Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Coody

Hm.., nenatchne neurazí.. Humor škrobenej, Gadot přehrává, Dwayne ňouma a na konci frajer..?? Raynolds dodal to co se od něj dá čekat, rádoby humor.. Ale dá se to dokoukat do konce a sem tam nějaká hláška taky pobaví.. ()

Švestka

Sračka! Ani vtipné, ani zajímavé... a na to, že jsem to viděl včera, už si ani nepamatuju, o čem to bylo. Ještěže se k tomu člověk může dostat zadarmo. ()

vimluk_CZ

Skvělá zábava, která ani na chvíli nenudí. Netflix dal dohromady 3 známé charismatické herce, vzal si nápady ze starších filmů, předělal je do nového hávu a vyplivl na nás skvělou zábavu. Jasně - na film roku to jednoznačně ambice ani v nejmenším nemá, ostatně originálních scén je tu vskutku pomálu, ale čekal jsem mnohem větší propadák. Film má v podstatě nádech FaF: Hoobs a Shaw (dva hrdinové, co se moc nemusí a dělají si ustavičně srandu z toho druhého + jeden z nich je Rock :) ) Pokud jste tuhle šílenou odbočku FaF viděli a bavila vás, tenhle film vás bude bavit stejně. S přibývajícím časem u filmu mi ale trošku nevonělo CGI a celkově se horšily scenérie... Čert to vem, tady jde prostě o potrhlou zábavu, na které jsem si skvěle pošmákl a mohl se odreagovat.  80 % ()

mdf

Drahé za 4,5 miliardy,nezáživné béčko. Hrouda masa za tuhle parádu dostala přes půl miliardy korun. Myslel jsem že Gadot narostou prsa ale je stále plochá. Jediný kdo to tam trošičku zachraňuje vtipem, je Ryan. Slátanina Indiho,Jamese Bonda a Danyho parťáků. Za hodně peněz málo zábavy. ()

Hansolo35

Příjemně nás to překvapilo. Sice je tam zpočátku pár seků (Dwayne z odpité třetinky Coly vylije asi dva litry tekutiny, "rozebírání" lešení jednou závlačkou a podobné), ale jde o zábavný film a zábavu jsme si užili. Mezi dvěmi hlavními parťáky to slušně jiskří, o dobré hlášky vůbec není nouze a příběh jede svižně kupředu. Do rolí komisařky a Střelce bych si spíš představoval chlapy, ale holt to musí být genderově vyvážené. Naštěstí zůstalo jen u toho. Jediný černoch (!) se na scéně ukáže zhruba minutu a asiat tu snad ani nebyl. Což v dnešní době oceňuji. Za mě skvělá podívaná. ()

Fazil83

Priste prosim mene penez "hercum" a vice penez na film. Tak odflaknutou vec jsem dlouho nevidel... Par hlasek uslo, jinak naprosta slatanina bez napadu. Finalni "zvrat" byl jasny uz od cca poloviny filmu... ()

CHIPOSS

I když normálně s lidmi z ČSFD nesouhlasím, protože mi připadají, že hodnotí úplně mimo mísu a to všechno a všechny. Tak tentokrát mají pravdu. Je to předražený, ne moc zajímavý příběh, s mega rozpočtem a skvělými hvězdami. Na filmu se nešetřilo a je to znát, ale mohlo se trošku přidat ve scénáři. Dávám pět hvězd, protože je to pořád dost velká pecka na to, že si platím Netflix měsíčně za cenu za, kterou bych v kině nekoupil ani popcorn a Colu. ()

wollfy

Nic co bychom už neviděli v Lovci pokladů, Indiana Jonesovi nebo jak ukrás Venuši. Rozličná klišé a ukradené nápady v modernějším outfitu. Ale Gal Gadot za tu to stojí ta je prostě super. ()

mistr97

Red Notice není zrovna dvakrát unikátní. Je to klasický akční film natočený podle osvědčeného scénáře. Hlavně závěrečná část je jasně rozpoznatelný remake Indiana Jonese v kombinaci s Rychle a zběsile 4. Není to nutně špatně, alespoň nezklame a splní to, co má – nabídne akci a zábavu. Hlavní herecká trojice pak samozřejmě vylepšuje celkový dojem. 70 % ()

Dangerous2

Jasně béčko, ale já se bavil výborně...navíc pískání si melodie z Indyho říká jasně, kde byla čerpána inspirace... ()

swordfish

Dávám pět. Nebyl to rozhodně nejlepší film všech dob, možná spíš i horší průměr, ale po dlouhé době jsme se chechtali dospělí i děti a na dvě hodiny zapomněli na tu ********* dobu kolem nás. Nebyly tam hromady násilí, drog a sexu, zato vtípky chrlili pánové, tak jak se dalo čekat. A i o tom by měly filmy být, zkrátka jen tak plynout a pobavit. ()

Tempter

Já se pobavil ba i zasmál a to je to, oč v těchto filmech běží především. Sice ráno jsem si sotva vzpomněl, že jsem to viděl, ale Ed Sheeran zůstal nezapomenut. Víte kdo já jsem? :-D ()

jetyl

Cerveza rock and roll, corrida Espanol, nandej jim to, seňorita, por favor.. Umělohmotná podívaná s mými oblíbeným herci (Reynolds asi nejméně) a pixelovým býkem v aréně. Plastové jak petka, ze které jsem si při sledování naléval pivo.. Apropó, soudruhu Johnsone, my jsme tak zhruba stejně staří, ubral bych trochu z objemového tréninku a snížil dávky kreatinu, pro zlepšení rychlosti pohybu. ()

Czida

Jedna hvězda za pěknou kameru, druhá za lehké překvapení na konci...A to jsem v hodnocení ještě hodně benevolentní, protože toto opravdu není odpočinkový film, ale stupidní sračka. ()

ricardo2803

Nenadchne, ale ani neurazí. Pro ty, kteří neznají Indiana Jonese a Dannyho parťáky může být tenhle film pecka. Ale je tam tolik neoriginálních nápadů a klišé, že to bije do očí. Očekávané vtípky, zápletky i rozuzlení. Ale jak říkám - vidět se to dá... ()

Vampiroza

Překvapivě navzdory recenzím bavilo. Jasně, není to nic originálního a Raynolds zase trapně vtipkuje ale i tak fajn film na večer. ()

cenitel

Pokračování č. 2 asi bude. Ve znamení Lovci pokladů se tento snímek nesl s příměsi Indiana Jones a ještě podobnými filmy. Vrtulník a vězení v Rusku asi jako v Black Widow. Zkrátka směska několika filmů v jednom. Co je na tom filmu super jsou herci a vtípky Reynoldse. Ty dávají. Pár blbůstek se taky najde. Gal Gadot, ale škoda, že se musela upsat tomu to průměru. Museli sakra vysolit hercům, když do tohohle šli. Rock už hraje taky snad ve všem. :D Hudba Jablonskyho? Čekal jsem víc... Ale je to jen Netflix, tak si svá lepší díla nechává na Transformers apod. Nemohli jsme od Netflixu čekat super ultra bombu. Takže jako jednohubku to splnilo účel. Jednou stačí, na dvojku se taky podívám, na vtípky Reynoldse. Ale jinak dost zabitý čas. 3* stačí bohatě. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí