Dvojí život (E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• honajz

Samotný případ byl tak průhledný, že člověk jen s utrpením sledoval geniální mozek pana profesora, jak - asi oblouzněn jednou zrzkou a hřebínkem - přijde na evidentní fakt až tak pozdě. Nelíbil se mi ani profesor s rajskou na bradě, ani představa bohatého naboba jak z klišé vystřiženého, a dokonce nechápu, proč by si někdo dělal falešný index (!) a navíc v gay baru. Řezníček si to pořád užívá, ale na ostatních hercích už je znát únava a nechuť.(20.11.2018)

Krimi případ jednoduchý , ale ne hloupý. A mne začíná bavit vše okolo.(19.11.2018)

Případ, který se mi zatím líbil nejvíc. Taky se začínají zajímavěji vykreslovat osobní životy postav. Nu uvidíme, co bude dál.(19.11.2018)

• Atilla

To je děs.Všechny postavy působí dojmem, že mají 5 minut před smrtí. Celkově příšerný seriál, nudný, otravný, nezíživný.(18.11.2018)

E04 Kdyby se celou třetinu nelepily výstřelky a úchylky z Monka i Bronu na ústřední postavu... Přepálené. Jak je dobře, když režisér probere s každým, v jaké situaci se jeho postava právě nachází a jak má reagovat - a když si to herci jen dle svého "neodbudou". Zde zřejmě neprobíral. Kdyby protagonisté neměli svoje profesionální směřování, byl by útvar na pomezí absolventského a debutantského díla. Naštěstí se bylo další dvě třetiny čeho chytit a osobní příběhy začaly vyplňovat dobře děj. Jen občas mi vadilo načasování dialogu a projev postavy. A díky za humor,(10.12.2018)