Anwalt Abel
Režie:
Frank GuthkeScénář:
Fred BreinersdorferKamera:
Rolf PaulerbergHudba:
Wolfgang DaunerHrají:
Günther Maria Halmer, Andrea L'Arronge, Christoph Künzler, Klaus Höhne, Iris Berben, Svenja Pages, Joachim Dietmar Mues, Günter Spörrle, Arnfried Lerche, Andreas Borcherding, Hans Peter Korff (více)Hrají
Günther Maria Halmer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Záhady temné džungle (1991) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Andrea L'Arronge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Christoph Künzler
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaus Höhne
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Poklad na ostrově (1966) (seriál)
Luzie, der Schrecken der Straße (1980) (seriál)
Iris Berben
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lidé z Mogadoru (1972) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Svenja Pages
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Joachim Dietmar Mues
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Günter Spörrle
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Arnfried Lerche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Andreas Borcherding
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Hans Peter Korff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Christian Ebel
Německá říše
Nejlepší seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Thomas Reiner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Dobrodružství Toma Sawyera (1968) (seriál)
Alexander Osteroth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ulrich Radke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Waldemar Wichlinski
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Anita Mally
Německo
Lifka Werner
Německá říše
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)