poster

Lék na život

 • USA

  A Cure for Wellness

 • Německo

  A Cure for Wellness

 • Slovensko

  Liek na život

 • Velká Británie

  A Cure for Wellness

 • Austrálie

  A Cure for Wellness

 • Nový Zéland

  A Cure for Wellness

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA / Německo, 2016, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  **

  Verbinsky na drogách? Tretí klon Shutter Island, zmätenejší než Stonehearst Asylum, a ešte bizarne krížený Dr. Phibesom? Zámer strihnúť si obsahovo béčkové guilty pleasure s luxusným rozpočtom chápem. Tajuplnosť a nepredvídateľnosť fungujú minimálne prvú polovicu parádne. Ale ku koncu je to všetko k smiechu. DeHaan sa isto tešil na prvú veľkú hlavnú rolu, ale touto neprerazí. Zaujímavé plagáty, nejasná cieľovka, a výsledok fiasko. Chcem komornú verziu bez CGI od Polanskeho.(20.2.2017)

 • verbal
  **

  Úchylný starý Malfoj nadívá lidí úhořema a pak z nich mačká mulťák, aby mohl vyprcat svou mongoloidní dceru. Je zřejmé, že tupá zápletka jako z osmdesátkového amatérského šestákového braku, situovaná do tisíckrát omleté kýčovité léčebny, kde jako obvykle není zřejmé, komu jebe, z hovna bič neuplete ani s rozpočtem Titashitu. A tak Krevní sraženina, který rozhodně není Marťas, udělal další velkolepý krok ve svém kariérním úpadku, doufejme, že prkenný slizák Dandehán se snad po tomhle trapně urputném, dvouapůlhodinovém přehrávání podívá před kameru už jen jako čistič čoček, no a všichni ti roztoužení klátiči downů si budou příště moci místo do kina chodit hladit svá pokroucená přirození pouze za ploty léčeben vrozených genetických anomálií, kde těch poslintaných Gothů krpatě běhají celá stáda.(2.6.2017)

 • mm13
  *

  Impotentne natočené šialenstvo. O ničom, hnus. Odpad nedávam len preto, že to nestojí ani za nasratie. Smetisko dejín hororu dostalo jeden z najhanebnejších prírastkov. Trapas, bezradnosť bez hlavy a päty, totálny mišung vo všetkých smeroch a rovinách. Presne takto to dopadá, keď sa niekto hrá na niekoho, kým ani zďaleka nie je. Je mi jasné, koho každého sa Verbinski snažil napodobniť, či dokonca prekonať a komu sa zavďačiť. Ale nemá na to, suchár. U mňa ten do seba zahľadený debílek práve skončil!(3.7.2017)

 • Kaka
  ***

  Shutter Island 2 - pod vlivem drog. Verbinski vyloženě maluje. Jeho umělecká optika, cit pro dlouhé záběry a vizuálně strhující stylizaci je pro fanoušky formy velmi uspokojivá záležitost. A první polovinu minimálně, se daří i zdatně budovat napětí a pocit něčeho lehce bizarního mimo realitu a naprosto nepředvídatelného. Bohužel je těch surrealistických vjemů trochu moc, což zákonitě musí v rukou negeniálních scénáristů skončit brakovým fiaskem mimo mísu. Scorsese měl i odzbrojující psychologii postav a fantastickou pointu, což tady chybí.(14.6.2017)

 • Jinny
  ***

  Verbinski vykouzlil působivou divnou atmosféru a docela pěkně si hraje se náznaky. Co je to ale platné, když film začne tématicky u jedné věci a skončí někde diametrálně jinde. Od zamyšlení o kariérismu a moderním způsobu života se přehoupne... v gotický horor? Je škoda, že tohle Verbinski nedokázal nějak zkombinovat, takhle film vyznívá jako příliš dlouhá ujetá pohádka o záchraně princezny ve věži.(10.7.2017)

 • - Hrad Hohenzollern byl kvůli natáčení po dobu 11 dnů veřejnosti nepřístupný. (Reesam)

 • - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 12 000 tisíc pracovních míst. (BMW12)

 • - Film se natáčel na hradě Hohenzollern v městečku Hechingen v Německu. (MessiM)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace