Jonathan Cross je jednou z největších amerických hvězd nejrychlejšího extrémního sportu všech dob, futuristického rollerballu. Společně se svými týmovými kolegy Marcusem Ridleym a Aurorou žije Jonathan život plný slávy, peněz, neuvěřitelných aut, dechberoucí rychlosti a nebezpečných situací. Všechno se však zkomplikuje v okamžiku, kdy tvůrce rollerballu Petrovič zjistí, že sledovanost tohoto sportu prudce zvyšují smrtelné havárie. Jonathan a jeho přátelé začínají hrát o svůj život a ta hra nemá žádná pravidla. (oficiální text distributora)

Derek odpad!

john mctiernan je jeden z mojich najoblubenejsich reziserov (predator a die hard su v top3 mojich oblubenych filmov), ale tento paskvil mi vhnal slzy do oci... na tomto filme je strasneho strasne vela... zacina to hudbou (serra sklada sracky uz dlhsiu dobu a do toho hraju este nejake wannabe metalove shity), vyprava mizerna (typicka ceckova nemecka-bulharska produkcia), herecke vykony na hranici odpadu (klein je tragicky, reno nestoji ani za zmienku, nikdo iny nepresiahne podpriemernost), scenar nema vyznam ani spomenut a hlavne co mi zlomilo srdce bola rezia az mam podozrenie ze to mctiernan nereziroval ale film ma na starosti niekdo zo staje tvorcov najnovsich van dammoviek a seagaloviek... akcne sceny na hovno, neprehladne, zmatene, strih uplne o nicom, jednoducho nuda a mizeria... po tejto sracke mctiernan natocil basic co je tiez film dost nepodareny ale aspon po reziserskej stranke o niekolko kvalit vyssie takze ma to naplna nadejou ze ked sa john niekedy este vrati k rezirovaniu nebude to take hrozne ako po zhliadnuti tohto paskvilu... ()

iXtr3m3

Škoda tak dobrého námetu a tak mizerného prevedenia, ale kto by filmu nedal 2 hviezdičky, keď jeden z hrdinov American Pie podal v tomto snímku väčší herecký výkon ako herec svetového formátu Jean Reno, ktorého zobrali do filmu pravdepodobne len preto, aby sa lepšie predával, alebo sa práve nešťastnou náhodou ponevieral niekdi pri náhravacom pľace??? :-) ()

Kanibal

Tohle dílko působí jako béčko z 80 let... je až nepochopitelné, jak se dá utopit 70 milionů dolarů - co za to dokáže natočit Del Torro a co McTiernan. Tohle je hodně nepovedená jízda na PCP, budeme se tvářit, že tenhle film nevznikl a za největší blbinu Jeana Rena budeme dál považovat Růžového pantera. ()

ExecutorQ3 odpad!

Remake stejnojmenného filmu od Normana Jewisona z roku 75? Ne. Pokud Vás tento film láká, jen abyste rádi věděli, co to Rollerball je, tak Vám doporučuji se podívat na jeho předlohu, protože si to rozhodně zaslouží. Tenhle „výtvor“ je zmetek, který měl být utracen už při početí. Omlouvám se za tenhle výraz, ale každý, kdo ten film viděl, mi musí dát za pravdu, že z původního filmu zde nezůstalo prakticky nic až na jména dvou hráčů, jméno korporace a kovová koule, která ve hře figuruje... Ztráta času a hlavně i peněz. ()

Haymar

Zajímavý námět, John McTiernan za kamerou a před ní samá zvučná (a mnou oblíbená) jména: Jean Reno, Rebecca Romijn, LL Cool J, Neveen Andrews (z Lost)... Ovšem ani v té nejstrašnější noční můře by mě nenapadlo, že z tak slibného spojení může vzniknout takový nebetyčný průser!!! Johne, Johne, co se to s tebou proboha stalo ?! Jak rád bych dal víc, ale prostě to nejde! ()

• Svoj herecký debut si vo filme odkrútila Matilda Szydagis, no jej scény boli z finálnej verzie vystrihnuté. (m.a.t.o.)
  • Kapela Slipknot hrá vo filme pesničku „I Am Hated“, ktorá mala live premiéru až v roku 2016. (ČSFD)