• Rosalinda

Celkem slušný potenciál, který tvůrcům zbytečně prošuměl mezi prsty. Režie pána Renče to celé dokonale zabila. Bohužel to nebylo poprvé a zřejmě ani ne naposled. A téměř všudypřítomná hudba Davida Bartáka byla, alespoň pro mé ucho, příšerně otravná, hlasitá, nevhodná... Zkrátka námět a casting OK, provedení KO.(22.1.2012)

• Terva

CITÁT - Nádraží je taková křižovatka, tak že tu můžu potkat spousty lidí........ Opět natočeno podle skutečné události. A opět nádherná kamera Karla Fairaisla. Neladící hudební doprovod a opět přehrávající Simona Stašová. Jak já jí tu roli nevěřím, to je síla. Scéna s Kalivodou je trapná. A vlastně celý koncept příběhu je nevěrohodný a podivně natočený. CITÁT - Ten s náma teda jedná, Pepino, co,............. Je to trochu lepší než první příběh, ale ne o moc. Ve filmu byl použit úryvek z inscenace Národního divadla Brno "ZASLÍBENÍ", režiséra Zdeňka Plachého.(17.2.2015)

Jiráčkova reakce na ty fotky byla trochu divná. Buď měl být naprosto ledově klidný a nebo měl začít vyvádět, ale rozhodně se u toho neměl tvářit jako, že se ho ty snímky netýkají. Simona Stašová mi tady přišla přebytečná. Michal Dlouhý se nám začíná zaškatulkovávat. Role nepoctivých zmetků mu ale sedí, protože se na ně hodí a svou vyžáží. Škoda, že tady bylo tolik nelogičností a blbostí. Já jsem třeba vůbec nepostřehla, že mu napíchli barák. To, že mu napíchli firmu bylo ukázáno. Jak je vůbec možné, že takový podnikatel neměl osobního strážce?(23.1.2012)

• Radiq

Bacha na to. Spojení jakyhosi právníko-detektiva se sestrou z psychiatrie může někomu připadat jako skvělý kriminální duo. No, mě moc ne. Ale to je jedno. K případu: vydírání fotkama je sice hnus, ale kdyby ho měla fakt ráda, tak mu odpustí, chch. Ještěže tam hrála Vilhelmová a sympaťák Dlouhý. Jednou se to skouknout dalo, ale podruhé už by mě to vykostilo.(11.7.2015)

• igi B.

Áááha! Tak další historky >ze života< pilné pani Podlipné, tentokráte je to vy-dí-rá-ní (hm, na hrubý dírání hrubý záplatování, zas... ...ale proč je to tak utahané, vypocené a blbé?) a na četu to frčí, fejsbůk a tak, blázinec nevyjímaje, zmatky (a to proč jako tahle scénka tam byla?) s panem Kalivodou, no hotovej přelet nad hnízdem kr/kavčím... Hmmm... Hustýýý! Fak Filipe, ty seš tak dobrej!!! A ta Vilhelmová je fak tak úžasná... Hlavně poznat KAM KDO patří - a nekalit u toho moc vodu, že... . . . A ještě nějaká ta ekšn hoňka tunelová v auťákách (hm, trochu kách...), spiknutí proti spiklencům (Zahálka nezahálí, jenom chcanky kalí... ffftipný že?), trošku tý armádní korupce (jojo, tichá voda Dandy Tichý břehy mele, za tím bude ruská vláda, ano pane Klíma - ale aby v tom nebyla nějaká židovina zase, že...), scénáristické bláboly (ano, vyhrává nejsilnější, debile) a tak dál a už je to zase srajda na kvadrát... Tak nic, holá prdel trochu kyselá, srajdy patří krutě do odpadu, stádu chléb a hry, užívejte blaze a zdravíme do blázince! A penizé do Belizé a šupšup a neopustit maminku!!! A ještě nějaký ty pifpaf naféroffku nakonec a jekoty pro kokoty a... . . . A je to... - - - P.S. Tak jsem furt čekal na ty telefonovací >p.p.< a slabý teda - takže tentokráte místo herny vyhlášenej pajzl s pívem z Pejřímova, děkujeme Fildo, ale tam děcka z fildy nepoutněj a brzo se tam zavírá, no snad se dotřetice polepšíš... °-/ - - - - - (Poprvé zas s kyselou prdelí proprckáno 22.1.2012 studijně na >kruté jebničce< , hovnocení 14., krutosrář zde druhdy jako druhý - 22.1.2012)(22.1.2012)

• - Původně ve scénáři filmu bylo napsáno jiné jméno firmy než Armypol, avšak režisér Filip Renč to změnil, „šlo mu o zvuk jména“. (JoranProvenzano)

• - Firma ARMYPOL Daniela Tichého (Michal Dlouhý) skutečně existuje, resp. její jmenovkyně, za což musela Česká televize zaplatit odškodné. [Zdroj: Aktuálně.cz] (mykhal)

• - Ve filmu byl použit úryvek z inscenace Národního divadla Brno "Zaslíbení", režiséra Zdeňka Plachého. (Terva)