Reklama

Reklama

Králíček Petr bere do zaječích

  • USA Peter Rabbit 2: The Runaway (více)
Trailer 9

Obsahy(1)

Ve filmu Králíček Petr bere do zaječích se vrací roztomilý a všemi oblíbený králičí lump Petr. Bea, Thomas a králíci jsou teď něco jako rodina. Ale ať se Petr snaží sebevíc, stále má reputaci nenapravitelného rošťáka. A tak králíček Petr vezme do zaječích do světa, kde mu jeho lumpárny nikdo nevyčítá. Když se však jeho rodina rozhodne dát všechno v sázku, aby ho ve světě našla, musí se Petr rozhodnout, jaký králíček chce vlastně být. (Falcon)

(více)

Videa (5)

Trailer 9

Recenze (58)

berny2468 

všechny recenze uživatele

Jednotka Králíčka Petra byla fajn komedií pro děti, kdy se pobavili i dospělí. Byla vtipná, nápaditá a rychle utekla. Dvojka už není tak dobrá jako jednotka. Horší je především příběh, který je hodně úsměvný. Ale Králíčkovi se musí nechat, že je stále vtipný a že snímek dokáže řádně utáhnout. Problémem je zvětšený prostor pro lidi Gleesona a Byrneovou. Ti ač se snaží být vtipnými, tak je to spíše trapné. Všechny lidské postavy jsou strašně jednotvárné a nezajímavé. Naštěstí to králíci dokážou utáhnout. Heist část a samotný neskutečně přepálený ale o to víc vtipný závěr jsou toho jasnými důkazy. Je škoda, že se celkově snímek nevydal více touhle cestou, protože je to mnohem zajímavější než úvodní část. Ale i tak oproti předchozímu dílu stále na míle horší. Ale moc se nelze divit. Jednotka byla vcelku uzavřenými příběhem, který nemá už moc co nabídnout. A to se ve dvojce prokázalo. Ale na druhou stranu nemůžu říct, že bych se úplně nudil. Králíček Petr bere do zaječích ve výsledku příjemně pobavil a i utekl. I když slabších míst tu taky pár bylo... 55%. ()

JohnZ87 

všechny recenze uživatele

Druhé filmové dobrodružství králíčka Petra za svým předchůdcem lehce zaostává, přesto se ale podařilo zachovat "tvář" prvního filmu. O vtipné interakce mezi postavami není nouze a děj slušně odsýpá... Možná tedy až moc, protože finále je až nezdravě uspěchané a působí dost zhuštěným či sestřihovým dojmem. Jinak ale slušná zábava pro celou rodinu. PS: Nigel Basil-Jones je super. :-) 60% ()

Reklama

RAFT 

všechny recenze uživatele

A máme zde druhý díl Králíčka Petra .No co k filmu jenom napsat .Film je spíše pro měnší publikum.Že ,by sem se bavil u filmu to se nedá ani ,nezvat.Nic extra od filmu nečekejte .Je to uplně nebo alespon skoro to samé jako první díl něco přidaného .Film neurazí ale,ani nenadechne .Děcka si film oblíbí ,dospělý budou trpět.60% ()

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Klasický problém "dvojek" filmů tu máme zase. Vše co skvěle fungovalo v první filmu vypustíme, ponecháme místy až protivného hlavního hrdinu králíčka Petra v hledání odpovědi na otázku být či nebýt zlý. Změníme prostředí (jedna zahrada a dům už nestačí), přidáme moderní město s novými "přáteli" a budeme mezi tím přelétávat, jezdit vlakem, taxíkem a kdo ví co ještě. Ještě k tomu všemu přihodíme pár klišé moralizujících momentů, prozření hlavních hrdinů a hle je tu konec. Až moc z tohoto filmu řvalo ono škatulkování - když kradl ten jezevec (či co to bylo) na zahradě králíčka Petra rajčata, bylo to podáno vtipně a následně byl jezevec za klaďase; ovšem když kradla zvířátka ve městě, protože neměla co jíst, bylo to podáno jako něco špatného a zlého. Nebo ten agent, co měl na starosti knihu hl. lidské hrdinky - až moc přehnané tlačení na pilu a opět řazení do určité negativní, zlé polohy padoucha. A nevím jestli to bylo schválně od dabérů, či autorů - ale v momentě, kdy jede hlavní hrdinka s tím agentem v novém autě zazní hláška - oni chtějí zpět své motýle :D To jako fakt?? :D :D ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

jednička byla fajn rodinná blbina ala Paddington a příjemně překvapila.Dvojka je podobná,ale stejně jako skoro všechny druhé díly se snaží být větší a rozmáchlejší a nesluší jí to.Čert vem předvídatelnost,ale bohužel všechny ty "velké" věci přišly na úkor zábavnosti a to je u rodinného a spíš dětského filmu celkem problém.I když je celkem pravděpodobné,že děti se budou bavit i tak...60% ()

Galerie (36)

Zajímavosti (6)

  • Původně měl být film vydán 3. dubna 2020, ale kvůli pandemii covid-19 byl odložen na srpen 2020 a nakonec na 11. června 2021. (BMW12)
  • Stejně jako Felix D'eer z prvního dílu, Barnabas je nová postava, která se neobjevila v žádném z původních příběhů Beatrix Potter ani v předchozích adaptacích. (ČSFD)
  • Ve filmu se objevují odkazy na knihy Beatrix Potter. Příkladem je 34. minuta filmu, kdy se po útěku objeví dodávka s nápisem „The Tailor Of Gloucester“, což je název knihy Beatrix Potter. (BMW12)

Související novinky

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Sony vše odsouvá na rok 2021

Sony vše odsouvá na rok 2021

31.03.2020

Ačkoliv se americký prezident nechal slyšet, že by rád měl koronavirus za sebou už do Velikonoc, realita se zatím zdá být poněkud jiná, a ve studiu Sony si to uvědomili v podstatě jako první. Místo… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

10.03.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení veškerých hromadných akcí s účastí nad 100 lidí se společnost BIOSCOP rozhodla dočasně zrušit premiéru filmu 3Bobule, která byla v plánu už… (více)

Reklama

Reklama