Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Začátek 20. století, na okraji Ruského impéria. Lékař podá mladé ženě, kterou chce svést, smrtelnou dávku éteru. Následně utíká. Nachází práci v rakousko-uherské tvrzi a pokračuje zde se svými experimenty s éterem. Chce ho použít nejen k umrtvení bolesti, ale také k manipulaci s lidským chováním. Cenou za úspěch je ztráta duše. A pouze láska může lékaře zachránit před věčným zatracením. (3Kino Fest)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (1)

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Nemám Zanussiho vůbec nakoukaného a soudit ho podle jeho filmu natočeného v osmdesáti není ideální - jeho aktuální snad až ortodoxní konzervatismus a nevzrušivé uchopení materiálu směřující k nechtěně směšné faustovské pointě, kdy se lidé okolo mě smáli (a ne, smát se neměli), nejsou zrovna nejlepší seznámení. V tomhle filmu není nic vykupujícího - ale zase to není menzelovsky nesympaticky senilní, tak to v člověku nevzbuzuje ani odpor. Prostě jen pocit smutné zbytnosti. ()

Galerie (18)

Související novinky

21. ročník festivalu Kino na Hranici se blíží

21. ročník festivalu Kino na Hranici se blíží

24.04.2019

Letošní ročník mezinárodního filmového festivalu Kino na Hranici v Těšíně (27. 4. – 3. 5. 2019) představí více než 150 hraných a dokumentárních filmů z Polska, Česka a dalších zemí střední a východní…

Reklama

Reklama