiechu ale zas len preto ze obezna Fat Amy vytiahla absurdnost pribehu az za hranicu normalnosti... naj scena ked chcela letiet do Fakitu (Phuket) alebo ked svojou postavou napodobnila odpadkove vrece atd atd(16.5.2019)

• - Původní premiéra filmu měla být 29. června 2018, poté byla přesunuta na 10. srpen 2018 a nakonec měl film premiéru 10. května 2019. (Varan)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě filmová scéna. (Rominator)

• - Natáčeno na Mallorce. (rafix)