Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Tadas

Takové klasické oddychové Béčko. Nijak neurazí, ale ani neuchvátí. Když chce člověk po práci vypnout, nad ničím nemyslet a trochu se i pobavit tak toto je akorát :)) ()

Destoroyah

SWITCH WEEK 2 / 2) RED NOTICE. Úprimne som čakal niečo horšie ale toto bola príjemná oddychovka so sympatickými hercami, slušnou akciou a super humorom. U filmu som sa náramne bavil a užíval som si príbeh ktorý uznávam že nebol vôbec originálny ale to mi ani až tak nevadilo. Lokácie sa už tiež objavili vo veľa filmoch a už asi nikto nevymyslí novú ale hlavné je že film bol dobrý. Herecké výkony Dwayna. Ryana a Gal Gadot  môžem len chváliť ale škoda že sa nejedná o niečo originálneho a je to len obyčajná blbina ktorá na mňa zapôsobila a zabavila. HODNOTENIE: 7/10 ()

vinducha

Pejsek s kočičkou vařili dortík , tuhle přidali kousek Bonda 007 , tuhle kousek Indyho a dokořenili Kingsmenem  a Iskejp plánem a ejhle , ono to docela funguje. Nepotřeboval jsem přednes Kanta nebo Cicera , takže pro nás duchem slabší  , ideální srandička na nedělní podvečer . Za mě spokojenost. ()

Hixx

Čiastočne s nedôverou som siahol po tomto dielku, keďže hodnotenia niesu priveľmi priaznivé ale bol som nadšený. Vidno že Dwayne, Ryan a Gal si svoje role užívajú a tak tu máme dobrodružnú komédiu do pohody s prvkami od Jamesa Bonda po Indiana Jonesa. Je to síce trošku naivne spracované ale to znamená že je to vhodné aj pre mladších divákov a aj ja som vôbec neľutoval že som si to jeden upršaný večer pustil. ()

Rebel24

Dwayne the Rock the Johnson a Deadpool. Kombináciu doplna Wonder Woman. Nuž z tejto trojky herecky najviac zaujala prave Gal Gadot a táto hra na Indianu Jonesa v modernom šate vyšla tak typicky pre všetky postavy i hercov z filmov… rovnako. Teda fajn stopy, ale všade vidím len tie destke vtipy Deadpoola a kaskadérske kúsky Chucka Norris v podaní novodobého Hulka filmového priemyslu. 57% ()

AJensen

75% Povedený mix Indiana Jonase, Dannyho parťáků a Plánu útěku. Reynolds nezklamal, chemie mezi ním a Rockem je dobrá (což jsem čekal už od prvního setkání Locka a Hobbse). Na Gadot se dobře dívá a až asi na 2 scény (jedna kdy je do očí bijící, že se točilo před zeleným platnem a druhá kde Rock hraje jako rock :)) to celé to tak nějak pěkně utíká. ()

KiSsNeO odpad!

Zklamání. Větší trapně otravnou píčovinu jsem dlouho neviděl. Měl jsem potíže to dokoukat.. Nedoporučuji tím ztrácet vůbec čas! ()

oleg121

Jednoduchý film, plný chýb a nedostatkov, no zároveň je tak sympaticky vtipný, plynulý a zábavný, že mu je možné tieto chyby odpustiť. ()

Marcel25

Pomerne jednoduchá a miestami hlúpa oddychov-ka, s fajn hlavnými postavami. Ryan Reynolds hláskujúci ako vždy, Dwayne Johnson fajn, Gal Gadot, prekvapivo, po Wonder Woman, kde mi prišlo že je celkom dobrá herečka, dosť priemerná a hlavne mierne prehrávajúca. Dialógovo rovnako priemerné. Dej síce nenudí ale čakal som viac. Celkovo celkom priemerný film na jedno pozretie. Záver ma síce prekvapil ale nič viac. ()

RedRose991

Film ma pobavil viac ako som cakala. Aj po uvodnych scenach som sa bala toho, ze to bude rychlokvasena zabava bez logiky. Aj ked logika casto naozaj chybala a mnoho veci som dopredu predvidala, ale naozaj ma film bavil, je dobre natoceny, dobre sa na to pozera, vtipky pobavia a ani to nie je az tak nasilu ako som ocakavala. Po dlhom case dobry oddychovy film, vtipny, s hviezdami, kde je aj aky taky dej a nespoliehali sa len na hviezdne mena a efekty. ()

ElEnganar...

Dobrodružná jednohubka. Rock i Reynolds mě stále baví, jen Gadot mě trochu štvala tím ,,nehraním". Sem tam fajn filmové finesy. Docela ty dvě hodinky utekly, ale už druhý den si z toho filmu moc nepamatuju. Něco tomu chybělo, i když si to herci patřičně užili. 6/10 ()

webino

Tešil som sa vskutku.No prišlo niečo čo som nepobral.Ja som práveže ten čo vám sem píše,neberte v úvahu nízke hodnotenia,a rádoby akademických gaučových kritikov a pozerajte stojí to za to.Ale toto je naozaj len raz kuk s popcornom a baviť sa budete len na vtipoch deadpoola,,doslova,,žiaľ.Je to mix deadpoola,rychlo zbesilo 27,jamesa bonda 36,.... no však u vidíte sami.Ale k tomu môjmu ako vždy.Kamera,,2,, s jedným okom prižmúreným.Katastrofa len dronslide sem tam dalo hodnotu.Výprava,,-1,, Ako vážne s tým rozpočtom si užijete úvodné slide na danú destináciu a posledné v džungli ani nehovorím,to je niečo čo neprekusnem to ich mali všetkých radšej zabaliť do zeleného plátna.STRIH?..Strih by mal byť označený pre epileptikov!Nič horšie som nevidel a za také peniaze dlllllho to je -3 aj viac len nebudem sviňa.Scénár ... no a tu sme doma.Nejdem sa opakovať len pridám .-dannyho parťákov,a milión zvratových klišé.To asi ani nemalo scenár len natáčali a šli..No -10 a hotovo Herci :-)Jediné čo drží film nad vodou ako tak.Jonson je ale umelý.Ryan ma prým a dostal ma inak by tie hviezdy neboli ani dve.Ten si svoju robotu odviedol podľa,,skvelého scénáru,, kamere a spol.A HUDBA...to ani nespomeniem ZVUK je čistý mordor v šedom.Nič.Ako Nieje to hnus ani zlé,ale na to očakávanie obsadenie rozpočet je to sklamanie a riadne veru.Užiť si to užijete ale spomeňte si na mňa v akcii v tunely.Tam vám moja recenzia dá plný zmysel. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí