• Nessak

Komedie? Vážně komedie? Proč? Proč jsem na to musel koukat? Naštavný jsem dvakrát tolik, protože jsem se na to těšil. Námět mě nadchnul a já čekal, který díl to konečně rozjede. Po třetím dílu jsem pochopil, že komedie tedy vůbec a protože žena koukala dál, vím že jen horší a horší. Herci fajn, ale co když mají k dispozici jen scénář co mají a režie ... ta to jen zazdí. A nakonef to doslova a do písmene zabijí. Doufám, že zabili i jakékoliv pokračování téhle smutné nudy.(24.12.2018)

• EddieIron

Jaký má smysl, ukončit vcelku povedený a vtipný seriál tragédií? Kam na tyhle nápady dnešní tvůrci chodí? Naprosto tím zabili všechno, co bylo před tím!(24.12.2018)

• bourec

Naprosto s klidnym svědomím sem napíšu,že ten kdo schválil ukončení !!!!komediálního seriálu!!!! touhle trapnou citovou vsuvkou,je čůrák.Jestli autoři nechtěj pokračovat,pak absolutně nechápu,jakej význam tenhle konec měl.Trapas,ke kterýmu nemám slov.Celkově seriál 0%.(23.12.2018)