Dog Days

Psie dni

Dog Days

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2018, 113 min

„Psie dni“ je predovšetkým pre milovníkov psov, kde jednotlivé sub-príbehy sú len zdanlivo súčasťou jedného veľkého príbehu. Z hereckej stránky ani na jednej strane nenájdete „nezabudnuteľný“ prípadne „nadpriemerný“ výkon. Jednouchý, miestami potešujúci a na tvár úsmev vyčarujúci, miestami kvôli prehnanej dĺžke trošku unavujúci film. Každopádne, nie to je zlá voľba na jedno nedeľné popoludnie. Osobné hodnotenie: 73% (***) (4.3.2020)

• rategod

Herci skrachovanci a psia háveď skoro dve hodiny.. hnoj ako vyšitý.. ale určite musím odporúčiť drbnutým susedom psíčkarom, odkaz na takúto grcku mi určite zabezpečí ďalšie záprdky na mojich nových bielych teniskách. Nechápem ako v dnešnej pokročilej dobe ešte niekto považuje psa za priateľa, pes patrí na tanier. Ani bývalá upírska nevesta nezachránila túto malinu, pozerať sa ako jej tiahne na stredný vek a ako sa olizuje s negrom mi nerobí dobre a určite ani bratia Salvatórovci nedokázali udržať grcku. 0%(2.8.2020)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $6,809,080Tržby Celosvetovo $6,819,044▐ Ďalší utešený film o psíčkaroch ale tento príde skôr umelo otravný. Veľa banálnych scén, niekedy doslova jedna fópa scéna za druhou, dosť sa to tam bije. Veril som v pohodovú oddychovku ale tu som dostal len minimálnej dávke. /35%/(6.1.2020)

"Dog Days" mohol byť podľa mňa skvelým filmom, nebyť toho, že tam má niekoľko vysoko americko-gýčovitých scénok. To sú také momentky, kde si človek už ani nepovie nič iné, než - "To je tak americké!" ... a je to pravda. Je to vysoko americké. No na druhú stranu to má pre mňa sympatické postavy, dobré momentky a celkovo schopnú atmosféru, kde som chcel vedieť čo sa bude diať ďalej. Romantické momentky sú okey, dramatické momentky sú funkčné. Čo sa týka komédie, tak nebolo tu veľa momentov, na ktorých som sa nejako výrazne zasmial. Osobne som možno chcel komédie viac, ale na druhú stranu mi niekedy stačí funkčný film s dobrými momentkami. Najzvláštnejšia tu bola pre mňa asi Nina Dobrev. Myslím, že jej postava miestami nerozumela sama sebe. Vanessa Hudgens je podľa mňa srdcom filmu a scénky s ňou ma celkom bavili. A rovnako sa mi páči aj Jon Bass v role Garretta. Ostatné postavy sú väčšinou okey. Príbehové línie sa nijako výrazne nerušia, má to príjemný spád, chcel som vidieť kde sa všetko prepojí a nenudil som sa. V mojich očiach dobrý film, ktorý je pre milovníkov psov povinnosť. A aj tí, ktorí ich nemilujú si tu môžu nájsť celkom pozerateľný film. Hodnotenie: B(2.5.2020)

• Martin741

Nieco ako haciko -pribeh Psa s mne odpornym Richardom Gere. Skor pre milovnikov psov nez pre filmuznaleho divaka : 20 %(29.4.2020)